320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sõnade jõust, tähendusest, mõjust käib jutt.

    E: Kas sa oled muidu võrrelnud enda arusaamist, mõistmist erinevatel teemadel aasta taguse ajaga?
    ei, aga nagu igasuguse arusaamise ja mõistmisega tavaliselt lood on, siis teemad, mille kohta rohkem tead saavad selgemaks ja vastupidi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Eks neid teooriaid ole erinevaid, mina usun rohkem suure paugu teooriat, aga selles ma ei kahtlegi, et sa vägev inimene oled.


      Teemasse, siis panin tähele, et minust on saanud suur Kalev Kruusi fänn. Vaatasin isegi eilse kaks kanget live järele, kus ta Jõekaldal ja Margnal külas käis. Kõik betsafe podcastid jne on samuti ära vaadatud.
      kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum
        Vaatasin samuti sellise pilguga.
        Ei pannud tähele küll, kes stuudiobändis pille mängisid, aga raudselt legendaarsed Mihkel Mattisen ja Anti Kammiste.

        Kommentaar


          Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.

          Kommentaar


            Kui Kunagi olid autodes peegli küljes lõhnakuused, siis osadel karvased täringud ning teistel Georgi lindid, siis tänapäeval ripub seal korduvkasutatav mask.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.
              Huvi pärast uurin kuidas neil päevil Eestisse reisilt naasmisega on? Tuleb ankeet täita, lennujaamas test teha ja siis ankeeti pandud aadressil 10 päeva ära libistada?

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                Huvi pärast uurin kuidas neil päevil Eestisse reisilt naasmisega on? Tuleb ankeet täita, lennujaamas test teha ja siis ankeeti pandud aadressil 10 päeva ära libistada?
                Ankeete pole enam ammu. See oli kevadel paarinädalane lollus. Ma vist kirjutasin siin juba toona, et tegemist on täiesti kasutu paberiraiskamisega, sest soovi korral võib nimeks kirjutada ka Miki Hiir ning lähteriigiks Disneyland(mitte keegi täidetud ankeete või üleüldse nende täitmist ei kontrollinud). Praegu on kaks varianti:

                A) Istud 10 päeva kodus, mingit testi tegema ei pea.
                B) Teed testi, kui on negatiivne, siis võid käia poes/tööl. Seitsme päeva pärast uus test, kui see ka negatiivne, siis võid igal pool käia.

                Kommentaar




                  Kas see on fooliummütsirahva esindaja või mis ühiskonnagruppi sellised kuuluvad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    https://m.facebook.com/watch/live/?v...permalink&_rdr

                    Kas see on fooliummütsirahva esindaja või mis ühiskonnagruppi sellised kuuluvad?
                    Ma arvutis üritan linki lahti saada, siis igakord erinev video. Korra mingi koer üritab puurist välja saada ja siis Sünne Valtri jalgupidi jääkülmas vees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma arvutis üritan linki lahti saada, siis igakord erinev video. Korra mingi koer üritab puurist välja saada ja siis Sünne Valtri jalgupidi jääkülmas vees.
                      Jana Kivi võib otsida siis. Muidu tundub soliidne inimene, aga ilmselt on liiga palju MMSi joonud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma arvutis üritan linki lahti saada, siis igakord erinev video. Korra mingi koer üritab puurist välja saada ja siis Sünne Valtri jalgupidi jääkülmas vees.
                        Lihtsalt fikseerin ära, et kuna see on Facebook Watchi link, mis soovitab varasemate videode põhjal* sulle personaalselt asju, siis... põnevad huvid sul!

                        * mul nt F1 mingid highlightid ja muud selline värk

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Lihtsalt fikseerin ära, et kuna see on Facebook Watchi link, mis soovitab varasemate videode põhjal* sulle personaalselt asju, siis... põnevad huvid sul!

                          * mul nt F1 mingid highlightid ja muud selline värk
                          Siis suht piinlik. Mul seal mingid kanal2 õhtu videod Sünne Valtriga ja Lemmiklooma omad. Viskab sekka pokkerit ja American Got Talentit. Kuigi ma ei vaata üldse Facebookis videosid ja antud teemadest ehk pokker oleks see, mis sobiks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ankeete pole enam ammu. See oli kevadel paarinädalane lollus. Ma vist kirjutasin siin juba toona, et tegemist on täiesti kasutu paberiraiskamisega, sest soovi korral võib nimeks kirjutada ka Miki Hiir ning lähteriigiks Disneyland(mitte keegi täidetud ankeete või üleüldse nende täitmist ei kontrollinud). Praegu on kaks varianti:

                            A) Istud 10 päeva kodus, mingit testi tegema ei pea.
                            B) Teed testi, kui on negatiivne, siis võid käia poes/tööl. Seitsme päeva pärast uus test, kui see ka negatiivne, siis võid igal pool käia.
                            Ankeedid on täitsa olemas, nende nimeks on nüüd "Piiriületaja deklaratsioon". Saab täita ka veebis: https://iseteenindus.terviseamet.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.
                              Vot selle vastu me lauluväljakule meelt avaldama lähmegi! Ei Totalitarismile!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Vot selle vastu me lauluväljakule meelt avaldama lähmegi! Ei Totalitarismile!
                                Vabaduse väljakule!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X