320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, kus siis allarsi empaatia oli kui just tema ässitas, et jaga ikka sotsmeedia aadresse ka.
    Erilised silmakirjateenrid ikka.

    Kommentaar


      Paar sõna siiski. Ma ei tunne seda isikut, aga 30 sekundiga viisin pildi ja nime kokku. Ehk esimene probleem: samahästi võinuks siin nimi kirjas olla. Kõrval põlgusest nõretavad kirjeldused äärmiselt isiklikel teemadel. Nüüd küsimus – millega ta selle avalikku häbiposti riputamise ära teenis? Sellega, et deitis kellegagi – ja seejuures julgeb veel feministlikke raamatuid lugeda. Peab olema ikka eriti nihkes moraalse kompassiga – ja empaatiavõimetu –, et sellele "karistusele" õigustust leida.

      Teine punkt: kaala – ja takkakiitjad – on argpüksid. See on avalik foorum, nii et jutud mingist kaebamisest on naeruväärsed. Julged kõvatada, julge vastutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Ehk kaala käitus minu moraalimajaka järgi valesti, ta peaks need pildid maha võtma ja üleüldse, aga lihtsalt kaebamaminek pole ka by default väga tore.
        +1. Väike analüüs kulub ka marjaks ära:

        kaala näol on tõenäoliselt tegu 20ndate alguses kutiga (25-26 ka reaalne), kes otsib heakskiitu oma seiklustele ja üht-teist on seigeldud ka, et postitused pole ainult 100% brag - aga piisavalt kogenematu, et libastuda siinsete huntide keelituste tulemusel ja milfipildid üles panna.

        Piirissaare näol on tõenäoliselt tegu 30+ mehega, kes on oma vitsad juba kätte saanud ning parandamatult raiub "nice guy" rada ning imestab tihtipeale, miks kalad võrku ei jää. Siinne postituse edastamine on ka täpselt "hea poisi" tegu ja püüd olla kõrgemal keskmisest õllelarpivast misogüünsest Soccerneti kasutajast. Küll aga võib ennustada, et eelnev tegu lööb hoopis vastu näppe - kas siis milf sõimab läbi vms. Ja pahad poisid saavad kõik naised.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Huvitav, kus siis allarsi empaatia oli kui just tema ässitas, et jaga ikka sotsmeedia aadresse ka.
          Erilised silmakirjateenrid ikka.
          Kurb, et sa irooniat ära ei tunne. Oleks reaalselt ka mingisuguse sotsiaalmeediakonto siia linkinud, oleks ikka täislaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Väike analüüs kulub ka marjaks ära:
            Päris naljakas analüüs. Meil on kaalaga vanusevahe 5 kuud, mõlemad on 30+.

            Kommentaar


              Irooniaga tasub internetis ettevaatlik olla. Eriti kui see selline tolmune iroonia on.

              Kommentaar


                Robert Sarve ajastul muidugi probleemne keiss.

                Näiteks kirjutasin ma kunagi foorumisse, et üks jalgpallur saab USAs palgalisa, kui ta ei tule koondisesse. Ma ei saanud seda kirjutada ajalehte, sest olin algaja ajakirjanik ja mul polnud sellist kredibiilsust, et selliselt anonüümse allikaga lugu teha.

                Seejärel tuli üks ajakirjanik ja küsis jalgpallur: "Ajakirjanik Mõnu kirjutas Soccerneti foorumis, et sa saad usast pappi."

                Mille järel vastas jalgpallur ülbelt: "Kes on Mõnu?"

                Noh, seepeale sain muidugi foorumis ka mõnusalt võtta, et küll pandi sulle ikka ära, kuradi mölalõug ja üleüldse tross.

                Siis sai karjäär läbi ja tuli välja, et jalgpallur saigi palgalisa, kuna ei tulnud koondisesse.

                Mida ma sellega öelda tahan? Et foorumis võiks jääda siiski mingigi lõbusa jauru vaib sisse, kus ei pea iga avalduse pärast kartma Robert Sarve hagi, kaebust eksnaisele või muud säärast. Et siin saab veidi julgemalt öelda ka asju, mida sa oled kuulnud, mitte seda, mida sa ära suudad ka tõestada. Selle aluseks on mingi reegel, et päris välja kaebama ei minda.

                Jah, ei maksa ka mingi naise pilte siia panna, tema voodioskusi kommenteerida jne. Et kaala võinuks käituda normaalselt, seda võiks talle ka mõista anda, väljapoole lahenduste ja kaebamiste peale võiks samamoodi veidi kehvasti vaadata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jah, ei maksa ka mingi naise pilte siia panna, tema voodioskusi kommenteerida jne.
                  Take a note Linnukas
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mida ma sellega öelda tahan? Et foorumis võiks jääda siiski mingigi lõbusa jauru vaib sisse, kus ei pea iga avalduse pärast kartma Robert Sarve hagi, kaebust eksnaisele või muud säärast. Et siin saab veidi julgemalt öelda ka asju, mida sa oled kuulnud, mitte seda, mida sa ära suudad ka tõestada. Selle aluseks on mingi reegel, et päris välja kaebama ei minda.

