320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kas sa oled totu või mängid seda? Miks peaks ta üldse teadma seda? Selle asemel pane parem Flora ja Transi mängule.
    Nõus. Ega neid Müürilehe toimetuse ümber kogunenud kommarite läbukohti peagi normaalne inimene teadma.

    Kommentaar


      Pole elusees küll ühtegi "Kodutunnet" vaadanud, aga viimasel ajal uudiseid vaadates annavad tooni selle saatega seotud süüdistused nagu oleks annetatud rahasid väärkasutatud. Siinsetel ajakirjanikel ka mingit siseinfi on kuskilt hallidest ja hämaratest allikatest? Kellegi kiun või tõsised süüdistused?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Mõnevõrra kummaline tõesti, et sellised väga vasakpoolsed ideed USA-s noorte, peamiselt üliõpilaste seas, niivõrd laialdaselt levivad. Samas, kui ajaloos tagasi vaadata, siis olid sarnased ideed noortel ka 60-ndatel ja 70-ndatel, ehk et väga midagi ka muutunud pole.
        Milles küsimus? Kui oled noor, oled ideaale täis. Mingil määral naudid neid hüvesid, mida teised või su vanemad maksavad. Kui tuleb esimene palk, siis hakkad mõtlema, et ei tahaks nagu teiste eest maksta. Las vaatavad ise, kuidas hakkama saavad, mina ju pingutasin! Kahepalgelisus või kaine mõtlemine? See on juba maailmavaateline küsimus.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Pole elusees küll ühtegi "Kodutunnet" vaadanud, aga viimasel ajal uudiseid vaadates annavad tooni selle saatega seotud süüdistused nagu oleks annetatud rahasid väärkasutatud. Siinsetel ajakirjanikel ka mingit siseinfi on kuskilt hallidest ja hämaratest allikatest? Kellegi kiun või tõsised süüdistused?
          Ei julge midagi öelda, sest muidu tuleb see advokaat laimusüüdistusega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Neil on mingi umbes selline arusaam, et Marx kutsus ka üles võitlema rõhutuid oma rõhujate vastu.
            Kas eestlased laulsid end ikkest vabaks marksistlikult? Ma isegi ei tea, kas ma trollin. Helme ees, Nahkpea järel. Igal pool on nüüd lisaks Sorosele veel ka Karl Marx.

            Ma muidugi mingi hetk üritasin Nahkpea tekstile factcheck teha, kuid loobusin umbes kolmanda asja kontrollimise puhul. Natuke võiks ehk ise googeldada või siis ongi eesmärk lihtsalt eksitada (a'la BLM juht = mingi kohaliku tasandi osakonna äkki kaasasutaja), seda ma ei tea.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Milles küsimus? Kui oled noor, oled ideaale täis. Mingil määral naudid neid hüvesid, mida teised või su vanemad maksavad. Kui tuleb esimene palk, siis hakkad mõtlema, et ei tahaks nagu teiste eest maksta. Las vaatavad ise, kuidas hakkama saavad, mina ju pingutasin! Kahepalgelisus või kaine mõtlemine? See on juba maailmavaateline küsimus.
              Sisuliselt olid ju 88. aasta üliõpilasprotestid ka vasakpoolsed. Nendega peab alati arvestama ja sellele reageerima. See ei tähenda, et lipp ära keelata, vaid mingeid vastutulekuid teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kas eestlased laulsid end ikkest vabaks marksistlikult? Ma isegi ei tea, kas ma trollin. Helme ees, Nahkpea järel. Igal pool on nüüd lisaks Sorosele veel ka Karl Marx.

                Ma muidugi mingi hetk üritasin Nahkpea tekstile factcheck teha, kuid loobusin umbes kolmanda asja kontrollimise puhul. Natuke võiks ehk ise googeldada või siis ongi eesmärk lihtsalt eksitada (a'la BLM juht = mingi kohaliku tasandi osakonna äkki kaasasutaja), seda ma ei tea.
                Ma ei saa hästi aru tõesti, kuidas meie laulev revolutsioon on marksismiga seotud. Ehk kui ainult niipalju, et me tahtsime sellisest süsteemist vabaneda.

                Kui sa tahad neist factcheckidest lähemalt rääkida, siis palun väga. Olen nõus aitama. Millisest konkreetsest juhist sa räägid? Vaatasin oma jutus tagasi ja juhtidest mainisin BLM-i kaasasutajat. Tahad factchecki teha, siis palun väga, nimi on Patrisse Cullors ja tema pole mingi kohaliku tasandi osakonna kaasasutaja, vaid Black Lives Matter liikumise kaasasutaja. Lükka nüüd ümber!
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ma ei saa hästi aru tõesti, kuidas meie laulev revolutsioon on marksismiga seotud. Ehk kui ainult niipalju, et me tahtsime sellisest süsteemist vabaneda.
                  Rõhutud rõhujate vastu jms.


