320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ei ole ainult vanemad, vaid ka noortetreenerid. Kui sa ikka kisad 8a noorele jalgpallurile, et "anna keha", siis ei olegi midagi head loota.
    No kehaga mängimise õpetamises pole otseselt midagi halba. Iseküsimus muidugi kuidas seda öeldakse. Aga ise olin ka nädal tagasi ühe lastemängu tunnistajaks kus nii mõnedki õpetused nii lastevanemate kui ka ühe treeneri poolt kukalt kratsima võtsid. Ei ole normaalne 8-9 aastaseid kehva mängu pärast läbi sõimata, ega nad hirmust paremaks lähe.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      minu hinnangul võiks lastele/noortele ikka jalgpalli õpetad mängima. Särgist tirimine, lükkamine ja kehasse lendamine pole eriline oskus mida vaja arendada. Pigem on see vahend kuidas tulemusi saavutada. Eestlase ainus võimalus jalgpallis kusagile jõuda, on noorena välismaale saada. Aga no kellele sellised kaikad ikka silma jäävad!?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        minu hinnangul võiks lastele/noortele ikka jalgpalli õpetad mängima. Särgist tirimine, lükkamine ja kehasse lendamine pole eriline oskus mida vaja arendada. Pigem on see vahend kuidas tulemusi saavutada. Eestlase ainus võimalus jalgpallis kusagile jõuda, on noorena välismaale saada. Aga no kellele sellised kaikad ikka silma jäävad!?
        Onu Joelile.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Eestlase ainus võimalus jalgpallis kusagile jõuda, on noorena välismaale saada.
          See pole võimalus, vaid loterii. Võimalus on see, et treenerid harivad ennast ning suudaksid lastevanematele selgeks teha, et nemad võivad 100m kauguselt vaadata, kui suud kinni ei oska hoida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            minu hinnangul võiks lastele/noortele ikka jalgpalli õpetad mängima. Särgist tirimine, lükkamine ja kehasse lendamine pole eriline oskus mida vaja arendada. Pigem on see vahend kuidas tulemusi saavutada. Eestlase ainus võimalus jalgpallis kusagile jõuda, on noorena välismaale saada. Aga no kellele sellised kaikad ikka silma jäävad!?
            Seda kindlasti, kuid oskus ennast palli ja vastase vahele sättida on ka jalgpalli mängimise oskus.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Seda kindlasti, kuid oskus ennast palli ja vastase vahele sättida on ka jalgpalli mängimise oskus.
              Palli katmine pole sama mis see nn keha andmine. Aga oskused muidugi mõlemad.

              Kommentaar


                Tänapäeval on paljudel inimestel Full HD kaameratega nutitelefonid igal pool kaasas, kuid ikkagi tulevad videod väidetavatest UFOdest väga halva kvaliteediga.

                Kommentaar


                  I FCKING LOVE GOOGLE.

                  Kuku per**i kui mugav see on, et kuigi mu arvuti kõvaketas vastu taevast lendas, nii kui uus ketas sees on, logid oma google kontole sisse, kogu Su bookmarkide hunnik, enda käe järgi seatud vidinad, salvestatud paroolid, browsing history - BOOM kõik on tagasi, kõik on mugav. See on umbes nagu see kui mingi firma tuleks välja sellise aparaadiga, mis võimaldaks hetkega uued teksad sisse kanda ideaalselt Sinu enda keha järgi...

                  + veel see, et ühe kontoga on kättesaadavad YT, Gmail + google'i teenuste hulka kuuluvad ju Translate ja Maps, mis on sisuliselt igapäevaelu lahutamatuks osaks muutunud.

                  Kommentaar


                    Ma lisaks antud tekstile veel pilve või Dropboxi, tänu millele ei pea enam kordagi pablama, et pulk või cd maha jääb. Eriti mugav kui kasutusel mitu arvutit.

                    Kommentaar


                      Elu õpetab: Alati kui käia valge särgiga koosviibimistel kus veini juuakse, on tulemuseks punase veini plekid särgil. Isegi siis kui ise valget jood.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Sellega meens mulle üks episood Narva-Jõesuust, kus oli kena neiu suvise valge kleidiga. Pilk liikus loomulikult neiu tagumikule, kus olid, noh, vereplekk. Selline värske. Mõtlesin mõne aja, et kas oleks viisakas neiule öelda, et, kuule, sa peaksid kleiti vahetama. Aga mõtlesin seepeale, et ma vene keelt nii hästi nüüd ei oska ka. Ja jätsingi neiu teavitamata...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Elu õpetab: Alati kui käia valge särgiga koosviibimistel kus veini juuakse, on tulemuseks punase veini plekid särgil. Isegi siis kui ise valget jood.
                          Vala punasele veiniplekile koheselt valget veini peale. See teeb imesi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vala punasele veiniplekile koheselt valget veini peale. See teeb imesi.
                            Hmm, ma selle peale ei tulnudki!

                            Kommentaar


                              Eesti Meistriliiga arendab mängijat rohkem kui York City varumeestepink.
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar


                                Nii, k2isin t2na kaubamaj toidumaailmas, kus yks ebareaalselt kobe neiu degusteeris vana tallinna mojitot. tegin juttu, sain korvi 2ra, pole hullu, liikusin siis t88le 2ra. t88le j6udes vaatab mulle ukse pealt vastu Tanel. (jah, ma olen temaga nyyd isegi r22kinud ja soovisin tema otseseks kolleegiks saada et Taneli eluolu ja m6ttemaailma l2hemalt tundma 6ppida, sest ta v2itis, et syndis sama soenguga mis cambiassol on)

                                Tanel aga v2itis, et tema ei hakka seda naist sebima, ma ei tea miks, pmst ma olen nyyd ta peale solvunud ja lubasin soccerneti siia teemasse teada anda, et ta on n6rk ja veidi gei peast. ma loodan et inimesed v6tavad seda infot arvesse ning tulevikus oskavad Taneli n6rkadest kohtadest vestluse ajal eemale hoida.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X