320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
    Siit tekkiski ka küsimus. Mille jaoks see jama vajalik on?
    Väidetavalt selleks, et inimeste liikumisi kaardistada ja seeläbi paremini planeerida ühistransporti. Hiljuti tuli välja, et midagi sellist pole kunagi tehtud ja mingit reaalset kasu sellest piiksutamisest pole va see, et mupo saab trahvi teha.

    Kommentaar


      On keegi mupot näinud kontrollimas üldse? Ma nägin viimati enne roheliste kaartide ilmumist ja ma sõidan sisuliselt igapäevaselt ühistranspordiga.

      Kommentaar


        Ee...paar nädalat tagasi pasundati mingist lauskontrolli aktsioonist. Uudistes oli. Siis räägiti, et kõige rohkem trahve väänatakse valideerimata kaartide pärast.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Lugesin ka jah. Sõitsin sel päeval äkki 4-5 korda ühistranspordiga erinevatel aegadel ja ei näinud ikka kedagi kontrollimas.
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ee...paar nädalat tagasi pasundati mingist lauskontrolli aktsioonist. Uudistes oli. Siis räägiti, et kõige rohkem trahve väänatakse valideerimata kaartide pärast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            On keegi mupot näinud kontrollimas üldse? Ma nägin viimati enne roheliste kaartide ilmumist ja ma sõidan sisuliselt igapäevaselt ühistranspordiga.
            Mul suvel ühel hilisõhtul tuli Tartu mnt ja Liivalaia risti juures kontroll peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Mul suvel ühel hilisõhtul tuli Tartu mnt ja Liivalaia risti juures kontroll peale.
              Paberi peatuse kant nr 2 ja 4 trammidel on jah üks põhilisi kohti, kus puistatakse. Aga harvad on juhud siiski
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                On keegi mupot näinud kontrollimas üldse? Ma nägin viimati enne roheliste kaartide ilmumist ja ma sõidan sisuliselt igapäevaselt ühistranspordiga.
                Trammi sõidu ajal näen paar korda nädalas, seisavad Põhja-Rimi peatuse eel (linna poolt tulles). Tavaliselt siis kella 18-19 ajal. Teine koht on kohe pärast Balta peatust (Kopli poolt tulles), seal küll harvem.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Paberi peatuse kant nr 2 ja 4 trammidel on jah üks põhilisi kohti, kus puistatakse. Aga harvad on juhud siiski
                  Jah see on alates suve lõpust neil mingiks uueks lemmik kohaks. Paar korda nädalas ehk passivad seal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Jah see on alates suve lõpust neil mingiks uueks lemmik kohaks. Paar korda nädalas ehk passivad seal.
                    Paberi on ju aegade algusest olnud üks põhipunkte. Ka teised mainitud kohad on vanad. Endlas töötukassa juures olen ka näinud. Validaatorid ei muutnud selles osas midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      Paberi on ju aegade algusest olnud üks põhipunkte. Ka teised mainitud kohad on vanad. Endlas töötukassa juures olen ka näinud. Validaatorid ei muutnud selles osas midagi.
                      Paberis ei ole ma neid aastaid näinud. Äkki on nii lihtsalt jopanud ei oska öelda, aga kahtlane.

                      Kommentaar


                        Kui tahad teada mis ilm on, siis ära vaata ilmateadet, ega aknast välja ega midagi sellist.

                        Ava Uber. Kui on kõva surge (koefitsent) peal siis selge - ilm on väga s*tt.

                        Kommentaar


                          Alati kui ma lähen eestiloto.ee lehele bingot ostma, siis mul tekib selline tunne nagu ma oleks ajamasinas 15 aastat tagasi rännanud.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                            Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
                            Siit tekkiski ka küsimus. Mille jaoks see jama vajalik on?
                            Kõige hinnalisem peaks olema see isikuandmete andmestik, mida registreeritud kaartidega saadakse. Seda siis väidetavalt müüdi mustalt edasi igasugu reklaami ja spami jaoks kolmandatele osapooltele. Kes tahab see usub.

                            Igasugu täituvuse ja planeerimise jaoks on oluliselt asjalikumad metoodikad ja vahendid olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ....Seda siis väidetavalt müüdi mustalt edasi igasugu reklaami ja spami jaoks kolmandatele osapooltele. Kes tahab see usub...
                              (Kategooriast "naised saunas rääkisid") Siis kui kaardid ja valideerimine algselt tuli keeldusid päris paljud IT tüübid, kes olid kursis TLT taustsüsteemide olukorraga, kaarte kasutamaks. Siis ei olnud probleemiks, et andmeid müüakse vaid, et neile pääseb ligi.

                              Kommentaar


                                Fb grupis Korvpall saab päris head huumorit lugeda vahest ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X