320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui on koht, kus infarkti saada või kliinilisse surma langeda, siis see kodanik, kes TÜ ballil seda tegi, valis küll hea koha. Seal oli kohal arst, kes teenib elatist inimeste elustamisega ja vältimatu abi andmisega. Müts maha muidugi Joel Starkopfi ees. Kuidas ta lähenes olukorrale ja lahendas selle. Üldse jätis kogu reageering tema ja arsti tudengite poolt hea mulje.

    On a completely another topic. Sain täna pahandada lasteaia värvas. Üks naine uimerdas lasteaia värava juures. Kulges ajas ja ruumis. Tegi väravat lahti aeglaselt, astus läbi nagu siseneks Sixtuse kabelisse ja naudiks vaadet ja lükkas selja taga ust kinni. Selle ajaga jõudsin mina värava vahele ja ta lükkas selle vastu mind. Selle asemel, et vabandust paluda või öelda eestlaslikult oih, süüdistas mind selles, et miks ma talle nii lähedale tulin. Ma ei osanud selle peale midagi öelda. Hiljem mõtlesin, et äkki hirmutasin teda või midagi. Aga tema nägu oli küll selline nagu oleks ta pervi viimasel hetkel kätte saanud ja kogu ühsikonna päästnud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      uues tamme pargis on rohkem pinke kui tallinnas inimesi
      ★★★★★★

      Kommentaar



        Sattusin avariisse ja selle järel hakkasin unes ette nägema sündmusi.
        Astroloogide usaldusväärsus oligi viimasel ajal veidi liiga kõrgeks läinud

        Kommentaar


          jõulumees - kas aasta lõpul ringiliikuv järjekordne fiktiivne tegelane?

          e: lisaks igasugu kummalistele tegelastele, kes loodavad sotsiaalmeedias jälgijaid juurde saada,
          on üsna laikide näljas ka suhteliselt tuntud tegelased nagu maailma top100 tennisist, kellel pole midagi selle vastu, et sind oma sõbralistis näha
          Lisatud failid
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Peaaegu alati, kui umbes kuskilt viie meetri pealt tabab ründaja väravavahti umbes rindkeresse (mõistagi palliga), räägitakse väravavahi imelisest tõrjest.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Peaaegu alati, kui umbes kuskilt viie meetri pealt tabab ründaja väravavahti umbes rindkeresse (mõistagi palliga), räägitakse väravavahi imelisest tõrjest.
              Kui ta liigutab sinna rindkere vms ette, siis ju fine, kas või instinktiivselt.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Peaaegu alati, kui umbes kuskilt viie meetri pealt tabab ründaja väravavahti umbes rindkeresse (mõistagi palliga), räägitakse väravavahi imelisest tõrjest.
                Sellistel juhtudel on täiesti õigustatud, kui terava nurga alt saadakse löögile aga vratar on ideaalsel positsioonil ja katab nurga ära, isegi kui otseselt ei tõrju. Aga jah, seda räägitakse ka siis, kui on puhas joppamine ja ründaja kala.

                Kommentaar


                  Kui inimesel on ikka hommikul paha tuju, siis pole midagi teha. Vedasin oma last kelguga ja üks vanem meesterahvas peatas mind ja ütles, et küll ikka KULDSEL Nõukogude ajal oli hea elu. Et vanasti olid ikka kõik teed liivatatud ja lund oli rohkem teedel ja sai kelku tõmmata teede peal. Nüüd ei pidavat enam midagi teha saama.

                  Huvitav mis ootused tal elule ja valitsusele on? Kas siit saaks ka mõne valimislubaduse õhku paisata?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Kui inimesel on ikka hommikul paha tuju, siis pole midagi teha. Vedasin oma last kelguga ja üks vanem meesterahvas peatas mind ja ütles, et küll ikka KULDSEL Nõukogude ajal oli hea elu. Et vanasti olid ikka kõik teed liivatatud ja lund oli rohkem teedel ja sai kelku tõmmata teede peal. Nüüd ei pidavat enam midagi teha saama.

                    Huvitav mis ootused tal elule ja valitsusele on? Kas siit saaks ka mõne valimislubaduse õhku paisata?
                    Igasse omavalitsuskeskusesse enda kunstlumemasinad?

