320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Panen tähele, et aastaid kohalikke ebasoodsate hindadega mitte ligi tõmmanud kohad kurdavad, et kohalikud neid ei külasta ja nad peavad uksed kinni panema. Nojah siis.
    https://arileht.delfi.ee/news/uudise...id?id=91537775
    lihtöölistest isegi natukene kahju, aga juhid ja omanikud istugu sisse.

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Loodan et sa ei vastanud mulle, sest ma asjaga kursis jah.
      Täiendasin sind. See tundus sobiv tekst millele lisada.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Elu suletud uste taga. Mu sõber rääkis kurva loo ühest Tallinna eeslinnas toimuvast. Ta elab ühes kenas piirkonnas, mis pole eliit, aga mugava asukohaga ja pigem jõukam keskklass elab seal. Ütles, et ühel pool elav noor kahe lapse ema on alkohoolik. Küll on noorema lapsega kodus, aga iga päev pidi veini jooma ja igal pool lõhnadega käima. Ka hommikul vara, kui koridoris juhuslikult kohtuvad. Teisel pool pidi elama 30ndates üksik ema, kes töötab IT alal ja fb ja instagrami järgi käib iga või üle õhtu väljas söömas ja praegugi on Türgis kuurortis. Last vaatab vanaema, kes palus toas paari asjaga abi. Ütles korter pidi olema peaaegu tühi asjadest ka kõik kütted asjad maha keeratud. Lisaks rääkis, natukene lapsest, kuidas see käitub (tema hinnangul) nagu saadetakse teda aega ajalt jalust ära. Ma olen kogu aeg mõelnud nende laste peale ja olen ütlemata pettunud ebaõigluses.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Lastekaitsesse teatamine pole variant?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Lastekaitsesse teatamine pole variant?
            Noh, esimesel puhul on isa ka olemas. Ja sellega pole probleeme ja teisel puhul on küsimus lihtsalt halbades vanemlikes valikutes, aga laps käib korralikult koolis ja otseselt näljas ka pole. Mida sa teatad?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Organiseeritud kuritegevus ehk kelmikamp.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Jõudsin aeglase inimesena Netflixi Michael Jordani dokusarjani. Milline imeline vaade aega kui ma veel teadsin korvpallurite nimesid. Kui Jordan täna veel mängiks, võib-olla oleksin nõus taas korvpalli vaatama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  poe parklad kuidagi rangemalt suhtumas nüüd parkimiskella olemasolusse vist. Viimase kuu jooksul paar tuttavat trahvi saanud ning eile nägin kontrolöri kakerdamas haabersti rimi omas.

                  Kommentaar


                    Venemaa alaosa võiks ümber nimetada telekavaataja nimeliseks Venemaa jalgpalli foorum.

                    Ja üldse mitte halva pärast.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Venemaa alaosa võiks ümber nimetada telekavaataja nimeliseks Venemaa jalgpalli foorum.

                      Ja üldse mitte halva pärast.
                      Olen ka seda tähele pannud, aga minu arust väga vinge, kui keegi hoiab seda alateemat üleval.
                      Mujalt ma Venemaa jalgpalli kohta lugeda ei viitsiks. Saab vähemalt kursis olla seal toimuvaga.

                      Kommentaar


                        Mul nagu veits kohustus, mille ma meeleldi ka täidan, Venemaa jalgpalli teemat üleval hoida.

                        Vahepeal on tore, kui keegi midagi täpsustavat küsib.

                        Aga muidu pole probleemi ka monoloogi pidamises.

                        Kamoon, tvitteris on vendi, kes kajastavad eesti jalgpalli Poola keeles.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mul nagu veits kohustus, mille ma meeleldi ka täidan, Venemaa jalgpalli teemat üleval hoida.

                          Vahepeal on tore, kui keegi midagi täpsustavat küsib.

                          Aga muidu pole probleemi ka monoloogi pidamises.

                          Kamoon, tvitteris on vendi, kes kajastavad eesti jalgpalli Poola keeles.
                          Ongi äge, et sa jõuad ja pead seda oluliseks! Ja sama on ka mitte-eestlastest mängijatega intervjuude tegemise ja tutvustamisega.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Mul nagu veits kohustus, mille ma meeleldi ka täidan, Venemaa jalgpalli teemat üleval hoida.

                            Vahepeal on tore, kui keegi midagi täpsustavat küsib.

                            Aga muidu pole probleemi ka monoloogi pidamises.

                            Kamoon, tvitteris on vendi, kes kajastavad eesti jalgpalli Poola keeles.
                            palju muidu üldse meie kohalikud jalgpallihuvilistest eesti-venelased soccerneti tarbivad?
                            pole ju otseselt muidugi eriline üllatus, et reaalsuses kotib venelasi rohkem jalgpall kui meid uimaseid eestlasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              palju muidu üldse meie kohalikud jalgpallihuvilistest eesti-venelased soccerneti tarbivad?
                              pole ju otseselt muidugi eriline üllatus, et reaalsuses kotib venelasi rohkem jalgpall kui meid uimaseid eestlasi.
                              Sports.ru ja championat.com kui räägime rahvusvahelistest uudistest.

                              Eesti jalgpalli mõttes vaadatakse ikka siia.

                              Aga muidu vene jalgpalli fänne on Eestis sitaks palju.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kamoon, tvitteris on vendi, kes kajastavad eesti jalgpalli Poola keeles.
                                Mõni nimi näiteks?

                                Ma olen see vend, kes oskab twitterisse ainult kasutajanimesi sisse toksida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X