320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu kogemusel vöib pank sul 500+ ülekanded ja sularaha sissemaksed holdi panna ning pangakonto freezida pmst üksköik mis pöhjusel lambist.

    case 1. lükkan 500 automaadist sisse ja pank helistab. kus te selle raha saite, kust see pärit on?

    case 2. 10k ülekanne teise riiki, mille peale konto külmutatud 10ks päevaks, sest täpselt niikaua aega läks selgitamiseks

    case 3. konto suletud lambist. pöhjus: pole mingile lambile küsimusele vastanud, mis netipanga sönumitesse saadetud. avamine vötab aega 5 tööpäeva.

    Köik erinevad pangad. Nende juhtumite pöhjal ma mingit sularahavabat ühiskonda küll ette ei kujuta nagu rootslased ja soomlased ette kujutavad.

    Kui tahtsin Soome populaarsemas OP pangas kontot avada, küsiti lisaks basic nöudmiste veel selliseid küsimusi nagu mis tööd te teete? mis on teie tööülesanded?kuidas te töökaaslastega läbi saate? kellega te koos elate? kui vastasin, et gf, küsis veel, et kaua oleme koos elanud. päriselt nagu.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      See on teine asi. Kui mul on seaduslikult saadud raha - ütleme, et olen lotovõitja. Kas ma siis ei või seda lampi laamendama hakata? Ehk ma ei vaidlegi selle vastu, et kui mulle lendab suvalisest venemaa kontost sisse suur summa, siis pank tõstab alerdi. Aga kui on tõestatud summa, siis ma ikkagi peaks sellega saama ju käituda omatahtsi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See on teine asi. Kui mul on seaduslikult saadud raha - ütleme, et olen lotovõitja. Kas ma siis ei või seda lampi laamendama hakata? Ehk ma ei vaidlegi selle vastu, et kui mulle lendab suvalisest venemaa kontost sisse suur summa, siis pank tõstab alerdi. Aga kui on tõestatud summa, siis ma ikkagi peaks sellega saama ju käituda omatahtsi?
        Järgmine nädal Bingos 550k jackpot. Võta võit ära ja hakka laamendama. Reformikad vajavad kindlasti mustas kotis cashi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          See on teine asi. Kui mul on seaduslikult saadud raha - ütleme, et olen lotovõitja. Kas ma siis ei või seda lampi laamendama hakata? Ehk ma ei vaidlegi selle vastu, et kui mulle lendab suvalisest venemaa kontost sisse suur summa, siis pank tõstab alerdi. Aga kui on tõestatud summa, siis ma ikkagi peaks sellega saama ju käituda omatahtsi?
          Ma lotovõitjate kohta ei oska kommenteerida. Kuskil 2006-2007 olen teinud korduvalt üle 100k krooni ülekandeid (sellel ajal oli see korralik rahasumma) ja sularaha välja võtmist, see kõik käis tõesti sama sujuvalt nagu praegu Selverist sixpacki ostmine
          Samas eelmine aasta aitasin sugulast paari umbes 5-6k eurise tehinguga ja see kaasnev bürokraatia ja ajakulu oli täiesti ajuvaba. Selle taustal 500k välismaale kandmine tundub ikka täitsa ulme.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Et kui ma tahaks kanda kogu arvel oleva summa venemaa kontole, siis oleks pangal õigus mida teha? Eriti, kui selle konto osas pole mingit red flagi seal?
            Vot see Venemaa kunde vaevalt sinult Eurosid tahaks, aga siin tulebki see regulatsiooni järgiv "tunne oma klienti" mängu. Sa pead pangale lihtsalt selgeks tegema, et sinu raha saaja on korrektne ehk küsitakse üsna põhjalikke andmeid, et asi ikka täiesti klaar oleks.

