320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähelepanek tänasest Päevalehest
    Eesti autod on Euroopa ühed suuremad - keskmine pikkus on 4,51 meetrit, laius 1,76 m ning võimsus 93,38 kW. Veel kümme aastat tagasi olid autod keskmiselt 6 cm lühemad, 3 cm kitsamad ning võimsust oli 10 kilovatti vähem.
    Nii räige kompleks on ikka inimestel?
    Ja ma ikka imestan, et Tallinnas pole elaniku parkimissoodustus tehtud võrdeliseks auto suurusega. Väikeauto 60, Keskmine 120, suur 200. Maas vedelev raha.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Tähelepanek tänasest Päevalehest


      Nii räige kompleks on ikka inimestel?
      Ja ma ikka imestan, et Tallinnas pole elaniku parkimissoodustus tehtud võrdeliseks auto suurusega. Väikeauto 60, Keskmine 120, suur 200. Maas vedelev raha.
      Hobujõudude kasv on lineaarne autotööstuse arenguga pigem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
        Vastupidised väljendused pigem surutakse väekamate poolelt maha.
        jällegi... äärmusfeministide avaldused on hüsteerilised.
        Ja äärmus müüb tänapäeva ühiskonnas. Seega nemad leiavad kajastust.
        Mõistlikud inimesed ei leia.

        See ei tähenda, et kõik feministid või feminism kui maailmavaade oleks hüsteerilised.

        Endiselt umbes sama öelda, et "Okei, Detroidist jõuavad meieni lood suletud tehastest ja töötutest inimestest. Järelikult on absoluutselt iga viimane kui ettevõte seal kinni pandud ja iga viimnegi inimene töötu". Ei tundu kõige mõistlikum eeldus

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          See ei tähenda, et kõik feministid või feminism kui maailmavaade oleks hüsteerilised.
          Kas tänapäeval jäänud veel mingit teemat mille nimel mittehüsteeriline feminist võitlema peaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Tähelepanek tänasest Päevalehest


            Nii räige kompleks on ikka inimestel?
            Ja ma ikka imestan, et Tallinnas pole elaniku parkimissoodustus tehtud võrdeliseks auto suurusega. Väikeauto 60, Keskmine 120, suur 200. Maas vedelev raha.
            Üle keskmise yeah!!!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              jällegi... äärmusfeministide avaldused on hüsteerilised.
              Ja äärmus müüb tänapäeva ühiskonnas. Seega nemad leiavad kajastust.
              Mõistlikud inimesed ei leia.

              See ei tähenda, et kõik feministid või feminism kui maailmavaade oleks hüsteerilised.

              Endiselt umbes sama öelda, et "Okei, Detroidist jõuavad meieni lood suletud tehastest ja töötutest inimestest. Järelikult on absoluutselt iga viimane kui ettevõte seal kinni pandud ja iga viimnegi inimene töötu". Ei tundu kõige mõistlikum eeldus
              Tead, loed uuesti ja saad ehk aru, mida kirjutisega mõtlesin.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Senimaani oli minu lemmikintervjuuks raadios tehtud usutlus näitlejanna Mari A.-ga, kes vastas igale küsimusele: "MMMMmmmmmmm, eeeeeeeeee, mmmm, ma ei tea."
                Täna käisin Ottoga tegemas intervjuud endise tuntud sportlasega, kellega tuli see saavutus üle teha. Inimene rääkis, aga ükski vastus ei puudutanud otseselt küsimust. Näiteks jõudsid jutud suvalisel hetkel Arnold Schwarzeneggeri ja erinevate maailmameistriteni, siis jõudsime mingi ringiga külmade keldriteni, siis tuli jutuks, kuidas jooksu finišis kaks korda rasedus katkes või kuidas mingit poognat tehes platsenta lõhkes või kuidas mööda linna kajakapoega taga ajada oli ja sinna kõikjale vahele täiesti üsna uitmõtteid. Et saada 25 minutit raadioteksti, siis tegime inteka üle tunni ja mõtlesin nutuselt, et kuidas seda küll lõikama peab. Otto oli umbes sama õnnetu. Õnneks helistas ta just ja teatas rõõmsalt, et intervjuu failiga on midagi valesti, see ei tööta ja ilmselt on see hea.

                P.S. Kahjuks läks ka seetõttu kaduma väga head detailid "mul oli üks sponsor, ta oli ärimees, tõsi, kuritegeliku maailma ärimees" ja "mu vanaisa oli vabastaja, aga nüüd on ta okupant" ja "ütlesin mehele kohe, et kui minuga teha midagi tahad, siis peab kohe lapse tegema".

                Ehk iseenesest kurb lugu igati, aga, noh, läks siis nii.

                Kommentaar


                  Päris geniaalne iseenesest.



                  Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Senimaani oli minu lemmikintervjuuks raadios tehtud usutlus näitlejanna Mari A.-ga, kes vastas igale küsimusele: "MMMMmmmmmmm, eeeeeeeeee, mmmm, ma ei tea."
                    Täna käisin Ottoga tegemas intervjuud endise tuntud sportlasega, kellega tuli see saavutus üle teha. Inimene rääkis, aga ükski vastus ei puudutanud otseselt küsimust. Näiteks jõudsid jutud suvalisel hetkel Arnold Schwarzeneggeri ja erinevate maailmameistriteni, siis jõudsime mingi ringiga külmade keldriteni, siis tuli jutuks, kuidas jooksu finišis kaks korda rasedus katkes või kuidas mingit poognat tehes platsenta lõhkes või kuidas mööda linna kajakapoega taga ajada oli ja sinna kõikjale vahele täiesti üsna uitmõtteid. Et saada 25 minutit raadioteksti, siis tegime inteka üle tunni ja mõtlesin nutuselt, et kuidas seda küll lõikama peab. Otto oli umbes sama õnnetu. Õnneks helistas ta just ja teatas rõõmsalt, et intervjuu failiga on midagi valesti, see ei tööta ja ilmselt on see hea.

                    P.S. Kahjuks läks ka seetõttu kaduma väga head detailid "mul oli üks sponsor, ta oli ärimees, tõsi, kuritegeliku maailma ärimees" ja "mu vanaisa oli vabastaja, aga nüüd on ta okupant" ja "ütlesin mehele kohe, et kui minuga teha midagi tahad, siis peab kohe lapse tegema".

                    Ehk iseenesest kurb lugu igati, aga, noh, läks siis nii.
                    Glebova?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Edukad ja jõukad inimesed on ka pikemat kasvu.*
                      Vaesed aga lühikesed ja neil ei tohiks sinna üldse asja olla ning lastel ning vanuritel pole nagunii raha, lihtne ju.

                      *Sõnumi kiitis heaks EKRE molekulaarbioloogia ja geneetika instituut.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Edukad ja jõukad inimesed on ka pikemat kasvu.*
                        Vaesed aga lühikesed ja neil ei tohiks sinna üldse asja olla ning lastel ning vanuritel pole nagunii raha, lihtne ju.

                        *Sõnumi kiitis heaks EKRE molekulaarbioloogia ja geneetika instituut.
                        Pealegi inimeste keskmine pikkus nagunii tõuseb kogu aeg. Mida need maakad jälle hädaldavad?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ja normaalne ärimees pakuks seal juba pukiteenust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ja normaalne ärimees pakuks seal juba pukiteenust.
                            Äri edendamine maapiirkondades?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Äri edendamine maapiirkondades?
                              PRIA kindlalt toetaks.

                              Kommentaar




                                Ma olen tegelikult mingis ajalugu käsitlevas saates analoogset väikeste piltidega rääkimist kohanud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X