320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimest korda kuulsin, et intervjuus kasutati vaimsest tervisest rääkides väljendit distress. Juhuu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Iga paari aasta tagant mingi aeg juulis saab keppi. Vähemalt saab 3 pidu korraga ära pidada, tark mees
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Lugesin antropoloogilisest huvist veits Delfi kommentaare ja paistab, et Taavet Hinrikus (ilmselt tulevane miljardär) on teatud ringkondades saanud hüüdnimeks "Eesti Soros", see käis päris mitmest kommentaarist läbi.

          Kommentaar


            Patrisse Cullors (BLM eestvedaja) oskab elada - päeval võitleb rõhutute õiguste eest, mis on jumala okei reasoning, aga õhtul tahaks puhata oma vastostetud 1.4 miljoni dollarises majas.
            Koos Kodutunde-prouaga võiks nad avada tasulise liini, kuhu mõlemale saab annetusi teha.

            Kommentaar


              Üks FB-tuttav huvitus FB-seinal, et kuskohast tuleb see, et pedesid ähvardatakse just raudlatiga peksta.

              Panin vastuseks, et filmis Tulnukas ja tõin tsitaadi "Nüüd on normaalne mees, müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga".

              Täna hommikul sain FB-lt teate, et tegelen vihakõnega ja kui veel teen, siis saan kohe bänni.

              Norm!

              Kommentaar


                Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
                üks fb-tuttav huvitus fb-seinal, et kuskohast tuleb see, et pedesid ähvardatakse just raudlatiga peksta.

                Panin vastuseks, et filmis tulnukas ja tõin tsitaadi "nüüd on normaalne mees, müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga".

                Täna hommikul sain fb-lt teate, et tegelen vihakõnega ja kui veel teen, siis saan kohe bänni.

                Norm!
                lmfao :d

                Kommentaar


                  Baltimaade suurima meediakontserni, ASi Ekspress Grupp digitaalsete tellimuste hulk kasvas I kvartalis eelmise aastaga võrreldes 74 protsenti ja ulatus märtsi lõpus 94 639-ni.


                  Double post fun, aga kogu see koroona aasta mõjus ühele ettevõttele ilmselgelt positiivselt. Inimeste informatsiooni vajadus tõi digitellimuste numbrid eriti kõrgele.

                  Kommentaar


                    Riisalo noorte vaimsest tervisest: lapsevanem peab olema lapsele eeskujuks

                    Ei pea. On vaja. Kaks täiesti erineva tonaalsusega lähenemist. Viimane nendest on suunatud inimese arengule. Esimene inimese kontrollimisele.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Näe, mõnu!

                      Katrin Lust, su endine või praegune või mis iganes kolleeg ütles ka otse kaamerasse, et tsunft omasid ei nussi! Pärast seda, ütle palun, kuidas saame usaldada 4. võimu kui ühtede osas ühed ja teiste osas teised reeglid!

                      murtud südamega plastic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Näe, mõnu!

                        Katrin Lust, su endine või praegune või mis iganes kolleeg ütles ka otse kaamerasse, et tsunft omasid ei nussi! Pärast seda, ütle palun, kuidas saame usaldada 4. võimu kui ühtede osas ühed ja teiste osas teised reeglid!

                        murtud südamega plastic
                        Mina pole tõesti Lusti nussind.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mina pole tõesti Lusti nussind.
                          Kahju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kahju
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kahju
                              A otsi mõni tsunftis olev inimene, äkki jagab ta aktipilte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                A otsi mõni tsunftis olev inimene, äkki jagab ta aktipilte.
                                väga head iseloomud picidel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X