            Kui sa ostad Mersu ja maksad selle eest Eesti ettevõttele Eurodes, siis probleemi olla ei tohiks ja sama teema üldiselt ka maksetega Eurodes EU ettevõtetele, aga praeguse rahapesuteema juures ongi kurjajuureks dollar, mille kanded on alati seotud USA korrespondentpankadega ehk tuleb käituda nende soovide ja reeglite järgi ja just selles osas on viimasel ajal neid asju üle võlli aetud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Eem.. kas Sa käid kasiinos või panustamissaitidel? Oled võtnud kiirlaenu? Saad ümbrikupalka? Ilmselgelt oled Sa kõrgendatud tähelepanu all.
              Ilmselt mingi kala siin on jah, kui juba 500 pärast hõlma hakatakse. Ma müüsin eelmise aasta alguses auto, sain 6k sullis (enamus olid 20-sed, seega kokku korralik tellis). Toppisin selle kõik sissemakseautomaati ja keegi ei küsinud midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                No alustuseks helista Silberautosse ja küsi, mitu autot aastas nad niimoodi müüvad, et kogu summa kantakse ühe ülekandega. Seda lihtsalt ei tehta. Mõni üksik hull erand ehk korra aastas tuleb ette.
                Väino Kaldoja, just hiljuti selle Silberi soomlastele maha müünud autoärimees lausus aastalõpu Autolehes " Uus auto on kallis aga tihti on see senini emotsiooniost. Mu naisel on järgmine nädal sünnipäev, tahan kinkida talle valge Mercedese! Umbes nii ütlevad päris paljud kliendid."
                Sellised võivad isegi välja käia selle papi tuugalt.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Kogu siinses diskursuses on muidugi läinud üks oluline point kaduma v tahaks rõhutada... et tegelikult ei ole need "pangad" mingid kurja juured. Uskuge mind, Swedid, seebid ja elhaveed laseks parima hea meelega sama ladnalt edasi kui 95. aastal igasuguste raha liigutamistega.

                  Asi on ikka regulatsioonides, järelvalves ja sanktsioonides. Selles suhtes on pangad ikka väga haamri ja alasi vahel, et pidevalt pannakse järelvalve poolt näkku ja lisatakse regulatsioone juurde. Kui oled panga omanik/aktsionär (ja äriettevõtted töötavad omanikukasu maksimeerimise eesmärgil, ärgem unustagem; pangad on äriettevõtted mitte ministeeriumi haru) siis Su downside on see, et jääd absoluutselt kõigest ilma (AVLB, Verso) sisuliselt üle öö, saad mingi trahvi või isegi kui lihtsalt meedias Sinust kirjutatakse sellise kahtlusega siis juba mainekahju tekkinud... Samas upside on see, et ... mingi inimene ei ole pahane (samas regulatsioon on ette kirjutatud kõikidele pankadele ja kui täna saan Swedis sellise kohtlemise siis homme lähen SEBsse kust ülehomme saan enivei sama pettumuse).

                  Ehk on ajuvaba süüdistada seda osapoolt aeglases kõnnis kui oled mõlema jala külge ise riputanud 32kg sangpommi #helmekutsubpangajuhidvaibale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kogu siinses diskursuses on muidugi läinud üks oluline point kaduma v tahaks rõhutada... et tegelikult ei ole need "pangad" mingid kurja juured. Uskuge mind, Swedid, seebid ja elhaveed laseks parima hea meelega sama ladnalt edasi kui 95. aastal igasuguste raha liigutamistega.
                    Minu kommentaaris on viide USA korrespondentpangale, kes näiteks dollarimaksete puhul "kurja juureks" on, aga kui üks kohalik pank ei muretse rohkem kui nädal sellepärast, et raha USA's kinni on ning kui uurima hakatakse, et kuhu raha kadunud on, siis see suhtlus ja klienditeenindus asja lahendamiseks pangale au küll ei teinud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Prognooskäive 2024 ~ 223 370 EUR ja Bilansimaht 236 795 EUR; Maineskoor: ja Krediidiskoor: Usaldusväärne

                      Kommentaar


                        Mis sellega?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Mis sellega?
                          Austatud eksminister on kuidagi suutnud firmanimes typo teha.

                          Kommentaar


                            delfis on iga artikli all (sõltumata sisust) vähemalt üks selline kommentaar:

                            "Ta väljaõpetatud Rothschildide käpik, nagu kõikide suurriikide juhtuvad tegelased. Uus maailmakord on juudiglobalistide märg unenägu"

                            Nagu see oleks mingi paha asi

                            Kommentaar


                              päikest ei ole ja arusaadav, et kõik pinges. üldjuhul läheb see foorum full retardi kui Eesti koondis halvasti mängib, aga tundub, et veel halvem variant on kui mõned Eesti jalgpallurid hakkavad pead tõstma. sellist rämpsu, mis siin viimastel päevadel täiskasvanud inimesed tootnud on, on ikka väga piinlik lugeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                päikest ei ole ja arusaadav, et kõik pinges. üldjuhul läheb see foorum full retardi kui Eesti koondis halvasti mängib, aga tundub, et veel halvem variant on kui mõned Eesti jalgpallurid hakkavad pead tõstma. sellist rämpsu, mis siin viimastel päevadel täiskasvanud inimesed tootnud on, on ikka väga piinlik lugeda.
                                See on jh üllatav. Mis paska on toodetud Sorga ülemineku kohta.
                                Teen tapeeti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X