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, et masin peab tootma lund, mis kelgul laseb libiseda, kuid jalal mitte. Lisaks peab lumi oskama arvestada inimeste tahet ning vastavalt sellele end korrigeerima - kelle jala ees on teda rohkem, kellele pehmem jne. Nuti-lumi või nano-lumi ehk lühidalt NL, ehk siis pikemalt Nõukogude Liit.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Eile läksin jalkale Mahtra peatusest, aga kuna ma ei arvestanud taaskord probleemiga, et 35 ja 50 lähevad alati paarisrakendina, siis oli bussini 7 minutit aega. Kuulasin mussi ja vaatasin niisama, kui korraga märkasin vastasmajas teisel korrusel midagi imelikku. Seal oli selline ilusate jõuluküünaldega aken, mille ees oli ainult õhuke pitskardin. Selle taga märkasin korraga imelikku tegevust, mida ma esmalt pidasin "50 halli varjundi võteteks", sest tundus, et mingi mees spängib kedagi. Seejärel märkasin, et mehel on käes krussi keeratud pikendusjuhe. Esimese emotsioonina mõtlesin, et filmiks ruttu, aga siis tundus mees rahunevat. Möödus paarkend sekki ja peksmine jätkus, siis juba hoogsamalt, korra oli näha ka potentsiaalset ohvrit, kes püsti hüppas ja kasvu poolest tundus selline 10ne poiss. Teised inimesed vaatasid bussipeatuses tuimalt omaette, meenus Kitty Genovese juhtum, endal tekkis ka tunne, et äkki näen valesti, nahh ma üldse võõrasse aknasse vahin ja äkki keegi teine. Aga siis võtsin ikka telefoni ja helistasin häirekeskusesse. Seal reageeriti kiirelt ja saadeti politseiauto. Muidugi selleks ajaks, kui mu buss tuli, oli mürgel läinud võimsamaks, sest mees ajas kedagi mööda korterit taga ja võttis peksuvahendiks miskit harjavarrelaadset.
                        Praegu siin mõtisklen:
                        - kas oleks pidanud äkki ise fonoluku juurde minema ja korterinumbri väljaarvutuse järel ütlema "avage, politsei"
                        - miks teised miskit ei teinud
                        - kust ma teada saan, et kas politsei leidis seal midagi või tegi djüüd lihtsalt kuiva sadomasotrenni
                        - kui mingi jama oli, siis kas ma pean kohtusse tunnistama ka minema?

                        Kommentaar


                          Ma kunagi küsisin sellise asja kohta tuttavalt politseinikult(nüüdseks küll expolitseinik), tema soovitas analoogse olukorra puhul kindlasti vähemalt üritada suhelda inimestega, kes läheduses on. Et kas nemad saavad situatsioonist samamoodi aru, kokku leppida, kes helistab häirekeskusesse, et ei tuleks korraga mitu kõnet samale intsidendile jne. See on abiks ka juhul kui tõesti hiljem on vaja tunnistusi anda. Kehtib nii bussipeatuse, baariesise kakluse kui ka näiteks maanteel liiklusõnnetuse puhul kui mitu autot seisma jäävad. See ise politsei mängimine oli loodetavasti nali Kui just keegi imikut ei kägista otse sinu nina all ei ole kunagi hea mõte sekkuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Ma kunagi küsisin sellise asja kohta tuttavalt politseinikult(nüüdseks küll expolitseinik), tema soovitas analoogse olukorra puhul kindlasti vähemalt üritada suhelda inimestega, kes läheduses on. Et kas nemad saavad situatsioonist samamoodi aru, kokku leppida, kes helistab häirekeskusesse, et ei tuleks korraga mitu kõnet samale intsidendile jne. See on abiks ka juhul kui tõesti hiljem on vaja tunnistusi anda. Kehtib nii bussipeatuse, baariesise kakluse kui ka näiteks maanteel liiklusõnnetuse puhul kui mitu autot seisma jäävad. See ise politsei mängimine oli loodetavasti nali Kui just keegi imikut ei kägista otse sinu nina all ei ole kunagi hea mõte sekkuda.
                            Ma küsisin mingilt kõrvaltseisvalt proualt, et te ju näete ka, et keegi peksab. Aga see oli nii umblasnamäe, et ma lõin käega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma küsisin mingilt kõrvaltseisvalt proualt, et te ju näete ka, et keegi peksab. Aga see oli nii umblasnamäe, et ma lõin käega.
                              Lõid proua nokki?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Praegu siin mõtisklen:
                                - kas oleks pidanud äkki ise fonoluku juurde minema ja korterinumbri väljaarvutuse järel ütlema "avage, politsei"
                                - miks teised miskit ei teinud
                                - kust ma teada saan, et kas politsei leidis seal midagi või tegi djüüd lihtsalt kuiva sadomasotrenni
                                - kui mingi jama oli, siis kas ma pean kohtusse tunnistama ka minema?
                                Selle peale võid ise nuga saada.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X