320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga jah, kaaslase leidmisprotsessi on huvitav jälgida klubides, kus teatud meesisendeid võib kohata tiirlemas ühe naise juurest teise juurde ja keelt kõrva ajamas - tihtipeale ka tulutult. Eriti paaniliseks läheb kella 3 paiku, kui põlevil silmi uuritakse ümbruskonda, et KEDAGIGI saaks õnge otsa tõmmata. Ma oskaks soovitada neile paari nippi, aga nad on ilmselt nii meeleheitlikud, et nad eiraks neid.

    Muide, sõbrad kiidavad seda raamatut - ma ise ei ole seda lugenud küll ega plaani ka seda teha.

    Kommentaar


      See vist on õigem raamat

      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        See vist on õigem raamat

        Kunagi ühe uurimtstöö raames sai selle autori teostega põgusalt tutvutud ja see selline ossi/jommi (I'm fucking american and all eastern girls are poor sluts oleks lühikokkuvõte) käsiraamat, millega ehk leiad mõne rahaahne või rumala mimmi üheks õhtuks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kunagi ühe uurimtstöö raames sai selle autori teostega põgusalt tutvutud ja see selline ossi/jommi (I'm fucking american and all eastern girls are poor sluts oleks lühikokkuvõte) käsiraamat, millega ehk leiad mõne rahaahne või rumala mimmi üheks õhtuks.
          Ma põgusalt sirvisin seda kunagi ammu ja kui õigesti mäletan, siis lõpuks Eestist ta n*kku ei saanudki. Ju siis eesti/vene naiste peal game ei tööta
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Mind, kes ma pole klassikaliselt nägus noormees, ehk ainult natukene karismaatiline on seni elus aidanud teadmised sotsiaalpsühholoogiast aga kõige olulisem on omada head wingmani/paarimeest, kes oma rolli ka hästi mõistab, sest päris üksi on oluliselt keerulisem.

            Kunagi ei tasu ka alahinnata koduväljakueelist: kui käid ühes kohas piisavalt tihti, et püsikunded, omanik, baarman, kokk ja turvamees sind tervitavad, siis sellega saad kohe tähelepanu ja jääd meelde.

            Kommentaar


              Kamoon, see pole üldse nii raske. Ma lendasin kunagi loo jaoks tinderisse ja pmst kahe päevaga oli sotsiaalkalender tükiks ajaks täis. Baarides pole eriti mõtet laamendada, kuna pärast pea valutab ja üleüldse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kamoon, see pole üldse nii raske. Ma lendasin kunagi loo jaoks tinderisse ja pmst kahe päevaga oli sotsiaalkalender tükiks ajaks täis. Baarides pole eriti mõtet laamendada, kuna pärast pea valutab ja üleüldse.
                Kas sa vastase väljakupoolele ka jõudsid ?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Kas sa vastase väljakupoolele ka jõudsid ?
                  Noh, loo jaoks sai end ohverdatud jah. Pärast kirjutasin valenime all Ekspressi loo, aga toonane elukaaslane sai ikka aru, et minu kirjutatud ja oli marutige

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kamoon, see pole üldse nii raske. Ma lendasin kunagi loo jaoks tinderisse ja pmst kahe päevaga oli sotsiaalkalender tükiks ajaks täis. Baarides pole eriti mõtet laamendada, kuna pärast pea valutab ja üleüldse.
                    Inimesed erinevad, mis ühele lihtne see teisele keeruline.
                    Ma ise olin ka kunagi peale pikka suhet ikka üsna kohutav selles vallas, kõrbesin ikka korralikult esimesed kuud.
                    Tinderit pole kunagi kasutanud ja baarides ei pea end alati täis kaanima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, loo jaoks sai end ohverdatud jah. Pärast kirjutasin valenime all Ekspressi loo, aga toonane elukaaslane sai ikka aru, et minu kirjutatud ja oli marutige
                      Maru elukaaslane, kui ainult tige oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Maru elukaaslane, kui ainult tige oli.
                        Toonane elukaaslane

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, loo jaoks sai end ohverdatud jah. Pärast kirjutasin valenime all Ekspressi loo, aga toonane elukaaslane sai ikka aru, et minu kirjutatud ja oli marutige
                          Järgmine kord kasuta mingit muud nime, mitte Mõnuagent 008

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Toonane elukaaslane
                            Selge aga Mõnu sa ei lähe arvesse, sest oled kuulsus.
                            Ka pooled (uuringut rahastas Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks) kasutajad siin foorumis viskuksid end meritäheks, kui sa nende juurde astuksid ja end tutvustaksid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Selge aga Mõnu sa ei lähe arvesse, sest oled kuulsus.
                              Ega ometi Martin Reim???

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Ega ometi Martin Reim???
                                Nüüd teame, mis sinu paati kiigutab aga pole Reim, kuigi need kes Pohlakust ja Mõnust puutumata püsti jäävad võivad Reimi ette viskuda küll aga selle kinnituseks pole hetkel ühtegi uuringut teostatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X