320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mario Kempes, Zico and Nuno Gomes were part of a 225-strong voting panel as we compiled our list of the best male footballers on the planet


    Selle aasta parimate jalgpalluritele valimisele annavad hääli 5 tegelast Eestist. Tavapärane või enneolematu?

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      https://www.theguardian.com/football...the-world-2018

      Selle aasta parimate jalgpalluritele valimisele annavad hääli 5 tegelast Eestist. Tavapärane või enneolematu?
      Eelmisel aastal andis hääli neli, selle nurga alt tavapärane. Samas lätlased, leedukad ja soomlased on napimalt esindatud. Viis hääletajat on näiteks Rootsist ja Venemaalt. Aga ju siis hinnatakse eestlaste arvamust.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        PayPal on üks turvalisemaid maksevahendeid maailmas aga eesti online poed ei ole sellele endiselt pihta saanud ja elavad nii aastas 2000. Ei mõista.

        Kommentaar


          Kas mitte PayPali teenuse maksumus pole mitte nii aastas 2000?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Nii vaesed me ka ei ole.

            Kommentaar


              Olen kuulnud, et Paypalist raha kätte saamine pidi keeruline olema poepidajana.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Olen kuulnud, et Paypalist raha kätte saamine pidi keeruline olema poepidajana.
                Ei vasta tõele, lihtsalt ei vasta. Oma 7 aastasega kogemusega. Raha hoitakse kinni esimesel müümisel, kuni maksimaalselt 3 nädalat, et sa saaksid tõestada oma usaldusväärsust Paypali ees ja enne ei lasta raha" On hold" pealt lahti, kuni ostja on kinnitanud, et on saanud toote kätte ja all good. Seda protsessi saab alati kiirendada esimesel müümisel, kui tegeled kiiremini. Edasipidi on juba lebomast lebom.

                Kommentaar


                  kui eesti online poe klientuur on peamiselt eestlased, siis PayPal on mõttetu. Võtab suurema% kui pangalingid, ei?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    kui eesti online poe klientuur on peamiselt eestlased, siis PayPal on mõttetu. Võtab suurema% kui pangalingid, ei?
                    Justnimelt

                    Kommentaar


                      Sokid kaovad pesumasinas. Aga kuhu? Leidsin ühe oma tekikoti seest kuu aega pärast teise kaminasse viskamist.

                      Kommentaar


                        hakkasin eile mõtlema, et Eestis ei peeta tänuvõlga (reciprocity) millekski. Osade vene rahvusest inimeste seas olen seda kohanud - teed neile teene, nad jätavad meelde. Aga eestlased on suht mühakad ikka - kui viid oma sõbra ettevõttele suure kliendi (juhtunud 3 erineva sõbraga nii), või aitad juuratöös eriti raske lepingu koostamisel kedagi välja - ega keegi suurt ei mäleta pärast seda, kui juhuslikult peaks endal analoogilist abi vaja olema. Ega ma tegelikult ei oota vastuteenet, aga mujal maailmas kogetud kogemused lihtsalt panid sellele mõtlema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          hakkasin eile mõtlema, et Eestis ei peeta tänuvõlga (reciprocity) millekski. Osade vene rahvusest inimeste seas olen seda kohanud - teed neile teene, nad jätavad meelde. Aga eestlased on suht mühakad ikka - kui viid oma sõbra ettevõttele suure kliendi (juhtunud 3 erineva sõbraga nii), või aitad juuratöös eriti raske lepingu koostamisel kedagi välja - ega keegi suurt ei mäleta pärast seda, kui juhuslikult peaks endal analoogilist abi vaja olema. Ega ma tegelikult ei oota vastuteenet, aga mujal maailmas kogetud kogemused lihtsalt panid sellele mõtlema.
                          Nõus. Lisaks sellele lastakse üle kokkulepitud tasu teene eest või väiksemat sorti võlg. Endal on üsna piinlik näiteks 10 eurost teemat meelde tuletada üle kahe korra, kuid ilmselt sellepeale osad inimesed mängivadki. Seetõttu ongi käibel kuldne lause " raha ette ja lollidega ei vaidle".
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            hakkasin eile mõtlema, et Eestis ei peeta tänuvõlga (reciprocity) millekski. Osade vene rahvusest inimeste seas olen seda kohanud - teed neile teene, nad jätavad meelde. Aga eestlased on suht mühakad ikka - kui viid oma sõbra ettevõttele suure kliendi (juhtunud 3 erineva sõbraga nii), või aitad juuratöös eriti raske lepingu koostamisel kedagi välja - ega keegi suurt ei mäleta pärast seda, kui juhuslikult peaks endal analoogilist abi vaja olema. Ega ma tegelikult ei oota vastuteenet, aga mujal maailmas kogetud kogemused lihtsalt panid sellele mõtlema.
                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Nõus. Lisaks sellele lastakse üle kokkulepitud tasu teene eest või väiksemat sorti võlg. Endal on üsna piinlik näiteks 10 eurost teemat meelde tuletada üle kahe korra, kuid ilmselt sellepeale osad inimesed mängivadki. Seetõttu ongi käibel kuldne lause " raha ette ja lollidega ei vaidle".
                            + 1
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Rahaasjades tuleb ise piirid väga selgelt lahus hoida sõpruses. Sõprust pärast leiva peale ei määri.

                              Kommentaar


                                Kui annate sõpradele/tuttavatele laenu, kas küsite ka mingi protsendi peale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X