320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/ar...hp?id=91780783
    Võiks ka vabalt minna Mis teid närvi ajab teema sisse. Clickbait või ajupeeretus krt sest aru saab.
    Seda teemat lahati juba päris pikalt siin artikkli ilmumise ajal.

    Kommentaar


      Linki oridzinal topicu algusele?
      Ja sry kui ma iga päev uudiseid ei loe.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Linki oridzinal topicu algusele?
        Ja sry kui ma iga päev uudiseid ei loe.
        Naudi. Ja siis küsi endalt, et huvitav kas see kõik või päris mitte. Vastust teab OJ.
        https://www.facebook.com/toomas.vara...05180822854871

        Kommentaar


          Olin täna hommikul narva mntl sõites teisel real, et mööduda esimesel real olevast aeglasemast sõidukist (sõitsin 110ga) jalus hr peaminister Ratase volkswageni bussil, mis vilgutas mulle esitulesi tagant, mingit sinist vilkurit ei olnud 🙄
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Olin täna hommikul narva mntl sõites teisel real, et mööduda esimesel real olevast aeglasemast sõidukist (sõitsin 110ga) jalus hr peaminister Ratase volkswageni bussil, mis vilgutas mulle esitulesi tagant, mingit sinist vilkurit ei olnud ��
            No mida sa uimerdad siis härra Peaministril jalus? Tõmba normiks ja sõida teises reas vähemalt 130ga.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              No mida sa uimerdad siis härra Peaministril jalus? Tõmba normiks ja sõida teises reas vähemalt 130ga.
              PMi buss ei ole volks.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                PMi buss ei ole volks.
                ai, pagan, seekord tõesti oli.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                  ai, pagan, seekord tõesti oli.
                  Sai Mailise bussi enda käsutusse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    No mida sa uimerdad siis härra Peaministril jalus? Tõmba normiks ja sõida teises reas vähemalt 130ga.
                    Kui vilgutas tulesi, siis panin 140 ja ikka oli mul perses kinni, ei näinud mõtet hakata teistmoodi ohtlikuks minema, kuna mul oli plaanis vasakpööre teha nkn vähem, kui km pärast (tahtsin olerexi putru minna võtma) ja ma ei teadnud kas ta tiksub 115-120ga edasi või paneb kohe 140ga, ehk otsustasin mitte riski võtta, et vasakpöörde magan maha, otsustasin jääda teise ritta. Ehk peaministril oli korralikult tuli takkus narva jõudmiseks. Ma sel hetkel muidugi ei teadnud, et PM oli. Oleks siniseid tulesi vms peal hoidnud, loomulikult oleksin sutsu oodanud teise ritta minemisega
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Kui vilgutas tulesi, siis panin 140 ja ikka oli mul perses kinni, ei näinud mõtet hakata teistmoodi ohtlikuks minema, kuna mul oli plaanis vasakpööre teha nkn vähem, kui km pärast (tahtsin olerexi putru minna võtma) ja ma ei teadnud kas ta tiksub 115-120ga edasi või paneb kohe 140ga, ehk otsustasin mitte riski võtta, et vasakpöörde magan maha, otsustasin jääda teise ritta. Ehk peaministril oli korralikult tuli takkus narva jõudmiseks. Ma sel hetkel muidugi ei teadnud, et PM oli. Oleks siniseid tulesi vms peal hoidnud, loomulikult oleksin sutsu oodanud teise ritta minemisega
                      Kirjuta lugejakiri, et miks peaminister kihutab Eesti teedel?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mõni mees on küll peale missioonil käiku täiesti ära kamminud.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Mõni mees on küll peale missioonil käiku täiesti ära kamminud.
                          Või siis selle mõjud: https://www.ohtuleht.ee/1019480/luur...ni-sekunditega

                          Toronto Ülikooli uurimus paljastas, et 25 riiki, sealhulgas Eesti, on tõenäoliselt soetanud endale Iisraelis loodud jälgimisprogrammi Circles, mis lubab sekunditega positsioneerida iga telefoni asukoha lähima mobiilimastini. Kaitseministeerium loobus riigisaladusele viidates teemat kommenteerimast.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Või siis selle mõjud: https://www.ohtuleht.ee/1019480/luur...ni-sekunditega

                            Toronto Ülikooli uurimus paljastas, et 25 riiki, sealhulgas Eesti, on tõenäoliselt soetanud endale Iisraelis loodud jälgimisprogrammi Circles, mis lubab sekunditega positsioneerida iga telefoni asukoha lähima mobiilimastini. Kaitseministeerium loobus riigisaladusele viidates teemat kommenteerimast.
                            Aga kogu aeg on ju teada olnud mobiiltelefonide asukohad lähima mastini? Selle järgi tehakse ka liikumisseiret ju.

                            https://epl.delfi.ee/faktikontrollid/faktikontroll-hirmutamine-sotsiaalmeedias-politsei-ei-jalgi-telefonide-kaudu-meie-kogunemisi-ja-kaimisi?id=91887497
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Jubedad hinnatõusud viimastel kuudel. Kontoris vending machine´s oli MM kommid 1.80 asemel nüüd 2.20, sama ka coca fanta kohta. Nüüd avastasin, et selveris Monsterid kampaanias ja kui varem oli ultra 1.19 kampaanias, siis nüüd 1.25. Hinnad järjest tõusevad aga palgad? Või need hinnad tõusevad selle pealt, et kütus odavamaks läinud ja raha jääb rohkem kätte?
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Või siis selle mõjud: https://www.ohtuleht.ee/1019480/luur...ni-sekunditega

                                Toronto Ülikooli uurimus paljastas, et 25 riiki, sealhulgas Eesti, on tõenäoliselt soetanud endale Iisraelis loodud jälgimisprogrammi Circles, mis lubab sekunditega positsioneerida iga telefoni asukoha lähima mobiilimastini. Kaitseministeerium loobus riigisaladusele viidates teemat kommenteerimast.
                                Ma arvan ,et see on täiesti normaalne. Selle järgi on võimalik metsas inimene ülesse leida jne.
                                Pigem on kummaline inimeste reaksioon. Mina küll ei tunne mingit riivet. See lisab hoopis turvatunnet.
                                Samas pole mul midagi varjata.

                                Hmm. Mis suur saladus on HV l?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X