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kui sa tahad neist factcheckidest lähemalt rääkida, siis palun väga. Olen nõus aitama. Millisest konkreetsest juhist sa räägid? Vaatasin oma jutus tagasi ja juhtidest mainisin BLM-i kaasasutajat. Tahad factchecki teha, siis palun väga, nimi on Patrisse Cullors ja tema pole mingi kohaliku tasandi osakonna kaasasutaja, vaid Black Lives Matter liikumise kaasasutaja. Lükka nüüd ümber!
                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Üks BLM-i juhtfiguure Yusra K. Ali
                  Juhtfiguur = mingi Toronto sektsiooni asutaja? Google võiks ju viidata, et täiesti tundmatu inimene.

                  Jne... ma tõesti ei viitsi enda aega sellele rohkem raisata, niigi palju sai kulutatud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    No kui ei viitsi aega raisata, siis on oma mure, aga ma võin sind siis ise valgustada.

                    Patrisse Cullors, koos oma sõprade Alicia Garza ja Opal Tometiga rajasidki Black Lives Matter liikumise. Need kolm on selle liikumise loojad. Mis kuradi Toronto sektsioonist sa räägid. Need kolm olid selle liikumise LOOJAD.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Vaesemaid eestlasi saadeti afgaani, nomenklatuuri liikmeid ei saadetud. Nomenklatuur sai korterid, ametikohad. Kui me oleks vabaks saanud, aga kogu tööstus oleks jäänud puhtalt originaalomanikele, kas me oleks siis protestides ma marxistid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        No kui ei viitsi aega raisata, siis on oma mure, aga ma võin sind siis ise valgustada.

                        Patrisse Cullors, koos oma sõprade Alicia Garza ja Opal Tometiga rajasidki Black Lives Matter liikumise. Need kolm on selle liikumise loojad. Mis kuradi Toronto sektsioonist sa räägid. Need kolm olid selle liikumise LOOJAD.
                        Enne loe (või vaata, mida ma viitan), siis vasta.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Enne loe (või vaata, mida ma viitan), siis vasta.
                          Vabandust, ei pannud seda tähele.

                          Yusra K.Ali on jah ühe sektsiooni juht. Aga kui oled mingi organisatsiooni piirkonna juht, kuulud ju ikkagi ka juhtfiguuride hulka. Või küsime siis nii, kas teda on selle väljaütlemise pärast näiteks hukka mõistetud või kohvile kutsutud? Ei ole.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Või küsime siis aktuaalsemate sündmuste valguses, et kas ükski BLM-i juhtidest, misiganes tasandil, on hukka mõistnud need rüüstamised ja tapmised? Mina pole leidnud.

                            Küll on näiteks New Yorki piirkonna BLM-i juht õigustanud neid rüüstamisi, sest "The American way is through bullets and blood". Palun väga, võid factchecki teha.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Vabandust, ei pannud seda tähele.

                              Yusra K.Ali on jah ühe sektsiooni juht. Aga kui oled mingi organisatsiooni piirkonna juht, kuulud ju ikkagi ka juhtfiguuride hulka. Või küsime siis nii, kas teda on selle väljaütlemise pärast näiteks hukka mõistetud või kohvile kutsutud? Ei ole.
                              Esiteks palun leia mulle konkreetne viide, et ta on sektsiooni juht. Teiseks ei tähenda see seda, et ta on liikumise juhtfiguur. See on umbes sama, et sa oled mingi Kohila EKRE juht ja siis oled EKRE juhtfiguur? Absurd.

                              Lisaks, millel põhineb see põhjapanev ja kindel teadmine, et teda pole kohvile kutsutud, mida sa faktina esitad?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Lisaks, millel põhineb see põhjapanev ja kindel teadmine, et teda pole kohvile kutsutud, mida sa faktina esitad?
                                No vähemalt avalikult pole BLM küll vabandanud või öelnud, et see pole meie ametlik seisukoht või midagi. Seda ma muidugi ei tea, et äkki kutsuti kuhugi ja sosistati kõrva, et ära rohkem nii tee. See jätab mind ka külmaks, avalikult pole keegi selle pärast vabandanud, ei tema, ega BLM.

                                No kui ta oli seal Torontos BLM üks kaasloojatest, ju siis ta oli ikkagi seal juhtfiguuride seas. Ega ma nüüd nii täpselt ju ka selle hierarhiaga kursis pole. Kas on sel ka mingi oluline vahe, kes seal täpselt, mida juhib? BLM pole ühtegi, no ütleme, et üpris skandaalset väljaütlemist kellegi oma liikme poolt kunagi avalikult vabandanud.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X