320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    See moment kui pruudi öe parim söbranna nii kena et see tasub ära. Mis valesti saaks minna? Ma küll ei tea
    Pakuks, et esmajärjekorras valesti saaks minna see kui see kommentaar kuidagi pruudini jõuaks. Näiteks.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      See on nüüd mingi kiilkirja ja niku lugu või?
      Ei tea
      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Pakuks, et esmajärjekorras valesti saaks minna see kui see kommentaar kuidagi pruudini jõuaks. Näiteks.
      Aga avasta endas internetisödalane ja torma kaebama kuhugi
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Ei tea

        Aga avasta endas internetisödalane ja torma kaebama kuhugi
        Haha, ei tänan. Ma lihtsalt imestan, et inimestel on ikka julgust kuskile avaliku foorumisse kirjutada asju mis kas siis enda isikliku või tööelu väljatuleku põhjal korralikult persse võib keerata.

        Sesmõttes, et vast saame kõik aru et kuigi teoorias anonüümne siis praktikas ei ole enamasti liiga keeruline kasutajanimele pärisnime leida.

        Nagu me siin foorumis näinud oleme siis internetisödalastest ka puudust ei ole
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Pakuks, et esmajärjekorras valesti saaks minna see kui see kommentaar kuidagi pruudini jõuaks. Näiteks.

          jep, jep.

          See hetk kui Kaala saab teada, et pruudi õe parima sõbranna vend on Piir (toim: nimi muudetud).

          Kommentaar


            kaala on top 1 lemmar vend foorumis.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              See moment kui pruudi öe parim söbranna nii kena et see tasub ära. Mis valesti saaks minna? Ma küll ei tea
              Viibisin kuu tagasi poissmeesteõhtul( ja hiljem ka pulmas) kus üks lõviks joonud tegelane kekkas, et ta on elu jooksul maganud 47 naisega. Ilmselgelt oli tal see väga hingel, sest ta üritas( ja kui kuulati) seda lugu rääkida õhtu jooksul mitu korda. Minu küsimused sulle: kas sul on ka selline nimekiri? ja kas sul on mingeid kriteeriume ka mille alusel nimekirja pääseb?

              Vastuseks sinu küsimusele- mitte midagi millest sa lugu pead või hoolid.
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                - Eesti Ekspress
                Kõik järgnev leidis aset möödunud nädala neljapäeval, kui Ekspress käis uudistamas Glory Hole’i nime kandvat õhtusööki.

                Agent käis söömas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  - Eesti Ekspress
                  Kõik järgnev leidis aset möödunud nädala neljapäeval, kui Ekspress käis uudistamas Glory Hole’i nime kandvat õhtusööki.

                  Agent käis söömas?
                  Agent töötab teises lehes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Agent töötab teises lehes.
                    haltuuraotsi ikka agendid teevad sageli ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      haltuuraotsi ikka agendid teevad sageli ju


                      Neid sutse oli veel, a la istuta Mõnuga jne. Suurtel reklaampindadel ja puha.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Agent töötab teises lehes.
                        PÄÄS 119 € (sisaldab 12 käiku sööki, 5 käiku jooki)


                        Esimene pauk kell 18.45, lauda istumine kell 19.15



                        See on puhtalt sinujaoks ju?

                        Kommentaar


                          Muidu tundub lege koht ja reeglid paigas

                          1. Kellele ei meeldi, läheb ära.

                          2. Cash is king!

                          3. Ei mingeid pilte ega videosid.

                          4. Kui vajad turvasõna, siis oled nõrk.

                          5. Kui soovid präänikut, saad piitsa.

                          6. Meid ei huvita, millega Sa päeval tegeled, õhtul oled meie.

                          7. Poos on Sinu, ohjad on meie.

                          8. Kui Sa näed, mida tahad, siis käitu vastavalt!

                          9. Päeva lõpuks loeb see, mis või kes Sind läbi tõmbas.

                          10. Kui hilined, kuidas tuled või ei tule üldse – on Sinu probleem!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


                            Neid sutse oli veel, a la istuta Mõnuga jne. Suurtel reklaampindadel ja puha.
                            võttis naerma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


                              Neid sutse oli veel, a la istuta Mõnuga jne. Suurtel reklaampindadel ja puha.
                              No kust mujalt ma seda rahhi saan, et kaubamaja aktsiaid osta, eks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                See moment kui pruudi öe parim söbranna nii kena et see tasub ära. Mis valesti saaks minna? Ma küll ei tea
                                Soccernet on liiga avalik ja laia lugejaskonnaga foorum, et siia selliseid asju julgeks kirjutada, arvestades, et on isikuid, kes suudavad sind tuvastada ja edaspidi ei ole ju enam teada, kes kelle tuttav on ja nii need asjad välja tulevad
                                Ma ei julge sellepärast isegi enamikele sõpradele äsjastest seiklustest rääkida (tglt mul tekib üldse küsimus, kas peale väikese egoboosti on selleks üldse põhjust).
                                Lase käia ja anna hiljem teada, kas läks miskit valesti. Sellised olukorrad üldiselt sellised 50-60 riskiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X