320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Fair enough. Pikemalt praegu ei jõua vastata, ainult mainin, et see jäätisejutt ei olnud tegelikult kuidagi sinu pihta, vaid ikka the usual suspects siin. Ja see oli lihtsalt üks näide sellest, kuidas põhiteemalt üritatakse tähelepanu ära kiskuda. On põhjus, miks siin räägitakse ainult Floydist, aga mitte Breonna Taylorist või Botham Jeanist jt.

    Lisaks, et ma loomulikult ei ole diskussiooni vastu, aga minu arvates oleme praegu veel mitu sammu maas kohast, kus diskussiooni saaks pidada. Praegu vaieldakse asjade üle, mille üle tegelt mingit kahtlust ei ole. On ainult eelarvamused või eksiarvamused.

    Ei soovinud ründavana kõlada, pardon.
    Pigem minu paha, et mõistsin seda kerge torkena.

    Konflikti paraku enne pole võimalik lahendada, kui lepitakse kokku mingites esmastes raamides/pidepunktides.
    Hetkel taandub kõik vastandamisele: white vs black, democrats vs republicans jne., mis muidugi on oskuslikult korraldatud/suunatud ja viib meid osaliselt ringiga tagasi vigase haridussüsteemi juurde.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Lisaks, et ma loomulikult ei ole diskussiooni vastu, aga minu arvates oleme praegu veel mitu sammu maas kohast, kus diskussiooni saaks pidada. Praegu vaieldakse asjade üle, mille üle tegelt mingit kahtlust ei ole. On ainult eelarvamused või eksiarvamused.
      Üle augu hüppamiseks on mõistlik teha mõned sammud tahapoole ja hüppeks hoogu võtta.
      Muidu jääd augu äärde passima ning mass lendab selga ning kõik koos auku.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei tea, vaata The Wire't äkki.
        Väike sarjasoovitus inimestele kes rohkem USA politseinikest teada tahavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Väike sarjasoovitus inimestele kes rohkem USA politseinikest teada tahavad.

          https://www.imdb.com/title/tt0286486/
          The Shield on minu lemmiksari pärast Breaking Badi ja enne The Wire't. Ja ehkki ma jäin lõpuni Vici poolt pöialt hoidma, siis ma inimlikult tema meetodeid heaks ei kiida.

          Ehk kui võrrelda Mackey meetodeid, siis on need veidi arusaadavad relvapoliitikat silmas pidades. Aa, jaa, seda saavad määrata ka ikka võimul olevad tegelased.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            The Shield on minu lemmiksari pärast Breaking Badi ja enne The Wire't. Ja ehkki ma jäin lõpuni Vici poolt pöialt hoidma, siis ma inimlikult tema meetodeid heaks ei kiida.

            Ehk kui võrrelda Mackey meetodeid, siis on need veidi arusaadavad relvapoliitikat silmas pidades. Aa, jaa, seda saavad määrata ka ikka võimul olevad tegelased.
            Soovitan Chicago PD. Hank Voight on reaalselt üks parimaid politsei sarjade põhivendi.

            Kommentaar


              Hmm... homsetes EPLi mängudes särkidel rohkem ruumi?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Hmm... homsetes EPLi mängudes särkidel rohkem ruumi?
                Huvitav aga mitte üllatav areng.
                Tänud jagamast muidugi, sest endal jäi see uudis märkamata.

                Kommentaar


                  Kommentaaride järgi mingi pooled inimesed jääks tööle edasi kui voidaks 11 miljonit eurot.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Kommentaaride järgi mingi pooled inimesed jääks tööle edasi kui voidaks 11 miljonit eurot.
                    Ma võitsin kunagi auto lotoga. Selle kogemuse pealt hoiaks ma nii madalat profiili, kui võimalik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma võitsin kunagi auto lotoga. Selle kogemuse pealt hoiaks ma nii madalat profiili, kui võimalik.
                      Mineee mis pilli said mõnu???

                      Kusjuures ma olen täpselt sama mõelnud, et kui peaks priskem summa potsatama puhta õnnega siis ei hingaks ma sellest oma lihasele emalegi. Alati, või noh, kui natuke loovat mõtlemist kasutada saab leiutada viise kuidas selgitada kuskohast järsku minema hakkas. Muidugi 11 miljoniga läheks see päris raskeks! Samas, kui tervele sõpruskonnale fesaris ja vanaema sünnipäeval suguvõsale teatavaks teha võidetud summad on tagajärjed garanteeritult halvemad! *

                      *Inimese arvamus, kes pole tegemist pidanud tegema lotoõnnetusega*
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Mineee mis pilli said mõnu???

                        Kusjuures ma olen täpselt sama mõelnud, et kui peaks priskem summa potsatama puhta õnnega siis ei hingaks ma sellest oma lihasele emalegi. Alati, või noh, kui natuke loovat mõtlemist kasutada saab leiutada viise kuidas selgitada kuskohast järsku minema hakkas. Muidugi 11 miljoniga läheks see päris raskeks! Samas, kui tervele sõpruskonnale fesaris ja vanaema sünnipäeval suguvõsale teatavaks teha võidetud summad on tagajärjed garanteeritult halvemad! *

                        *Inimese arvamus, kes pole tegemist pidanud tegema lotoõnnetusega*
                        1995 võitsin Teet Margna ja Anneli Järveti TV-Bingost Renault Twingo. Umbes esimene asi Võrus oli see, et visati autol aken sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Mineee mis pilli said mõnu???

                          Kusjuures ma olen täpselt sama mõelnud, et kui peaks priskem summa potsatama puhta õnnega siis ei hingaks ma sellest oma lihasele emalegi. Alati, või noh, kui natuke loovat mõtlemist kasutada saab leiutada viise kuidas selgitada kuskohast järsku minema hakkas. Muidugi 11 miljoniga läheks see päris raskeks! Samas, kui tervele sõpruskonnale fesaris ja vanaema sünnipäeval suguvõsale teatavaks teha võidetud summad on tagajärjed garanteeritult halvemad! *

                          *Inimese arvamus, kes pole tegemist pidanud tegema lotoõnnetusega*
                          See kõik kõlab täpselt kellegi moodi, kes peab tegemist tegema lotoõnnetusega ja üritab seda nüüd varjata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            1995 võitsin Teet Margna ja Anneli Järveti TV-Bingost Renault Twingo. Umbes esimene asi Võrus oli see, et visati autol aken sisse.
                            Ega Jõekaldat pagasiruumis kaasa ei saanud? Aga tõsisemalt, äkki ei visatud seepärast klaasi katki, et keegi kade oli, vaid seetõttu, et auto oli nii kole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Ega Jõekaldat pagasiruumis kaasa ei saanud? Aga tõsisemalt, äkki ei visatud seepärast klaasi katki, et keegi kade oli, vaid seetõttu, et auto oli nii kole?

                              Aastal 1995, kui suurem osa inimesi kärutas ringi Ikaruse, Datsun Cherry ja Ladadega, siis uhiuus auto oli ikka väga-väga snoobilik shit.

                              Kommentaar


                                No Datsun oli isegi ägedam pill kui see. Tol ajal hakkas juba ka Ford Sierrasid tulema, mis olid eriti kunnid. Aga nõus, sellise autoga said ilmselt kulakuks stigmatiseeritud küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X