320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on tõsi küll, et vahel võtab seisma jäänud kraam reliikviale omased mõõtmed. Ühe pealinna lehetoimetuse riiulil peaks praegu neljas aasta jooksma stiilsel vastlakuklil, mis paari meetri kauguselt näeb endiselt nii ilus välja, et söö või kohe ära. Paneb muidugi mõtlema, mis kuradi mendelejevi tabelist need kreemid tehtud on, et niimoodi kestab.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      See on tõsi küll, et vahel võtab seisma jäänud kraam reliikviale omased mõõtmed. Ühe pealinna lehetoimetuse riiulil peaks praegu neljas aasta jooksma stiilsel vastlakuklil, mis paari meetri kauguselt näeb endiselt nii ilus välja, et söö või kohe ära. Paneb muidugi mõtlema, mis kuradi mendelejevi tabelist need kreemid tehtud on, et niimoodi kestab.
      Meil vanas töökohas leidub riiulis samuti taoline toode aastast 2017.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ma avastasin eile Manu-Arsenali mängu vaadates, et ma ei tea pooli nende meeskondade mängijatest. Mul polnud isegi õrna aimugi, et David Luiz on Arsenali liikunud. Milani algkooseisu liikmete nimetamisega oleks näiteks tõsisised raskusi, või noh, mis raskusi, ei teagi üldsegi. Interist rääkimata. PSG ei teaks samuti, kui ei oleks nende loputamist näinud Reali vastu. Kes seal Dortmundis veel mängib ja Bayern? Okei Neuer ja who else?. Paar aastat tagasi oleks võinud teadmine lebo olla aga enam ei, kuidagi tömbiks ja ebahuvitavaks on muutunud välismaa jalgpall.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma avastasin eile Manu-Arsenali mängu vaadates, et ma ei tea pooli nende meeskondade mängijatest. Mul polnud isegi õrna aimugi, et David Luiz on Arsenali liikunud. Milani algkooseisu liikmete nimetamisega oleks näiteks tõsisised raskusi, või noh, mis raskusi, ei teagi üldsegi. Interist rääkimata. PSG ei teaks samuti, kui ei oleks nende loputamist näinud Reali vastu. Kes seal Dortmundis veel mängib ja Bayern? Okei Neuer ja who else?. Paar aastat tagasi oleks võinud teadmine lebo olla aga enam ei, kuidagi tömbiks ja ebahuvitavaks on muutunud välismaa jalgpall.
          No ma mäletan siiani 2002MMi koosseise ja tulemusi, kui eelmise MMi veerandfinaalide paare. Ehk see käib vist täiskasvanuks saamise juurde või on dementsus.

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
            Kontorikaaslastega on muidugi palju erinevaid liike, alustades neist, kes ei suvatsegi külmikust oma "Kõlblik kuni 12. 2018" salatit ära visata, jätkates aasta nõudepesijatega, kes taldrikud lihtsalt vee alt läbi lasevad ja seejärel tagasi kappi panevad. Lõpetades peldiku saritriibutajatega ja nagu igas kollektiivis ja pundis - need, kes viimasena kohale tulevad ja esimesena vehkat teevad.
            päris hea, kõlab nagu minu töökoht

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma avastasin eile Manu-Arsenali mängu vaadates, et ma ei tea pooli nende meeskondade mängijatest. Mul polnud isegi õrna aimugi, et David Luiz on Arsenali liikunud. Milani algkooseisu liikmete nimetamisega oleks näiteks tõsisised raskusi, või noh, mis raskusi, ei teagi üldsegi. Interist rääkimata. PSG ei teaks samuti, kui ei oleks nende loputamist näinud Reali vastu. Kes seal Dortmundis veel mängib ja Bayern? Okei Neuer ja who else?. Paar aastat tagasi oleks võinud teadmine lebo olla aga enam ei, kuidagi tömbiks ja ebahuvitavaks on muutunud välismaa jalgpall.
              Algselt postitas Stok
              Kuklite osas - vanas töökohas koristas koristaja reedeõhtuti külmkappi ja hävitamisele kuulusid kõik, millel ei olnud silti, et on veel kõlbulik, st. nii need 12.2018 kui ilma sildita tooted. Probleeme ei olnud.

              Mängijate mäletamise osas - seda räägivad teisedki fännid. Palju õnne Sambaz, murdsid puberteedist välja. Nüüd ole ettevaatlik, et vöökoht kasvama ei hakkaks. No, wait..
              Täpselt vastupidi, 10 aastat tagasi teadsin võibolla 10% võrreldes sellega mida nüüd tean ja jälgin.. Benjamin Button?

              Kommentaar


                Kogu halb, mis sa teed, tuleb ringiga tagasi.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Kogu halb, mis sa teed, tuleb ringiga tagasi.
                  Said ise tunda?

                  Kommentaar


                    jeoup
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      jeoup
                      Ice! Soovitan isiklikult eesti mehe kõige edukamat ravimit - alkoholi. Viib kohe paha tuju ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ice! Soovitan isiklikult eesti mehe kõige edukamat ravimit - alkoholi. Viib kohe paha tuju ära.
                        Aga see hea tuju tuleb järgmise päeva arvelt.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Aga see hea tuju tuleb järgmise päeva arvelt.
                          Miks, järgmine päev saab alati peale võtta ja nii kuni lõpuni välja.

                          Kommentaar


                            Töölt ära tulles nüüd poes ikka otsustasin, et võtan Sambaze nõu kuulda. Aga siiski-siiski, aasta kehveim päev sai päevalõpetuseks siiski ühe suurepärase uudise. Üks koer varjupaigas, kes oli alguses (juulis) kollase märgitusega (natukene ohtlik) ja keda ma olin hästi sotsialiseerinud, kes nüüd viimane kuu oli täiesti roheline koer, kes oli ka eelmise nädala Lemmikute lemmik saates, sai täna oma uude päris koju

                            https://kanal2.postimees.ee/pluss/vi...PU9630Z6zTgd4k 19.35
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Sattusin täna rongis pealt kuulma vestlust, ilmselt 3 esmakursuslase vahelt, kes tulid Tartus Tlna mingile peole.
                              Neiu 1: "kle ma tahaks teada, mida see hundijala vesi tähendab, ilgelt palju on seda viimasel ajal igast kutsete peal mainitud"
                              Neiu 2: "et nagu hundijalavesi on keelatud eks?"
                              Neiu 1: "jah"
                              Neiu 3: "äkki see on see rootsi heeringavõileb, see mis see rõve on?"
                              Neiu 2: "heeringavõileib on tõesti rõve"
                              Neiu 1: "no ma ei tea, miks nad siis seda peavad igas peokutses mainima, et ärge seda kaasa võtke, kes ikka peole oma heeringaga läheb?"

                              Noorus on hukkas

                              Kommentaar



                                Leidsin endale uue lemmikmängija! Kuskohast tema särki saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X