320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mõtlesin, et võib-olla olen riigile rohkem cashi sheerinud ja saan miskit tagasi tuludeklaratsioonist. Login sisse ja olen optimistlik, et raudselt miskit veini raha ikka saab. Ja siis saan tulemuseks:



    0

    Türri küll.
    See null seal hetkel näitab su iq- d kui ka seda, et suure tõenäosusega ei pea sina riigile midagi maksma. Palju sina riigi käest saad selgub pärast deklaratsiooni esitamist!
    Mis peaks seal, kus selle nulli leidsid, ka mustvalgel kirjas olema...
    Türri küll ja jumal hauda
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      See null seal hetkel näitab su iq- d kui ka seda, et suure tõenäosusega ei pea sina riigile midagi maksma. Palju sina riigi käest saad selgub pärast deklaratsiooni esitamist!
      Mis peaks seal, kus selle nulli leidsid, ka mustvalgel kirjas olema...
      Türri küll ja jumal hauda
      Tegelikult ei saanud ju sa mitte kui munnigi aru. See kobisemine, mida sa pidevalt teed mu suunas ajab mind naerma juba. Ma olen sulle pakkunud pidevalt, et kirjuta mulle PM või saame kokku ja lahendame mure ära ja siis saad mu IQ numbri ise kokku lüüa. Senimaani kuni sa jätkad seda kibestunud inimese juttu, nagu ma oleksin su naise üle löönud, võin oma pakkuda sulle ühte suurt musta võmpa. Samas ei ole mul midagi imestada, aastaid tagasi noorena su vastu vutti mängides olid sa juba sitahäda. Aastad on möödunud ja vana karu pole endiselt tantsima õppinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Tegelikult ei saanud ju sa mitte kui munnigi aru. See kobisemine, mida sa pidevalt teed mu suunas ajab mind naerma juba. Ma olen sulle pakkunud pidevalt, et kirjuta mulle PM või saame kokku ja lahendame mure ära ja siis saad mu IQ numbri ise kokku lüüa. Senimaani kuni sa jätkad seda kibestunud inimese juttu, nagu ma oleksin su naise üle löönud, võin oma pakkuda sulle ühte suurt musta võmpa. Samas ei ole mul midagi imestada, aastaid tagasi noorena su vastu vutti mängides olid sa juba sitahäda. Aastad on möödunud ja vana karu pole endiselt tantsima õppinud.
        Tahtsin rumalat valgustada...
        Ei ole kibestunud!
        Kohe kindlasti ei ole mu vastu vutti mänginud!
        Privaatsõnumeid võid oma poisssõbrale kirjutada!
        Ja kui sitt see pere- ja sekselu olema peab, et koguaeg mingit naiste ülelöömis juttu ajada?
        Retooriline küsimus, pole vaja vastata!
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Spordiajakirjanik Madis Kalvet on oma arengus suure hüppe edasi teinud! FC Liverpooli asemel, kirjutab ta vähemalt 1 artiklis Liverpool FC! Juhuuuu!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Tegelikult ei saanud ju sa mitte kui munnigi aru. See kobisemine, mida sa pidevalt teed mu suunas ajab mind naerma juba. Ma olen sulle pakkunud pidevalt, et kirjuta mulle PM või saame kokku ja lahendame mure ära ja siis saad mu IQ numbri ise kokku lüüa. Senimaani kuni sa jätkad seda kibestunud inimese juttu, nagu ma oleksin su naise üle löönud, võin oma pakkuda sulle ühte suurt musta võmpa. Samas ei ole mul midagi imestada, aastaid tagasi noorena su vastu vutti mängides olid sa juba sitahäda. Aastad on möödunud ja vana karu pole endiselt tantsima õppinud.
            Miks on Marcello silm sinine?
            Lõi Sambazi IQ kokku.

            Miks on Marcello mõlemad silmad sinised?
            Ta sai esimesel korral vale tulemuse.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Spordiajakirjanik Madis Kalvet on oma arengus suure hüppe edasi teinud! FC Liverpooli asemel, kirjutab ta vähemalt 1 artiklis Liverpool FC! Juhuuuu!
              Rääkides klubi nimedest, millegi pärast on meil Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal, aga ei ole näiteks Londoni Crystal Palace või Londoni Fulham. Kutsun kaaskodanikke üles loobuma sellest Londoni ette toppimisest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Rääkides klubi nimedest, millegi pärast on meil Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal, aga ei ole näiteks Londoni Crystal Palace või Londoni Fulham. Kutsun kaaskodanikke üles loobuma sellest Londoni ette toppimisest.
                Minu arust ikka vastupidi - ka kahe viimatimainitu puhul võiks ära tuua, mis linnaga tegu. Tükki küljest ju ei võta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Miks on Marcello silm sinine?
                  Lõi Sambazi IQ kokku.

                  Miks on Marcello mõlemad silmad sinised?
                  Ta sai esimesel korral vale tulemuse.

                  Uleaja head kraami kah.

                  Kommentaar


                    Võiks ka lisada, et tegemist on jalgpalliklubiga. Usutavasti Tallinnas, Nõmmel ela üksjagu Kaljusid.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Survival of the fittest? Tra see loom on ikka õige kiskja!

                      Kommentaar


                        võiks ennast ema kõhust välja närida

                        Kommentaar


                          Laskesuusataja Lisa Vittozzi on päris kiisune.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Laskesuusataja Lisa Vittozzi on päris kiisune.
                            Vittozzi ja Wiereriga teeks päevas korraliku lasketrenni tõesti

                            Kommentaar


                              Hoiatus! Ei meenu kust,aga kuskilt jäi silma,et liikvel on supertripper! Seega hoidke oma nahast püssid kabuuris!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Olen järjest ära vaadanud Hensugusta Show ja Palja Porgandi reisisaade. Geniaalne!

                                Eriti koht "Me sööme ainult väga tervislikult!" ja järgmine kaader on McDonaldsis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X