320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Mcnamara tümitamine halb on?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Miks Mcnamara tümitamine halb on?
      Miks see vajalik on?

      Kommentaar


        Venemaa Jalgpalliliidu kohtunike ülemus ehk Vene Uno Tutk on kes ? Eesti rahva suurim sõber - Viktor Kassai isiklikult

        Kommentaar


          Lootsin, et Õismäelt vanast paneelikast Mustamäele uusarendusele kolides ei pea enam teatud stseene kogema. Aga ikka juhtub ühel suveõhtul nii, et kell 23:30 kostub läbi lahtise akna üha kõvamat karjumist meesisiku ja naisisiku vahel. Ning pistes pea aknast välja näed järgneva 25 sekundi jooksul stseeni mida juba 35 minutit hiljem seletad politseipatrullile. Elu kortermajas on ikka kõikjal suht samasugune.

          P.S. Tuleb välja, et ka meite maale on jõudnud moderne politseivarustus. Mitte mingit pastakaga tunnistuse kirja panemist, vaid pandi lihtsalt kehakaamera tööle ja ma sain ka pantomiimi kaudu edasi anda mis ja kuidas juhtus.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Lootsin, et Õismäelt vanast paneelikast Mustamäele uusarendusele kolides ei pea enam teatud stseene kogema. Aga ikka juhtub ühel suveõhtul nii, et kell 23:30 kostub läbi lahtise akna üha kõvamat karjumist meesisiku ja naisisiku vahel. Ning pistes pea aknast välja näed järgneva 25 sekundi jooksul stseeni mida juba 35 minutit hiljem seletad politseipatrullile. Elu kortermajas on ikka kõikjal suht samasugune.

            P.S. Tuleb välja, et ka meite maale on jõudnud moderne politseivarustus. Mitte mingit pastakaga tunnistuse kirja panemist, vaid pandi lihtsalt kehakaamera tööle ja ma sain ka pantomiimi kaudu edasi anda mis ja kuidas juhtus.
            Mul üks tuttav neiu elab ka vahetevahel Mustamäe uusarenduses. Seal on omad probleemid. Näiteks nõutakse ühistulistis, et kes oli see tross, kes tahab teisi ära tappa vesipiibusuitsuga ja kes on loopinud aknast välja kirsikive.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Lootsin, et Õismäelt vanast paneelikast Mustamäele uusarendusele kolides ei pea enam teatud stseene kogema. Aga ikka juhtub ühel suveõhtul nii, et kell 23:30 kostub läbi lahtise akna üha kõvamat karjumist meesisiku ja naisisiku vahel. Ning pistes pea aknast välja näed järgneva 25 sekundi jooksul stseeni mida juba 35 minutit hiljem seletad politseipatrullile. Elu kortermajas on ikka kõikjal suht samasugune.

