320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    huvitav, kui pullerits oleks veel ilukirjanduslikum olnud ja öelnud "olid ainult mõned pealtvaatajad", kas siis, urmar, oleksid täitsa kokku jooksnud, sest viga lausa sadades kordades?
    Ära minu pärast muretse, muretse parem Priidu pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      palju meil neid Eesti meistrivõistluste kohtumisi või etappe on, kus huvi oleks suurem kui kasvõi see 600 pealtvaatajat, mida püütakse naeruvääristada?

      ta ju ei naeruvääristagi seda, vaid ütleb, et seal oli tegelikkuses tunduvalt vähem kui 600 vaatajat

      (asjaolu, millele kesa on varem mitmeid kordi tähelepanu juhtinud)
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        ta ju ei naeruvääristagi seda, vaid ütleb, et seal oli tegelikkuses tunduvalt vähem kui 600 vaatajat

        (asjaolu, millele kesa on varem mitmeid kordi tähelepanu juhtinud)
        Kuna ma tollel mängul ei viibinud ning nägin väga katkendlikult seda mängu, siis ma ei julge küll öelda, et selle numbriga on manipuleeritud. Veel vähem julgen ma uskuda PP-d, sest tal on väga tugev oskus kajastada (s.h moonutada asju) jalgpalli täpselt selliselt, nagu ta subjektiivne arvamus on, et kõik, mis puutub jalgpalli on pask. Ma nüüd näpuga protokollides järge just ei aja, aga suures plaanis on visuaalselt asjad ikkagi vähemalt sellel hooajal küllaltki täpsed.

        Kommentaar


          Tammekal reaalselt vabatahtlikud käivad plõksutiga mitu korda fänne lugemas. Seda, et mõni pulleka kolleeg möödajooksul ei oska publiku nr hinnata, on tema probleem.

          Ajakirjandusguru peaks ju teadma, et kui sa avalikult kedagi valetamises süüdistad, peab sul selleks olema väga head niiöelda tõendid. Algatuseks sobiks kas või pildilt üle lugemine või see, et ta ise luges kohapeal.

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            ta ju ei naeruvääristagi seda, vaid ütleb, et seal oli tegelikkuses tunduvalt vähem kui 600 vaatajat

            (asjaolu, millele kesa on varem mitmeid kordi tähelepanu juhtinud)
            Ahhaa, paneme jah kesa ja priidu ühte patta, kuhu nad tegelikult ju kuuluvadki, selle vahega, et priit õiendab kõikide aladega, aga kesa vaid jalka kallal. Küll pole ta rahul publiku hulgaga, siis õllehinnaga, seejärel plastmuruga, turniirisüsteemiga jne. Enne läheb issandapäike looja, kui kesa negatiivne nimekiri otsa saab. Positiivset neil priiduga ei olegi.

            Ja ega mõnuagent ka parem pole, kuulutab, et ei vaata kodust vutti pea kunagi, aga targutab (pigem trollib) ühtepuhku.

