320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Lenser on kindla peale minek. Maksab rohkem, aga odavaid läheb sul mitu tükki sama kasutusajaga. Luumeneid ei julge nii täpselt öelda, ma kasutan 99% ajast suuremaid asju kui pealamp. Pigem vähemalt 400 kui mitte rohkem. Alati saab võimsust maha keerata kui liiga Pässa Rixi tunne peale tuleb, aga see paar korda aastas kui on võimalikult palju valgust vaja tekitada offgrid on selline tunne, et tahaks LED tehnoloogia leiutajat tõesti kallistada
    Ole sa tänatud, uurin asja.

    Ledlenser H19R Signature oleks vinge.
    On see rong? On see lennuk? Ei, see on Pints öösel Koplis jooksmas 4000 luumenit otsmikul.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Lenser on kindla peale minek. Maksab rohkem, aga odavaid läheb sul mitu tükki sama kasutusajaga. Luumeneid ei julge nii täpselt öelda, ma kasutan 99% ajast suuremaid asju kui pealamp. Pigem vähemalt 400 kui mitte rohkem. Alati saab võimsust maha keerata kui liiga Pässa Rixi tunne peale tuleb, aga see paar korda aastas kui on võimalikult palju valgust vaja tekitada offgrid on selline tunne, et tahaks LED tehnoloogia leiutajat tõesti kallistada
      Kas sa teed seda selle ühe künka taga tavaliselt? Vallo arvas et see oli UFO hehe
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        4000lm varjatud pluss on see, et kui tavaline pealamp tõmbab suvel pimedas metsas igasugu putukaid ja satikaid ligi, siis selle signaturega kukuvad nad valgusvihku sattudes kohe surnult maha

        Kommentaar


          Miks maksab mahe kanaliha ulmeliselt palju? Biomarketis oli mahekana kilo 24€ umbes, toidupoes on tavaline 2€. Veiseliha ja sealiha puhul on vahe seal 20% ringi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            vahel ukerdada pimedas metsas mitu tundi jne.
            Kas Kopli kandis on viimastel aastatel inimesi kaduma läinud?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Kas Kopli kandis on viimastel aastatel inimesi kaduma läinud?
              Minu teada mitte aga mõni mäluprobleemidega vanainimene vahel eksib päevaks kolmeks ära.
              Kopli on öösel nii vaikne, tühi ja armas paik, kus mõllavad ainult jänesed.

              Kommentaar


                Reedeti on liiga pikalt vist ilusad ilmad olnud, see tänane asi on suht meh

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Reedeti on liiga pikalt vist ilusad ilmad olnud, see tänane asi on suht meh
                  Kuidas ilm küll Eesti Twitteri inimesi mõjutab!?

                  hö hö ha he hö ha ha hö! xD

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kuidas ilm küll Eesti Twitteri inimesi mõjutab!?

                    hö hö ha he hö ha ha hö! xD
                    Sain teada, et Vooglaid tegi mingile kohvikule head promo

                    Kommentaar


                      Vene keelses Twitteri ruumis on mingi sugune nõude-neljapäev vms. Et mingi hetk mu feed täitub... Eeem piltidega.

                      Eesti omas midagi sarnast?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Aastatega märkad isegi uue tulijana, kuidas põhigrupp saab vanemaks ja jaksu jääb vähemaks ja sellised kodused pikemad õhtud on maru üksildased foorumi mõistes. Isegi mcnamara, kes mind vist blokkis juba 2015. aastal tundub vahepeal mõistlikku juttu ajavat. Kas tema mõistlikumaks läinud või mina vanemaks saanud?

                        Keda igatsen kõige rohkem - count. Ma jälgisin toona kahte asja - kõiki Unitedi mänge ja Roma tulemusi, sest alati oli selline pinev ootusärevus legendi rõõmuhõisete või vihapursete sisu üle. Tema lahkumine on vast minu mälu suurimaks kaotuseks. Suurimaks võiduks on kaala, kes küll 2003 liitunud, kuid kelle osas tekib mälestus esimest korda mingi aastast 2018.

                        Ja ilus on näha seda, kuidas minu liitumisel oli tofoa kõige rohkem heiditud kasutaja mingite analüüside järgi. Suurimaks harrastuspsühholoogilseks küsimuseks jääb, kas on toimunud individuaalne areng või lihtsalt vähesest postituste (ja eelkõige hinge avavate arvamusavalduste) arvust tulenevalt on tegelik identiteet varjus!

                        Õnneks meil on alles veel Mõnu, kelle jaoks 90ndad ei ole ainult mälestus ilus, vaid kelle jaoks aeg ei ole peatanud. Tema lahkumisega lõppeb ka see foorum.

