320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron
    suured villad teil, et koristajat vaja?
    Tavaline arvutus, et kas panen oma teenniaega vms laupäeval koristamise alla (kolm tundi, see pole vaid tolutamine, eks) või leian kuus kolmkümmend evrot, üks väljaskäik. Pigem a kui b. Mugavusteenus? Jah.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Mul on 64 ruutu, et lihtsamad asjad saan ise ära tehtud, aga vannitoas katlakivi, ahjupuhastus, aknad jms jätaksin professionaali kanda.

      Kommentaar


        Kas Mariliis on ilus?

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Kas Mariliis on ilus?
          Ma ei saa sellele vastata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Esiteks - kas peaks enne koristaja tulekut koristama?
            Legod jms võiks kokku lükata. Aknaid ei ole mõtet pesta. Mul ühel sõbral viib koristaja taara ka minema, et kui see on kokkulepe, siis võiks kott ukse juures olla.

            Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
            Ei. Aga ära töllerda jalus ja kui laps on, siis ta tõesti ei pea koristajaga koos koristama, isegi, kui koristaja teda ära ei aja.

            Kolmandaks - mida öelda, kui sa jätad koristaja enda koju?
            Jõudu tööle. Jätke võti siis postkasti.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Legod jms võiks kokku lükata. Aknaid ei ole mõtet pesta. Mul ühel sõbral viib koristaja taara ka minema, et kui see on kokkulepe, siis võiks kott ukse juures olla.



              Ei. Aga ära töllerda jalus ja kui laps on, siis ta tõesti ei pea koristajaga koos koristama, isegi, kui koristaja teda ära ei aja.



              Jõudu tööle. Jätke võti siis postkasti.
              Legod lükkasin kokku. Võtme palusin postkasti ka jätta. Tundus, et on tõeline proff, kuna kõik oli tema jaoks loogiline.

              Kommentaar


                Kas koristaja muidu korjab kõik mustad riided ka igaltpoolt kokku ja paneb pesema vms lisaks tavalisele tolmu võtmisele ja ahjude pesemisele ning köögipindade korrastamine?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Kas koristaja muidu korjab kõik mustad riided ka igaltpoolt kokku ja paneb pesema vms lisaks tavalisele tolmu võtmisele ja ahjude pesemisele ning köögipindade korrastamine?
                  Ma korjasin enne pesu kokku ja panin pesema. Et mul on pigem küsimus, et mida ta täis pesumasinaga teeb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kas koristaja muidu korjab kõik mustad riided ka igaltpoolt kokku ja paneb pesema vms lisaks tavalisele tolmu võtmisele ja ahjude pesemisele ning köögipindade korrastamine?
                    Oleneb kokkuleppest, by default ei.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja.
                      Hehh. Sellega meenub, et kui Saksamaal õppimas käisin, siis üürisin ühikatuba mingilt iraaklaselt, kes ise samal ajal teises linnas praktikat tegi. Ruute ma ei oska öelda, aga ei usu, et isegi 20 kokku tuli koos peldikuga. Totaalne uberik, aga ülikooli oli 1min jalutada, mis kaalus selle üle. Tüübil käis koristaja üle nädala seda kingakarpi koristamas. Mingi absurdsed 30 euri kord oli vist. Aga iraaklane ütles, et ma ei pea maksma selle perioodi ajal, kui ei taha. Ei tahtnud. Käisin selle raha eest jalkat vaatamas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Hehh. Sellega meenub, et kui Saksamaal õppimas käisin, siis üürisin ühikatuba mingilt iraaklaselt, kes ise samal ajal teises linnas praktikat tegi. Ruute ma ei oska öelda, aga ei usu, et isegi 20 kokku tuli koos peldikuga. Totaalne uberik, aga ülikooli oli 1min jalutada, mis kaalus selle üle. Tüübil käis koristaja üle nädala seda kingakarpi koristamas. Mingi absurdsed 30 euri kord oli vist. Aga iraaklane ütles, et ma ei pea maksma selle perioodi ajal, kui ei taha. Ei tahtnud. Käisin selle raha eest jalkat vaatamas.
                        Mul on iraaklasest ülikoolikaaslasega hoopis see mälestus, et ta jättis alati ukse pärani lahti, kui ta kuskilt ühika alt baarist naise endale tõmbas. Noh, et kõik näeksid, et ta on kõva mees ja kepib kedagi.

                        Kommentaar


                          Printsil Zamundast olid allkorruse puhastajad ka, teil poistel on arenguruumi veel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Printsil Zamundast olid allkorruse puhastajad ka, teil poistel on arenguruumi veel
                            No see pole ju mingi nii snobism. Kui mul mingi paari nädala eest mingi naisisik külas käis, siis ta ütles, et sul on vaja naise kätt siin korteris. Arusaadavalt tundus koristaja parim mõte.

                            Kommentaar


                              Mõnuagent, saan aru, et oled uue kandidaadi leidnud elupartneriks? Kodu korrashoid teemana tõstatunud, ülikondade valimised jne...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
                                Mkm. Viskad diivani peale ja hakkad poleerima. Sõber rääkis. Oli mingis filmis näinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X