320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Samas olen ma vokaalselt selle vastu, kui see eksisteerib lihtsalt selle pärast, et keegi on harjunud. A la, et naine peab haige lapsega koju jääma, sest meeste töö on tähtsam ja sellest tulenevalt ei peagi naised kõrgemat palka ja kohti saama. Ja üldse naised ongi kodus õnnelikumad. Mina näiteks saan kodunt tööd teha ja mu abikaasa ei saa. Ja ma olen hea meelega lapsega kodus ja teen ikkagi asjad sama hästi ära. Ja mul pole ka midagi selle vastu, kui järgmise lapsega jään mina koju. Sest tema erialal eelistaks mehi just eelmainitud põhjustel. Ja kui see annab talle eelise, kui ta ei pea kodus olema ja mina saan olla ja minu elu ei mõjuta, siis miks ma ei peaks panustama selle ebaõigluse vastu?
    Sa kirjeldad mugavust, mitte ebaõiglust. Samas pööraks tähelepanu sellele, et pere siseselt mu arust sugu pole - on perekond, kellel on mingi eesmärk (seda nüüd tihtilugu pole ja sealt mugavlemine ka alguse saab).
    Teie perekonna elu on mõtestatud ja see ongi vägev.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Ma olen sinuga nõus, kuni selle määrani, et on ka nooremaid. Aga äkki ka sinu arvamus, et see nii ei ole tekib sellest sinu silmadele avanevast keskkonnast, kus sa elad ja lävid?
      Aga jah, kohati see woukism ja cäncel kultuur lähevad ebanormaalseks ja siis tuleb naiskonnale rannakäsipallis trahv, sest ei mängi trussikutes. Nagu mida reeglit juba alguses :S
      Sass Henno, sina või?

      Kommentaar


        minu poolest mängigu need naised kasvõi vanaemade lefa-lefa trussikutes kui meeldib. kust errorisse jookseb on see teise suupoolega soolise võrdõiguslikkuse egiidi all Messiga sama palga nõudmine.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          minu poolest mängigu need naised kasvõi vanaemade lefa-lefa trussikutes kui meeldib. kust errorisse jookseb on see teise suupoolega soolise võrdõiguslikkuse egiidi all Messiga sama palga nõudmine.
          See on jah Eesti feminatside poolt ülesse tõmmatud, et miks ikka Ronaldo saab võitude ja eest suuremaid boonuseid kui Brasiilia Marta. Aga noh teatud probleemset ühiskonnakihti tulebki teatud asjade puhul eirata.

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            sügavalt kahtlen, et eestlased sotsialismi taga nutavad. vahet ei ole kui piinatud on nende hinged.
            Kardan, et siin natuke aetakse jälle asju ühte patta. Sotsialism ei võrdu kommunismiga.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Kardan, et siin natuke aetakse jälle asju ühte patta. Sotsialism ei võrdu kommunismiga.
              Nõukogude Liit ise ka tunnistas, et elatakse sotsialismis ja kommunismi pidi jõutama Hruštšovi ajal aastaks 1980. Kui see aasta kätte jõudis, deklareeriti, et NL on jõudnud arenenud sotsialismi ja üheks eesmärgiks võeti nendel aastatel kogu elanikkonna varustamine küllaldase toiduga.

              Kommentaar


                Twitteri diskursus konservidest mehed vs normaalsed inimesed on jälle much fun big laugh pepe.gif 😀

                Kommentaar


                  Timo Tarve kõikumine kuskil väga õhukeste piiride vahel Tokyo olümpia avatseremoonia kommenteerimisel. Oh no you didn't 👀

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Timo Tarve kõikumine kuskil väga õhukeste piiride vahel Tokyo olümpia avatseremoonia kommenteerimisel. Oh no you didn't ��
                    Sellistele postitustele on alati tore konteksti ka saada. Inimesed on reedel kell 15 tööl ja ei vaata olümpia avatseremooniat või nii.

                    Kommentaar


                      Sellel Tarvel on üldse selline kommionu mentaliteet ja jutt .Suusatamise MM aegu pidevalt rääkis nt : . Ebba Anderson sõitis " ja nüüd Ebbakene tuleb ,saab sellise aja " või Theresekene sõitis jälle kõigil kohe eest ära " .U20 kergejõustiku EM Tallinnas oli staadionikommentaator ja tegi ka live intervjuusid , siis ujus 19 aastastele tsikkidele eriti külje alla ,et küsida " mis tunne on ? ". Nüüd saab seda ila 2 nädalat kuulata ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Sellistele postitustele on alati tore konteksti ka saada. Inimesed on reedel kell 15 tööl ja ei vaata olümpia avatseremooniat või nii.
                        Sorry, ma maal puhkusel aga see klassikaline tugevate naiste suunas kõlav kerge #fatphobia ja muu toredus* Sandra Perkovic jäi just eriti kõrva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Kardan, et siin natuke aetakse jälle asju ühte patta. Sotsialism ei võrdu kommunismiga.
                          союз советских социалистических республик
                          või eesti nõukogude sotsialistlik vabariik

                          kes oleme meie, et ristinime eirata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            союз советских социалистических республик
                            või eesti nõukogude sotsialistlik vabariik

                            kes oleme meie, et ristinime eirata?
                            Kui riigi nimes on "Demokraatlik vabariik", siis on ka üldiselt demokraatiaga vähe putsis.

                            Kommentaar


                              tõsi ta on jah. Keeruline teema.

                              Kui ma õigesti mäletan, siis onklite idee oli vist, et nad on saavutanud sotsialismi ja püüdlevad kommunismi poole.

                              Seega võta nüüd kinni.

                              Kommentaar


                                Kui jalgpallis oleks demokraatlik vabariik, siis selleks oleks Manchester United

                                Kommentaar

                                Working...
                                X