320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    vestlevad armsalt
    Sa ju ise vastad oma küsimusele.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Miks nii lilla? Ma ei saa aru, et kui M-Roomis, Douglases jne tulevad ilusad miisud seelikud seljas malbe olekuga pesevad su pea puhtaks ning teevad peamassaži ning vestlevad armsalt, siis mõni vend lendab ikka sisse lambi statementiga, et ma käin 6 aastat meesjuuksuri juures.

      Mis sul viga on.
      Juu ma olen töö ja kvaliteediga rahul
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Kui kaamosmasendus on viimse piirini jõudnud, siis telli Qatarilt eralennuk ja põruta Tansaaniasse!

        The world’s most popular flight tracker. Track planes in real-time on our flight tracker map and get up-to-date flight status & airport information.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Kui kaamosmasendus on viimse piirini jõudnud, siis telli Qatarilt eralennuk ja põruta Tansaaniasse!

          https://www.flightradar24.com/data/a...7-cei#26cb205a
          Siin Eestis ikka aegajalt renditakse eralennukeid - päris huvitav oleks teada, kes konkreetselt nende taga on. See on ikka kõike muud kui odav lõbu.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Siin Eestis ikka aegajalt renditakse eralennukeid - päris huvitav oleks teada, kes konkreetselt nende taga on. See on ikka kõike muud kui odav lõbu.
            kindlasti keegi kes followib instagramis Greta Thunbergi

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Siin Eestis ikka aegajalt renditakse eralennukeid - päris huvitav oleks teada, kes konkreetselt nende taga on. See on ikka kõike muud kui odav lõbu.
              Vahel renditakse neid tööreisideks, mõne asutuse ja/või ettevõtte poolt, kui on miskit pakilise iseloomuga ja/või ühendus piirkonnaga problemaatiline. Samas Tansaanias on kamaluga rahvusparke ja keegi võis Sansibari safarile või puhkama lennata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Vahel renditakse neid tööreisideks, mõne asutuse ja/või ettevõtte poolt, kui on miskit pakilise iseloomuga ja/või ühendus piirkonnaga problemaatiline. Samas Tansaanias on kamaluga rahvusparke ja keegi võis Sansibari safarile või puhkama lennata.
                Sansibaril pole safareid.

                Kommentaar


                  Oleneb, kas cougar'id on saare peale lahti lastud või ei.

                  UD: A Safari is an expensive chance to get ripped to pieces by a wild animal.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Sansibaril pole safareid.
                    Kohalikud kipuvad kutsuma ka Sansibaril korraldatavaid retki/paadisõite hellitavalt "saare-safariks" aga see polegi oluline.

                    Kommentaar


                      Helme AK-s "kui ma vihkan neegreid ja pedesid, siis hakatakse mind vihakõne eest vangi panema, miks mind taga kiusatakse?"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Helme AK-s "kui ma vihkan neegreid ja pedesid, siis hakatakse mind vihakõne eest vangi panema, miks mind taga kiusatakse?"
                        Nii ütleski või see mingi su enda sõnaväänamine?

                        e: Ok, vaatasin, ta kasutas tõesti sõna “seksuaalperverssusi”, mida kuradit...

                        Kommentaar


                          Vihkamine on iseenesest täiesti normaalne emotsioon - me kõik kogeme seda. Oluline nüüd on, kuidas me ise, kuid veel tähtsamalt - kuidas teised sellele reageerivad. Inimeset alla surudes, tema viha alla surudes (keelates, vangistades) me ei lahenda, vaid paisutame antud emotsiooni ning sellega kaasnevat.

                          Inimese ABC ei midagi vähemat, ega rohkemat.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Vihkamine on iseenesest täiesti normaalne emotsioon - me kõik kogeme seda. Oluline nüüd on, kuidas me ise, kuid veel tähtsamalt - kuidas teised sellele reageerivad. Inimeset alla surudes, tema viha alla surudes (keelates, vangistades) me ei lahenda, vaid paisutame antud emotsiooni ning sellega kaasnevat.

                            Inimese ABC ei midagi vähemat, ega rohkemat.
                            Inimestele tuleb andestada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Vihkamine on iseenesest täiesti normaalne emotsioon - me kõik kogeme seda. Oluline nüüd on, kuidas me ise, kuid veel tähtsamalt - kuidas teised sellele reageerivad. Inimeset alla surudes, tema viha alla surudes (keelates, vangistades) me ei lahenda, vaid paisutame antud emotsiooni ning sellega kaasnevat.

                              Inimese ABC ei midagi vähemat, ega rohkemat.
                              Vihkamine on absoluutselt normaalne, aga kui see on põhjuseta ja eelarvamustel põhinev, siis tuleks selle vihkamisega tegeleda - näiteks teraapia kaudu. Ja pole absoluutselt okei selle vihkamise tõttu teisi ka vihkama õhutada.

                              Kommentaar


                                Kusagil selle eelnõu sisu lühidalt ja arusaadavalt välja on toodud?

                                Kas ongi nii, et pedsid ei tohi vihata aga konservatiive tohib? Või kiunub Helme niisama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X