320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanus tuleb ikka märkamatult. Käisin rannas ja hakkasin ära tulema ning võsavahel sai kõnnitud kebotavatele tatikatele peale. Jooksid piinlikusest minema. Siis tuli küll kurb meel peale, sest ise ei jaksa küll enam peale rannaskäiku sellise ilmaga midagi teha ja vaatasin, kuidas autosse suutsin loivata, et koju saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Vanus tuleb ikka märkamatult. Käisin rannas ja hakkasin ära tulema ning võsavahel sai kõnnitud kebotavatele tatikatele peale. Jooksid piinlikusest minema. Siis tuli küll kurb meel peale, sest ise ei jaksa küll enam peale rannaskäiku sellise ilmaga midagi teha ja vaatasin, kuidas autosse suutsin loivata, et koju saada.
      Pic or....
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Pic or....
        Äkki olid alaealised? Siis oleks Nasfal saanud kohe Peeter H. kõrvalkongi koha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Vanus tuleb ikka märkamatult. Käisin rannas ja hakkasin ära tulema ning võsavahel sai kõnnitud kebotavatele tatikatele peale. Jooksid piinlikusest minema. Siis tuli küll kurb meel peale, sest ise ei jaksa küll enam peale rannaskäiku sellise ilmaga midagi teha ja vaatasin, kuidas autosse suutsin loivata, et koju saada.
          Mees ära muretse, tänapäeval ei peagi ise palju tegema: https://www.youtube.com/watch?v=YgtO5sebA9U&t=17s
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Mees ära muretse, tänapäeval ei peagi ise palju tegema: https://www.youtube.com/watch?v=YgtO5sebA9U&t=17s
            Võtan selle burni? vastu, aga mis kasu mul sellest mehhaanilisest käest seal rannas on? Pärast vees käimist see vaevalt nii töökorras on, et ma rahus kuskil võsas saan lebotada kuni see ise liigutab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Pärast vees käimist see vaevalt nii töökorras on, et ma rahus kuskil võsas saan lebotada kuni see ise liigutab?
              Külmas tõmbub ikka kokku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Külmas tõmbub ikka kokku.
                Montenegro naised vist polnud seda kuulnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Võtan selle burni? vastu, aga mis kasu mul sellest mehhaanilisest käest seal rannas on? Pärast vees käimist see vaevalt nii töökorras on, et ma rahus kuskil võsas saan lebotada kuni see ise liigutab?
                  Puhka, vöta üks sinine tablett hamba alla ja oled jälle noor
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Mida ta valesti ütles?
                    Ta ei saanud aru, et talle meeldib Futsal

                    Kommentaar


                      Esimene samm on kinnitatud, muutmaks olumpiat eurovisiooniks, mingi 43 aastane ebard voistleb naiste tõstmises ja on ilmselt ka favoriitide hulgas

                      Kommentaar


                        Mingid hiina ja vene neiud tõstavad ju vabalt ~50 kilo rohkem kui see NZ võistleja?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Mingid hiina ja vene neiud tõstavad ju vabalt ~50 kilo rohkem kui see NZ võistleja?
                          Nojah siis küll
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Herr balleril oli enne kirjas “suursoosik”, mille ta vahepeal kenasti ära vahetanud on. Selle esialgse väite kohta käis ka minu protest.

                            Muus osas. Mu esimene reaktsioon oli ka, et see ei lähe mitte. A teisalt on igasugused valdavalt füüsilise võimekuse peale rajatud spordialad niiehknaa dopingu tõttu niivõrd devalveerunud, et mis vahet seal on kas ringi müttavad Johaugid ja Björgenid või transgenderid. Tõstmine, maadlus, suusatamine. Minu poolest andku minna. Loodetavasti naiste tennis jääb puutumata.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Meie tennis.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Tulin Toila spaasse, aga siin pole telekas Etv2 ja Etv+. Eesti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X