            Kommentaar


              Algselt postitas peters Vaata postitust
              Ja ega mõnuagent ka parem pole, kuulutab, et ei vaata kodust vutti pea kunagi, aga targutab (pigem trollib) ühtepuhku.
              Siin läheb sul miskit lappesse. Ehk ma ei räägi üldse midagi kohalikust jalgpallist ja ei ütle, et sellel midagi viga on. Aga meediatöötajana on mulle arusaamatu, et miks peab mingeid võistlusi vahendama ERR, kui reaalselt on sama võistlus ka muudes kohtades ülekantav. ERR ja maksumaksja rahakott ei peaks olema selline kuluartikkel, mida suht suvaliselt raisatakse, kuna teatud alaliidu juht on helde käega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Siin läheb sul miskit lappesse. Ehk ma ei räägi üldse midagi kohalikust jalgpallist ja ei ütle, et sellel midagi viga on. Aga meediatöötajana on mulle arusaamatu, et miks peab mingeid võistlusi vahendama ERR, kui reaalselt on sama võistlus ka muudes kohtades ülekantav. ERR ja maksumaksja rahakott ei peaks olema selline kuluartikkel, mida suht suvaliselt raisatakse, kuna teatud alaliidu juht on helde käega.
                Lihtsalt hüpoteetiliselt. Kas ja kuidas ERR peaks (eelarvete tegemise ajal) ette teadma, et Maakri tänav või Peterburi tee sama võistlust ostmas on? Siis võiks ju vastupidiselt tekkida veel lollim olukord, et ERR mõtleb "okei, erakanalid nagunii näitavad" ja samal ajal Linnamäe just on rahakraanid kinni keeranud ja lõppeks ei näita keegi. Või sa räägid mingitest keissidest, kus on ammu teada, et erakanal on mingite õiguste omanik ja ERR tuleb "Pohui, me näitame ka"? Seda muidugi tolereerida ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Lihtsalt hüpoteetiliselt. Kas ja kuidas ERR peaks (eelarvete tegemise ajal) ette teadma, et Maakri tänav või Peterburi tee sama võistlust ostmas on? Siis võiks ju vastupidiselt tekkida veel lollim olukord, et ERR mõtleb "okei, erakanalid nagunii näitavad" ja samal ajal Linnamäe just on rahakraanid kinni keeranud ja lõppeks ei näita keegi. Või sa räägid mingitest keissidest, kus on ammu teada, et erakanal on mingite õiguste omanik ja ERR tuleb "Pohui, me näitame ka"? Seda muidugi tolereerida ei saa.
                  Üldiselt on ikka teada, et kes ja millele kandideerib. Jalka MM on kindlasti asi, mille peale oleks iga meediamaja minemas. Natuke naljakas on kogu see kombo, et EJL maksab ERRi eest kinni turniiri ja siis lükatakse muuseas breznevi pakikesega meistriliiga ka sisse. Ja, endiselt, Soccernet on EJL-l meediaväljundina ka endal olemas, seda siis meistrika jaoks.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et tulevikus hakkabki Soccernet selliseks meediaplatvormiks, mis neid mänge kandma hakkab. Ehk hakkavad ilmuma stuudiod ja mingid huvitavad analüütilised saated. Usun, et see kõik on alles algusstaadiumis.

                    Loodan, et pikas plaanis ERR-s ei nähta Meistriliiga näitajat.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Et mul on ka endal pidevalt meediatöötajana küsimuseks, et miks peaks ETV sport nii palju justkui maksumaksja raha eest kodust vutti näitama just? Mitte, et mul miskit selle vuti vastu oleks, aga ETV ülesanne peaks ju miskit muud olema.
                      Kas tõesti peaks etv2 prioriteet olema 24/7 multikate näitamine? Ausalt suht ajudele käib see närimine premiumi ja laskesuusa ülekannete kallal irisemine, kui alternatiiv on põrsas peppa 756s kordus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Kas tõesti peaks etv2 prioriteet olema 24/7 multikate näitamine? Ausalt suht ajudele käib see närimine premiumi ja laskesuusa ülekannete kallal irisemine, kui alternatiiv on põrsas peppa 756s kordus.
                        Kas Sa mäletad, miks omal ajal üleüldse ETV2 loodi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas Sa mäletad, miks omal ajal üleüldse ETV2 loodi?
                          Siis peaks laskesuustamine ja vutt ilusti sinna alla minema. On ta mõeldud siiski spordi ja kultuuriürituste edendamiseks ja vist need ka mis põhiprogrammist välja jäid. Milles siis probleem on?

                          Kommentaar


                            Vist oli nii, et Šmiguni olümpiavõistlus jäi nägemata pingviinide paraadi tõttu? Seda enam veider, et spordi edendamiseks loodud kanal on nüüd äkki mõttetu lastekanal, mida keegi ei vaata.

                            Kommentaar


                              ETV2 saadi minu mälu järgi võõrkeelseks kanaliks, milleks tehti hiljem ETV+. Meil on miljon inimest ja ERR laksab sellele kolm kanalit. Lisaks kolm raadiokanalit. Nagu peaaegu BBC juba.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                ETV2 saadi minu mälu järgi võõrkeelseks kanaliks, milleks tehti hiljem ETV+. Meil on miljon inimest ja ERR laksab sellele kolm kanalit. Lisaks kolm raadiokanalit. Nagu peaaegu BBC juba.
                                noh, teisalt
                                tv3, tv6, tvplaysports, tvplaysports+, tv3+
                                ja
                                k2, k11, k12

                                selle järgi ütleks, et kolm kanalit ilmselge miinimum per meediamaja!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X