320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Big 5 leagues ja MLS ?

    Kommentaar


      mis asi on xG?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mingi humorist Maanteeametis on eelmisel sügisel hakanud väljastama numbreid tähekombinatsiooniga BXT.
        Numbrite väljastamine liigub järjest BXT, BXU, BXV jne. Eks neid kombinatsioone on igasuguseid huvitavaid ja mitmeti tõlgendatavaid. 999 inimest said vahepeal numbri BMW näiteks.

        Kommentaar


          999 inimest said vahepeal numbri BMW näiteks.


          https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=6899&page=5

          kui osa neist bmw esindus juba ära ei jaotanud millalgi
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            C tähega algav seeria jäi vist vahele ja nüüd on liikluses näha D-ga algavaid numbrimärke. Naabrimeeski ostis hiljaaegu uue auto, tähekombinatsiooniks DBL
            308

            Kommentaar


              Minu isiklik lemmik on tähekombinatsioon MNN.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                ASS ja MNN jup, täitsa ilusasti passivad kõrvuti.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Nothing beats the FAG.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar




                    Ma pole ammu midagi nii naljakat lugenud.

                    Madrid may be about to become the first European city to scrap a major urban low-emissions zone after regional polls left a rightwing politician who views 3am traffic jams as part of the city’s cultural identity on the cusp of power.

                    Isabel Díaz Ayuso, who is expected to become the new Popular party (PP) president of the Madrid region, believes night-time congestion makes the city special and has pledged to reverse a project known as Madrid Central, which has dramatically cut urban pollution.

                    During the election campaign, Ayuso told El Pais: “I do not think [air pollution] is a reason for enjoyment but it is a sign [of the] identity of our city, that the street is always alive.”


                    Pollution is “part of the life in Madrid”, she said, adding that the city’s nightlife “goes hand in hand with traffic jams”.

                    An estimated 30,000 Spaniards die each year due to air pollution, according to the European Environment Agency.

                    Kommentaar


                      Sain hommikul kirja inkassost. Minult küsitakse 30 eurot veebruarikuise külastuse eest hambapolikliinikus, kus mul tsementeeriti hambakroon. Asja muudab naljakaks see, et toona ütles arst, et kuna see oli nii odav töö, siis selle katab ilusti haigekassa hüvitisega ära. Ei antud arvet ega midagi, nüüd selgub, et ei katnud hüvitis midagi ja minu küsimuse peale sain arve - kümnele eurole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sain hommikul kirja inkassost. Minult küsitakse 30 eurot veebruarikuise külastuse eest hambapolikliinikus, kus mul tsementeeriti hambakroon. Asja muudab naljakaks see, et toona ütles arst, et kuna see oli nii odav töö, siis selle katab ilusti haigekassa hüvitisega ära. Ei antud arvet ega midagi, nüüd selgub, et ei katnud hüvitis midagi ja minu küsimuse peale sain arve - kümnele eurole.
                        Maksehäireregistrisse minek. " Staarajakirjanik härra Leitmaa käis hambaid parandamas aga sattus hoopis inkassosse" tooks küll homme lehte klikke.

                        Kommentaar


                          natsa pehme pealkiri. pigem sobiks

                          KAS RAHAHÄDAD? Staarajakirjanik on võlgadega inkassos.
                          (anna teada, kas staarajakirjanik on ka sulle võlgu)

                          Kommentaar


                            Tegin paar päeva tagasi sellist orjatööd mille üle minu talupoegadest esivanemad uhked oleksid olnud. Tööülesanne oli kaljust murenenud 50-100 kg kivide transportimine punktist a punkti b. Üksinda nende tassimine loomulikult õnnestunud ei oleks, sestap kutsuti keegi mulle abiks. Väikse hilinemisega jõudis kohale hallipäine vanamees kes hakkas entusiastlikult poola keeles midagi seletama. Ma vastasin oma legendaarse "ja nje snaju polski" repliigiga ja üritasin talle vene-norra keele seguga tööülesannet selgitada. Ühine keel oli leitud ja rabota algas. Mõned tunnid ja 500kg kive hiljem tuli välja, et tegemist oli 68-aastase vanaisaga. Tüüp töötas kokku mingi 7 tundi tol päeval. Selle aja jooksul ei söönud ega joonud ta mitte midagi. Lõunapausi ajal söömise asemel näitas ta mulle oma vanakooli samsungist pildiseeriaid oma perest. Viimase tunni ajal viskas tüüp 50kg kive järelkärusse nagu eelnevat kuute tundi ei oleks olnudki. Pärast tööd ma andsin talle tunnustust ja küsisin, et kuidas ta selline silnõi motherfucker on, et kas on kunagi jõumees olnud nagu Pudzianowski. Selle peale tüüp vastas mingi poola vanasõnaga töö kohta millest ma täpselt aru ei saanud, aga point oli selles, et just füüsiline töö on temast tugeva mehe teinud.

                            paar tähelepanekut:
                            a) ma arvasin, et 68-aastased on juba pensionil. Eastern Europe motherfuckers..
                            b) motivatsiooni oma elu nii sättida, et ise 68-aastaselt oma keha niimoodi kurnama ei peaks
                            c) me olime mõlemad äärmiselt sitased kuna terve päev sadas ja kivid olid kusagil muda sees. Poolakas kõndis rahulikult sitaste tööriietega ühistranspordi peale. Zero fucks given.
                            d) 68 tundub päris noor pärast selle tüübiga kohtumist.
                            e) respekt.

                            Kommentaar


                              Pööblis s maksab pool liitrit Valmiermuiza õlut vaadist 5,9. Meil läheb ikka sitaks hästi, vist.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                No poeski on ta juba absurdsed 3 eurot peaaegu. Samal ajal kõik lätlased, kellega olen rääkinud, ei saa aru, mis ta fenomen Eestis on. Hea marketing ja raha pumpamine vist
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X