320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kui tõenäoline on, et omavahel kebotavad õde ja vend järsku sellisest reeglist kinni peaksid?
    Üsna väike, vaadates Suurbritanniat.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Lapsesaamisel tulenev oht lapsele.

      Case closed.
      aga kui sa ära steriliseerid ennast, kuidas ss case...

      e: aa siin teisi ka, kes õigeid küsimusi küsivad!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        aga kui sa ära steriliseerid ennast, kuidas ss case...

        e: aa siin teisi ka, kes õigeid küsimusi küsivad!
        Intsest pole minu mälu järgi kuritegu. Et kui lapsi ei tule, siis on juriidiliselt kõik korrektne.

        Kommentaar


          no järjepidevalt paneb imestama, et sinna poodide parklatesse veel mingit 1995. aasta stiilis tivolit ja/või tsirkust püsti pannakse. Huvitav kas seal keegi käib ka, sest iga kord kui mööda sattunud minema on paar inimest max olnud

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            no järjepidevalt paneb imestama, et sinna poodide parklatesse veel mingit 1995. aasta stiilis tivolit ja/või tsirkust püsti pannakse. Huvitav kas seal keegi käib ka, sest iga kord kui mööda sattunud minema on paar inimest max olnud
            Makstakse sulaga, hmm...

            Kommentaar


              Ameerikas San Diegos elav eestlanna Crystal Ra Laksmi-Ditton on juba pea neli aastat olnud väga õnnelikus abielus iseendaga. Dittoni sõnul tähendab see seda, et paari on pandud tema seesmine naine Crystal ja seesmine mees Ra.


              Kellel veel sisemiselt on erinevaid inimesi? Mul vahest üksi igav ja oleks tore ka avastada, et mul sees veel inimesi, kellega saaks juttu puhuda. Abielluda ma neil ei lubaks, sest ei tahaks third wheel olla.

              Kommentaar


                laos piret tundub stuudiomeigiga päris püss olevat

                Kommentaar


                  muduka
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    muduka
                    +1

                    Ilma ka väga numps.
                    See naeratus ja need silmad... oeh.. armu või ära.
                    Aga kuna on "No Simp September" siis ei tohi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      +1

                      Ilma ka väga numps.
                      See naeratus ja need silmad... oeh.. armu või ära.
                      Aga kuna on "No Simp September" siis ei tohi.
                      Mis eesmärgil see?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Mis eesmärgil see?
                        "No Nut November" on ilmselt kergemini defineeritav, sest üleskutsel/sündmusel "No Simp September" varjundeid oluliselt rohkem.

                        “Simping” means foolishly over catering to the exaggerated emotions of women.
                        Simping can also mean a man being in his feelings and allowing women to take over his mind.


                        Seega ka selline kerge crush võib sinna alla minna, kui ma hakkaks lisaks Pireti pilte pidevalt jagama ja kõiki temaga seotuid uudised kommenteerima, kuigi üldiselt mõeldakse selle all neid, kes OnlyFansis sajaseid luhvtitavad lootuses päriselt kuskile jõuda.

                        Vabandust, kui selgitus vähe segane sai.

                        Kommentaar


                          koroona ajad:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            "No Nut November" on ilmselt kergemini defineeritav, sest üleskutsel/sündmusel "No Simp September" varjundeid oluliselt rohkem.

                            “Simping” means foolishly over catering to the exaggerated emotions of women.
                            Simping can also mean a man being in his feelings and allowing women to take over his mind.


                            Seega ka selline kerge crush võib sinna alla minna, kui ma hakkaks lisaks Pireti pilte pidevalt jagama ja kõiki temaga seotuid uudised kommenteerima, kuigi üldiselt mõeldakse selle all neid, kes OnlyFansis sajaseid luhvtitavad lootuses päriselt kuskile jõuda.

                            Vabandust, kui selgitus vähe segane sai.
                            Kui oma naisega vahekorras olles taipad, et naine on silmad kinni pannud (tõenäoliselt mõtleb kellegi muu peale), siis kas enda silmad kinni pannes laos pireti peale mõtlemine kvalifitseerub ka simpimise alla?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kui oma naisega vahekorras olles taipad, et naine on silmad kinni pannud (tõenäoliselt mõtleb kellegi muu peale), siis kas enda silmad kinni pannes laos pireti peale mõtlemine kvalifitseerub ka simpimise alla?
                              Ei tohiks sinna alla minna aga ma pole ka filoloog.
                              Et siis võid minust mõelda küll ja see ei lähe simpimisena arvesse.

                              Sinna alla läheb näiteks see kui ma saaks teada, et mõni kasutaja siin foorumis on naisterahvas ja siis ma hakkaks temaga sellest tingituna nõustuma, tema arvamusi kaitsma jne.
                              Määrav kaal on muidugi motiividel.

                              Kommentaar


                                Õhtulehe lemmikjoodik Toomas,aastakümneid pigem tuntud nime all Põrsas on jälle lehte saanud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X