                        Kommentaar


                          Inimesed vist hakkavad väsima. Numbrid on koledad ja aina koledamaks läheb. Täidad seadust. (St oled vaktsineeritud, kannad maski ja hoiad distantsi). Midagi ei muutu. Kedagi ei koti jne.
                          Veel kevadel oli mu proua valmis poes füüsiliselt inimestele kallale minema. Kes ilma maskita olid. Viimasel ajal pean talle juba ise meenutama. Maski ei panegi ?

                          Vb peakski äkki kogu ühiskonna täielikult lukku panema? Nii paariks kuuks. Maksaks riigi poolt nn palka või ma ei tea mis moel hüvitaks. Jätaks tööle ainult vajalikud institutsioonid . Medsüsteem, toidu poed mingil kujul jne.
                          Teen tapeeti.

                          Kommentaar


                            Kinnipanemise ja hoidmise asemel tooks võib-olla üks päris kollaps, kuhu me kevadel päris ei jõudnud, kiirema lahenduse ja immuunsuse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                              Inimesed vist hakkavad väsima. Numbrid on koledad ja aina koledamaks läheb. Täidad seadust. (St oled vaktsineeritud, kannad maski ja hoiad distantsi). Midagi ei muutu. Kedagi ei koti jne.
                              Veel kevadel oli mu proua valmis poes füüsiliselt inimestele kallale minema. Kes ilma maskita olid. Viimasel ajal pean talle juba ise meenutama. Maski ei panegi ?

                              Vb peakski äkki kogu ühiskonna täielikult lukku panema? Nii paariks kuuks. Maksaks riigi poolt nn palka või ma ei tea mis moel hüvitaks. Jätaks tööle ainult vajalikud institutsioonid . Medsüsteem, toidu poed mingil kujul jne.
                              Ma arvan, et täielik lockdown tekitaks väga väga vastuolulise reaktsiooni riigis ja peaks olema hetkel viimane abinõu. Hetkel on veel ikkagi vaja ära teha see samm, et hakata antivaxxere suruma, et saavutada riigis ikkagi arvestatav vaktsineerimisprotsent. Riigil oleks hetkel odavam hakata järelvalvet ja kontrolli pidama, et reegleid järgitakse kui hakata hüvitama kogu seda lockdowni.

                              Hetkel on see KOV probleemiks ja keegi ei julge ebapopulaarseid, aga vajalike otsuseid vastu võtta. Tuleb loota, et neid hakatakse peale valimisi tegema. Samuti oleks vaja kedagi uut ja autoritaarsemat Tanel Kiige asemele, sest mul on tunne, et hall mass ikkagi suhtub väga naeruvääristavalt tema üleskutsetele jms.

                              Näiteks ma siiamaani ei saa aru müstiliselt asjast, et eelmine aasta ja kui oli lockdown ja värki, siis näiteks Kohtla-Järvel ja Jõhvis ja pooled venelased protesteerisid ja ei kandnud maske ja nagu põhimõtte pärast. Polnud väga ammu käinud seal ja nüüd puhkuse ajal käisin mitmeid päevi ja ops kaubanduskeskustes poodides 80-90% mask full ees nagu kevadel ja Tallinnas oli. Tuled Tallinna käisin Roccas ja Krissus ja mingi hea kui 50% on. Ja see vahe on ikka väga väga märgatav. Ma siiamaani ei saa aru, miks selline effekt on toimunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Vb peakski äkki kogu ühiskonna täielikult lukku panema? Nii paariks kuuks. Maksaks riigi poolt nn palka või ma ei tea mis moel hüvitaks. Jätaks tööle ainult vajalikud institutsioonid . Medsüsteem, toidu poed mingil kujul jne.
                                Aga kust see raha tuleks? Britid proovisid, nüüd on persses. Kõiksugu maksutõusud ja kärped, et seda eelmisel aastal tekkinud eelarveauku täita. Lisaks muidugi fakt, et mingid tüübid, kes oleksid saanud koroona-furlough ajal edukalt kodust edasi töötada, seda ei teinud, sest 80% palka mitte millegi tegemise eest on parem kui täispalk 40h/nädalas töö eest, eks ole.

                                Praegu paistab plaan olevat, et kes ei vaktsineeri, on loll ja kärvaku maha. Iseenesest arusaadav lähenemine, aga kahjuks keegi seda välja öelda ei julge. Lisaks muidugi aspekt, et kui haiglates ülekoormus tekib, hakkavad surema ka muude haiguste käes kannatavad tüübid, kes lihtsalt ravi ei saa. Vaatame, mis järgmisel nädalal otsustatakse. Valimisi enam poolteist aastat kartma ei pea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X