320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alari Kivisaar kritiseeris otse-eetris Sandra Vabarna soengut

    vabarna soeng on tõesti kole ja kriitikat väärt

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Enamikul inimestel on selline numbrimaagia, et eelistatakse ümmargusi numbreid (arve): äratus peab lõppema 5 või 0-ga; liha ostetakse kas pool kilo või kilo, aga mitte 700 grammi; ümmargusi sünnipäevi ehk juubeleid tähistatakse pidulikumalt jne. Saate aru küll.

      Noh, minu tähelepanek on selline, et 41 on neetult halb vanus tinderis kondamiseks. Peaksin end aasta nooremaks valetama, et rohkem matche leida.
      Minu meelest on kõik Tinderis täielikult piltides kinni. Mul on paar reaalselt juhtumit lähedalt, kes laivis meeletult ei murra, kuid Tinderis teevad endast selliseid tead-küll peegli ees selfisid koos selle veidra näoilmega. Mina selliseid pilte endast teha ei suuda ja ei ole mitte kunagi suutnud ning saan kiidelda vb kohati jälle parema live-statistikaga...

      Ma ütlen sulle täiesti ausalt, neil paaril juhul oli esimese mõne kuuga juba sadu matche. Ma olen mitmete aastate jooksul saanud vist 7-8 matchi kokku ainult, aga pildid on muidugi masendavad võrreldes teistega, jah...

      Kaeru saamiseks soovitan lihtsalt ennast võõra varaga (või enda omaga, kui omad midagi) ehtida, see üks öö või õhtu kui sa kokku saad, annab ilusti välja vabandada. Ära põe ideed, naised on veel hullemad...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Martin Twitteris stalkimas 🤔

        Kommentaar


          e-poodide järjekorrad on 10lt päevalt mõnele tunnile tagasi kukkunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            e-poodide järjekorrad on 10lt päevalt mõnele tunnile tagasi kukkunud.
            Kõik taksojuhid läksid kulleriteks lihtsalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Alari Kivisaar kritiseeris otse-eetris Sandra Vabarna soengut

              vabarna soeng on tõesti kole ja kriitikat väärt
              Irv. Kui vanasti ma ei suutnud kuulata Star FM hommikuprogrammi, kuna selle Pille Mineva inisev ja virisev hülgemöla ajas eemale sealt, siis otsustasin SkyPlusi jaoks, paari nädalaga sai kohe selgeks, et seal ei ole samuti midagi head oodata. Kivisaar on Mineva meesversioon. Ja muidugi kui Kivisaar hakkab siin kellegi soenguid kommenteerima, siis alustagu parem sellest, et pangu endale terve higipulk peale, enne kui kinno tuleb. Sellist lebra polnud ammu tundnud, kui see vend mööda läks

              Kommentaar


                Mehe lõhn.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Täitsa võimalik.
                  Higi lebra tundes on selge, et tõeline mees on lähedal. Kala lebra tundes on selge, et tõeline naine on lähedal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    Alari Kivisaar kritiseeris otse-eetris Sandra Vabarna soengut

                    vabarna soeng on tõesti kole ja kriitikat väärt
                    Ka minu silmis on tegu koleda soenguga ja siin meeste vahel võib sellest ka rääkida, aga üks meesterahvas ei tohi küll seda lubada, et avalikult naise juuresolekul tema soengut või välimust kritiseerib. See jättis ikka päris matsliku mulje.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kuidagi väga nõuka-aja igatsemise vaib on sellel artiklil. Kolhoosid tuuakse ka tagasi?
                      Alasi ja haamri vahel – maaeluminister Arvo Aller on vastamisi põllumeeste murega, kust leida koroonakriisi ajal tööjõudu, ja teisalt kodupartei EKRE sooviga võõrtööliste hulka võimalikult palju kärpida. Aga ta tahab siiralt, et Eesti põllumeeste juures töötaks võimalikult palju Eesti inimesi. Ka kooliõpilasi ja tudengeid.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kuidagi väga nõuka-aja igatsemise vaib on sellel artiklil. Kolhoosid tuuakse ka tagasi?
                        https://www.err.ee/1082895/minister-...eesti-opilased
                        See seisukoht on kuidagi nii kuradi rumal, et ma isegi ei oska miskit öelda. Muidugi põllumehed on ka head "kui ukrainlasi ei saa, siis me jätame kõik maha mädanema, kuna eestlastele me ometi palka maksta ei taha"! Aga nüüd siis supermõte, et kuna eestlastele maksta ei taha, siis paneme lihtsalt noored tööle, tasuta. Palju õnne, põllumehed, teie võit!

                        Kommentaar


                          Koolilapsed hakkavad siis põllumajanduse huinaad turgutama. No see on ju reaalselt putsis statement

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Koolilapsed hakkavad siis põllumajanduse huinaad turgutama. No see on ju reaalselt putsis statement
                            Hoiatasin juba last, et sügisest kooli asemel põllule minek. Mis seal ikka.

                            Aga üldiselt. Erakonna nimi teine, mõtted samad.



                            Arvutid ja internet, kiired autod
                            Supermarketid ja kõrged majad
                            Oleme teel infoühiskonda,
                            Tegelikult põldu on harida vaja

                            Keskerakond mõtleb su peale
                            Kui sa oled põllumees, elad maal
                            Elu läheb paremaks, kõht saab täis
                            Varsti oled paks nagu Savisaar

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See seisukoht on kuidagi nii kuradi rumal, et ma isegi ei oska miskit öelda. Muidugi põllumehed on ka head "kui ukrainlasi ei saa, siis me jätame kõik maha mädanema, kuna eestlastele me ometi palka maksta ei taha"! Aga nüüd siis supermõte, et kuna eestlastele maksta ei taha, siis paneme lihtsalt noored tööle, tasuta. Palju õnne, põllumehed, teie võit!
                              Muidugi Sildam vs kogenematu valitsuse minister on alati klassikat tootnud

                              Kommentaar


                                Thank fuck, et Nõukogude Liidu lagunemisega lapstööjõu kasutamine ära kadus.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X