320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ühes suures ristsõnakirjastaja toimetuses oli eelmisel aastal tore tüli. Nimelt hakati vanakooli ristsõnakoostajatele selgeks tegema, et äkki enam ei paneks ristsõnasse homoseksuaal = pederast küsimusi. Vanad protestisid. Liberastid võitsid.
    #ekrevõimule
    Mis ristsõnu sa lahendad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mis ristsõnu sa lahendad?
      Kumake.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kumake.
        Seal nüüd selliseid küsimusi pole küll kunagi kohanud nagu sa välja tõid. Huviga ootaks mõnda pilti vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Seal nüüd selliseid küsimusi pole küll kunagi kohanud nagu sa välja tõid. Huviga ootaks mõnda pilti vms.
          Ma ise ristsõnu ei lahenda, aga tuli ühe nende kirjastajaga veidi jutuks. Tõi toreda näite muutuvast maailmast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kell natuke vähe ei ole pederastide piltide jaoks?
            Tõsi, tänud et õigele teele tagasi juhatasid

            Aga ma ise jätkuvalt ei usu seda teemat. Tundub väga pastakst välja imetud... Ise aastaid ajaviiteks ristsõnu lahedanud ja mingeid homoseksuaalseid või seksuaalset orientatsiooni küsivaid küsimusi pole siiani kordagi näinud. Ma ei kujuta ette, mis ristsõnu te seal tööjuures lahendate. Maaja juubeliväljaande esikaant?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Tõsi, tänud et õigele teele tagasi juhatasid

              Aga ma ise jätkuvalt ei usu seda teemat. Tundub väga pastakst välja imetud... Ise aastaid ajaviiteks ristsõnu lahedanud ja mingeid homoseksuaalseid või seksuaalset orientatsiooni küsivaid küsimusi pole siiani kordagi näinud. Ma ei kujuta ette, mis ristsõnu te seal tööjuures lahendate. Maaja juubeliväljaande esikaant?
              Ma pole ka homoteemalisi küsimusi ritsõnades kohanud. Kuma omi ma siiski ei lahenda, aga küllap mõnu mõtles jälle uue teema välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ma pole ka homoteemalisi küsimusi ritsõnades kohanud. Kuma omi ma siiski ei lahenda, aga küllap mõnu mõtles jälle uue teema välja.
                Aga sa päris homoseksuaali oled kohanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Aga sa päris homoseksuaali oled kohanud?
                  Pedeke oleks päris okei homoristsõnade ajakirja nimi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Pedeke oleks päris okei homoristsõnade ajakirja nimi
                    Mõnu mõtleb teemasid välja. Otsene lause oli see: "Noh... nende meeste ja naiste ja silmarõõmudega me ei ole veel jõudnud tegeleda. Eelmisel aastal astusime selle sammu, et pederasti vastuseks ei tohi olla homoseksuaal ja homoseksuaali/gei vastuseks pederast."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mis ristsõnu sa lahendad?
                      Maaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Maaja
                        Ristik.

                        Kommentaar


                          Ma olen ilmselt vana inimene, aga ristsõnad on tegelikult ägedad asjad.

                          Kommentaar


                            Mingi aeg oli ristikus ka "Peidus omasooihar" mille vastuseks tuli "Kapihomo"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma olen ilmselt vana inimene, aga ristsõnad on tegelikult ägedad asjad.
                              See on hea tähelepanek.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ma olen ilmselt vana inimene, aga ristsõnad on tegelikult ägedad asjad.
                                Ma ilmselt olen foorumi kontekstis nagla veel, aga mul on ka siiani haigus, et alati asun lahendama kui pastakas ja ristsõna käepärast. Vahest võiks lihtsalt mõistust rohkem jaguda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X