                    Jah, ei maksa ka mingi naise pilte siia panna, tema voodioskusi kommenteerida jne. Et kaala võinuks käituda normaalselt, seda võiks talle ka mõista anda, väljapoole lahenduste ja kaebamiste peale võiks samamoodi veidi kehvasti vaadata.
                    Selgrootu jutt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                      Selgrootu jutt.
                      Kaeba ära kuhugi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Robert Sarve ajastul muidugi probleemne keiss.

                        Näiteks kirjutasin ma kunagi foorumisse, et üks jalgpallur saab USAs palgalisa, kui ta ei tule koondisesse. Ma ei saanud seda kirjutada ajalehte, sest olin algaja ajakirjanik ja mul polnud sellist kredibiilsust, et selliselt anonüümse allikaga lugu teha.

                        Seejärel tuli üks ajakirjanik ja küsis jalgpallur: "Ajakirjanik Mõnu kirjutas Soccerneti foorumis, et sa saad usast pappi."

                        Mille järel vastas jalgpallur ülbelt: "Kes on Mõnu?"

                        Noh, seepeale sain muidugi foorumis ka mõnusalt võtta, et küll pandi sulle ikka ära, kuradi mölalõug ja üleüldse tross.

                        Siis sai karjäär läbi ja tuli välja, et jalgpallur saigi palgalisa, kuna ei tulnud koondisesse.

                        Mida ma sellega öelda tahan? Et foorumis võiks jääda siiski mingigi lõbusa jauru vaib sisse, kus ei pea iga avalduse pärast kartma Robert Sarve hagi, kaebust eksnaisele või muud säärast. Et siin saab veidi julgemalt öelda ka asju, mida sa oled kuulnud, mitte seda, mida sa ära suudad ka tõestada. Selle aluseks on mingi reegel, et päris välja kaebama ei minda.

                        Jah, ei maksa ka mingi naise pilte siia panna, tema voodioskusi kommenteerida jne. Et kaala võinuks käituda normaalselt, seda võiks talle ka mõista anda, väljapoole lahenduste ja kaebamiste peale võiks samamoodi veidi kehvasti vaadata.
                        Nõus, aga siis peaks tegemist olema suletud foorumiga, kuhu pole juurdepääsu kindlaksmääramata hulgal isikutel. Seda foorumit saab ju lugeda ka ilma kasutajakontot omamata ja ka konto loomine on kõigile avatud. Seega on see samasugune avalik ruum nagu iga teine, mistõttu üldised ja tunnustatud käitumistavad- ja reeglid kehtivad ka siin. Kui kaala oleks sama avaldanud nt Vabadussamba all, siis sa ei lähe ju kuuljaile/nägijale ütlema, et seda edasi rääkida ei tohi. Jah, ma usun, et me oleme tänaseks sealmaal, et avaliku ruumi mõistet pole võimalik tõlgendada enam selliselt, nagu ehk veel mõned aastad tagasi seda tehti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                          Selgrootu jutt.
                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Nõus, aga siis peaks tegemist olema suletud foorumiga, kuhu pole juurdepääsu kindlaksmääramata hulgal isikutel. Seda foorumit saab ju lugeda ka ilma kasutajakontot omamata ja ka konto loomine on kõigile avatud. Seega on see samasugune avalik ruum nagu iga teine, mistõttu üldised ja tunnustatud käitumistavad- ja reeglid kehtivad ka siin. Kui kaala oleks sama avaldanud nt Vabadussamba all, siis sa ei lähe ju kuuljaile/nägijale ütlema, et seda edasi rääkida ei tohi. Jah, ma usun, et me oleme tänaseks sealmaal, et avaliku ruumi mõistet pole võimalik tõlgendada enam selliselt, nagu ehk veel mõned aastad tagasi seda tehti.
                          Ma ei kaitse kaalat. Aga välja ei peaks seda viima.

                          Kommentaar


                            Kas ei olnud mingi kaasus siin kümmekond vms aastat tagasi, kus keegi vaidles mingil päevapoliitilisel/tehnilisel vms teemal kasutajaga, tundis ära ja siis ütles, et õu, küll sul palju ikka aega siin vaielda, kuigi sa peaksid hoopis tööd tegema, ma ju tean sind, kannan ülemusele ette. See vaene kasutaja vist ei tulnudki enam postitama.
                            Eks üksjagu erinevat siin muidugi olukordades ole, aga noh, nõustun mõnuga.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kaeba ära kuhugi
                              Ühel pool on inimene, kelle pildid ja eraelulised üksikasjad olid tema teadmata umbes ööpäevaks avalikult üleval kõigile vaatamiseks/lugemiseks (ja olekski ilmselt jäänud). Tahad väita, et sel inimesel pole õigust seda teada? Teisel pool on inimene, kes need postitused tegi – teda peaksime jumala eest kaitsma, et ta ei õpiks mitte kunagi oma tegude ja teiste inimeste eest vastutust võtma. Mehine jutt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei kaitse kaalat. Aga välja ei peaks seda viima.
                                Jah, aga mis on see argument, et seda välja ei peaks viima? See, mis sa kirjutasid ei ole ju argument, kuna vastuargument avalikust kohast selle devalveerib. Või sa pole nõus, et see foorum on avalik koht?

                                Mitteavalikes kohtades on küll tavaks, et väljapoole ei viida. Võtame siis kasvõi nt vangla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X