320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Hapukoor sobib igale poole.
    Hapukoor ja ketšup seepärast sobivadki, et nad annavad igasugu saepurule maitse. Kõiksugu Manni ja muud odavmakaronid, tatar, riis jms, mida kuu lõpus süüakse, selle nad ära päästavad. Kui on ikka korralik söök ja siis sellele hapukoort ja ketšupit peale panna, on juba toidu raiskamine ja koka solvamine.

    Kommentaar


      Proovi sa mul korralike pelmeene hapukooreta süüa!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Proovi sa mul korralike pelmeene hapukooreta süüa!
        Pelmeenid ongi ju üsna manni makaronid. Kui just ise neid ei valmista.

        Kommentaar


          Ketšup on liiga ekstreemne, aga hapukoor sobib jah igale poole.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Mõnda asja on väga piinlik vaadata. IKEA avamisel oli üles rivistatud 40 turundustöötajat, kes kõik plaksutasid uste avamisel. Läbi ukse tuli paar üksikut inimest. #priceless

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mõnda asja on väga piinlik vaadata. IKEA avamisel oli üles rivistatud 40 turundustöötajat, kes kõik plaksutasid uste avamisel. Läbi ukse tuli paar üksikut inimest. #priceless
              See video oli tõesti piinlik
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Hapukoor ja ketšup seepärast sobivadki, et nad annavad igasugu saepurule maitse. Kõiksugu Manni ja muud odavmakaronid, tatar, riis jms, mida kuu lõpus süüakse, selle nad ära päästavad. Kui on ikka korralik söök ja siis sellele hapukoort ja ketšupit peale panna, on juba toidu raiskamine ja koka solvamine.
                Eino seda kindlasti, lihtsalt söögis on asju, mida ei saa liiga palju süüa või mis tüütavad ära, aga viimase 40 aasta jooksul pole veel tulnud korda, kui oleks mõelnud, et krt, hapukoort nüüd kindlasti ei taha. Pitsa peale pole seda pannud, aga mõne kuivema isendi peale olen näiteks kodujuustu pannud ja teeb oluliselt söödavamaks.
                Huvitav on muidugi see, et paljud panevad seda suppidesse ka, aga vot supis see mulle ei meeldi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Samal ajal kui ma poes valin hoolega, et mitte võtta hapukoorega kodujuustu.. A noh, mõni paneb näiteks tomati ja kurgi peale soola ja pipart.
                  Minu arust ilma soolata tomat maailma jälgimaid asju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Samal ajal kui ma poes valin hoolega, et mitte võtta hapukoorega kodujuustu.. A noh, mõni paneb näiteks tomati ja kurgi peale soola ja pipart.
                    Kodujuustul ja kodujuustul on vahe jah, mind hapukoor ei häiri, pigem ei istu mingid veidrad lisamaitsed (maitserohelised jms). Siin on erandiks karulaugu pestoga kodujuust, mis on üllatavalt mõnus.

                    Kommentaar


                      Mul üks tuttav naine sööb kriiti. Nagu tõsiselt. Ostab poest tavalist kriiti, neid pulki ja sööb. Pidada maitsev olema. Hapukoort peale ei pane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul üks tuttav naine sööb kriiti. Nagu tõsiselt. Ostab poest tavalist kriiti, neid pulki ja sööb. Pidada maitsev olema. Hapukoort peale ei pane.
                        Silvia Ilves v

                        Kommentaar


                          Kriit väga ohtlik pole, seega võib järada küll
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Silvia Ilves v
                            Tema sõi mulda.

                            Kommentaar


                              Enjoy the hapukoor

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mul üks tuttav naine sööb kriiti. Nagu tõsiselt. Ostab poest tavalist kriiti, neid pulki ja sööb. Pidada maitsev olema. Hapukoort peale ei pane.
                                Tavapäraselt viitab see kaltsiumipuudusele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X