320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina pole tõesti Lusti nussind.
    Aga võiksid ju, pärast saaks siin kaala moodi hüpata

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Aga võiksid ju, pärast saaks siin kaala moodi hüpata
      Jätan selle härrasmehelikkuse kaalale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jätan selle härrasmehelikkuse kaalale.
        Kardad et piirisaar kitub jälle ära?

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Kardad et piirisaar kitub jälle ära?
          Piirissaar ongi meie foorumi #metoo. Kui ta kunagi nime peaks vahetama...

          Igaks juhuks täpsustan, et see postitus polnud väikesaare vastu suunatud kriitika.

          Kommentaar


            täitsa tavalised korvpallid. Need pildid ju levisid vahepeal.

            Kommentaar


              Google Maps annab mu elu- ja töökoha vahemaaks 2,4 kilomeetrit. Jummala lebokas, igahommikune jalutamine ja värgid.
              See on 800 meetrit vähem, kui minu teekond gümnaasiumi ajal kooli - toona täiesti ebareaalne maa, mida jalgsi never ei käinud.
              See on sisuliselt sama, kui minu teekond ülikooli ajal kooli - toona üsna ebameeldiv maa, mida oli ilgelt tüütu käia.
              See on 1,2 kilomeetrit rohkem, kui minu lapsepõlve teekond ema parimate sõprade juurest Võru kesklinnast Koreli linnaossa.

              Lihtsalt huvitav tähelepanek, kuidas lapse- ja nooruspõlve ilgelt pikk maa reaalsuses täiesti kivivise nüüd on.

              Kommentaar


                Smuuti blenderisse ei tasu keedupotist tulnud lillkapsast panna. Isegi kui külma veega segamini paned! Õnneks saadetakse garantiist uus..

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Smuuti blenderisse ei tasu keedupotist tulnud lillkapsast panna. Isegi kui külma veega segamini paned! Õnneks saadetakse garantiist uus..
                  Kus kohast sa lillkapsale garantii said?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Smuuti blenderisse ei tasu keedupotist tulnud lillkapsast panna. Isegi kui külma veega segamini paned! Õnneks saadetakse garantiist uus..
                    Mingi roosa blenderi ostsid? Minu oma crushib jääd ka
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Smuuti blenderisse ei tasu keedupotist tulnud lillkapsast panna. Isegi kui külma veega segamini paned! Õnneks saadetakse garantiist uus..
                      Oleneb ikka blenderi võimsusest.

                      Kommentaar


                        https://sport.delfi.ee/artikkel/9316...anikoorte-alla

                        Delfi: Avalikkusel paluti video jagamine sotsiaalmeedias lõpetada ning õpilase privaatsust austada.
                        Samuti Delfi: -link videole

                        Kommentaar


                          Must leib, maapähklivõi ja banaaniviilud peale on uskumatult hea kombo. Veits kreeka jogurtit ka kõrvale. Võtke heaks.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Poolik soovitus ju! Portveini ikka ka lisaks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Must leib, maapähklivõi ja banaaniviilud peale on uskumatult hea kombo. Veits kreeka jogurtit ka kõrvale. Võtke heaks.
                              Olen ka tähele pannud, et suht hea. Isegi lastele maitseb
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Mida fakki...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X