              P.S. Tuleb välja, et ka meite maale on jõudnud moderne politseivarustus. Mitte mingit pastakaga tunnistuse kirja panemist, vaid pandi lihtsalt kehakaamera tööle ja ma sain ka pantomiimi kaudu edasi anda mis ja kuidas juhtus.
              Minu isikliku võibolla vähe tagurliku ja ajast maha jäänud arusaama järgi on Mustamäe ka ikkagi selline vähe kahtlasema mainega koht. Et noh, paneelika võib ju uusarenduse vastu vahetada aga kogu ümbruskonda see koheselt ei muuda vast.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Vahest ikka vaatan neid FB gruppe ka ja huvitav tähelepanek Virginia Woolf sind ei karda grupist, kus mingid vennad (meesterahvad) postitavad naisõiguse teemal erinevaid asju ning siis naudivad tähelepanu kui feminiskad heaks kiidavad. See vist liigitub mingi vaimse fetišhi alla, kus noorena ei saanud kodus emalt ja piisavalt tähelepanu ning nüüd otsid seda feministidelt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Vahest ikka vaatan neid FB gruppe ka ja huvitav tähelepanek Virginia Woolf sind ei karda grupist, kus mingid vennad (meesterahvad) postitavad naisõiguse teemal erinevaid asju ning siis naudivad tähelepanu kui feminiskad heaks kiidavad. See vist liigitub mingi vaimse fetišhi alla, kus noorena ei saanud kodus emalt ja piisavalt tähelepanu ning nüüd otsid seda feministidelt.
                  Simpe ja soyboysid vennikesteks vöi meesterahvasteks nimetada on veits üle pakutud
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Vahest ikka vaatan neid FB gruppe ka ja huvitav tähelepanek Virginia Woolf sind ei karda grupist, kus mingid vennad (meesterahvad) postitavad naisõiguse teemal erinevaid asju ning siis naudivad tähelepanu kui feminiskad heaks kiidavad. See vist liigitub mingi vaimse fetišhi alla, kus noorena ei saanud kodus emalt ja piisavalt tähelepanu ning nüüd otsid seda feministidelt.
                    See on tegelikult kõikjal. Mingid kogukonnakommuunid FB-s on täpselt sellist onanismi täis. Või, noh, Sass Henno.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      See on tegelikult kõikjal. Mingid kogukonnakommuunid FB-s on täpselt sellist onanismi täis. Või, noh, Sass Henno.
                      Kust see tuleb?
                      Millal see tekkis?
                      Milline tulevik on?
                      Kas see on hea vöi halb?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Kust see tuleb?
                        Millal see tekkis?
                        Milline tulevik on?
                        Kas see on hea vöi halb?
                        Sotsiaalmeedias laikide saamine eraldab ajus endorfiine või türateabmida. Tekib tunne, et inimesed mõtlevad nagu mina ja ma olen populaarne ja ma mõtlen, et inimesed mõtlevad minu moodi. Sisuliselt sama, mis siin foorumis laamendada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sotsiaalmeedias laikide saamine eraldab ajus endorfiine või türateabmida. Tekib tunne, et inimesed mõtlevad nagu mina ja ma olen populaarne ja ma mõtlen, et inimesed mõtlevad minu moodi. Sisuliselt sama, mis siin foorumis laamendada.
                          Nii lihtne ongi? Ootasin veits paremat vastust.

                          E: küsimused ei olnud sotsiaalmeedia kohta vaid just seal leviva ja siin juttu olnud onanismi kohta
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sotsiaalmeedias laikide saamine eraldab ajus endorfiine või türateabmida. Tekib tunne, et inimesed mõtlevad nagu mina ja ma olen populaarne ja ma mõtlen, et inimesed mõtlevad minu moodi. Sisuliselt sama, mis siin foorumis laamendada.
                            plussüks++111111!!!!!!

                            Foorum veits puhtam ilma like funktsioonita. Peab veits vaeva nägema.

                            Foorum>Facebook>Twitter

                            Kommentaar


                              Kui mõned maailmavaatelised erimeelsused välja arvata, siis ei saa väga öelda, et ma temaga ei nõustuks, aga väga simpimine on küll see, mis ta teeb. Nagu ma ei tea, mis asi naistele pugemas. Tüüp pigem teeb kahju nende teemade teadvustamisel nõnda leierdades.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Kui mõned maailmavaatelised erimeelsused välja arvata, siis ei saa väga öelda, et ma temaga ei nõustuks, aga väga simpimine on küll see, mis ta teeb. Nagu ma ei tea, mis asi naistele pugemas. Tüüp pigem teeb kahju nende teemade teadvustamisel nõnda leierdades.
                                Kui sa Sass Hennot mõtled, siis ta on üks kõige kahepalgelisemaid inimesi üldse. Nikkunud klubides küll neid alakaid ja visati ta ka 5 miinusest välja sellepärast, et tassis neid koomas tiinekaid igalepoole ja värki, aga kui sa muul ajal rusikaga vastu rinda taod ja seda teemat nii ründad, siis suudadki oma ,,puhast'' kuvandit hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X