320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Jättes selle juhtumi nüüd hetkeks kõrvale...

    Et kui ma olen riigile kuuluva asutuse juht, siis on piisav mõne kibestunud neiu kaebusest, et mina töötukassa hüvesid uuriks? Kõlab ju ka jaburalt.
    Palun defineeri mõne. 1? 3? 5? 7? 10? 20? 40?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Palun defineeri mõne. 1? 3? 5? 7? 10? 20? 40?
      No ütleme 2-3? On see piisav, et mulle kinga anda?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Või kui sa ütled, et politsei ei saaks nagunii midagi teha ja mida seal üldse uurida on, otsest paragrahvi ka nagu selle kohta ei käi kui just kätt püksi ei topi. Ei saa ju olla mingit mõttelist arvu, et 1 inimese puhul ignoreerime ja 5 kaebuse puhul hakka kohe kohvreid pakkima. Äkki just see ÜKS inimene on tõsise süüdistusega ja need 5 tibi on kartellikokkuleppe alusel minu vastu. :P
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          No ütleme 2-3? On see piisav, et mulle kinga anda?
          Eks sa pead sellele ise vastama. Millega sa hakkama said?

          Aga, kui mul oleks mõni osakonnajuht või toimetaja, kelle kohta kolm naist kaebaks, siis ma ei näe, et siin pikka juttu oleks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Eks sa pead sellele ise vastama. Millega sa hakkama said?
            Pole millegagi hakkama saanud, aga ega tänapäeval ei tea iial, millal välk selgest taevast sisse lüüa võib. Teed hommikul tööle tulevale neiule komplimendi ja lõunapausi veedad politseijaoskonnas, selgitades, et ausõna, pole mingi pervert. :P

            Pole muidugi üldse seotud antud Estonia looga. Ma ei püüa sugugi siin kedagi puhtaks pesta.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Postimees Grupp vihkab eestlaseid.

              Kommentaar


                Poola liigas on võistkond nimega Korona.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Pole muidugi üldse seotud antud Estonia looga. Ma ei püüa sugugi siin kedagi puhtaks pesta.
                  Mäe ongi selline, noh kiiksuga - igas valdkonnas. Et naised pole tegelikult erandid. Aga see samas ei müü.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma vean kihla, et see Estonia-tüüp kasutas kõigi vanade pässide lemmikväljendit "Musi püksi!" ka

                    Kommentaar


                      Maiasmokad sobib ka öelda!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Aivar Mäe keissist polegi keegi tark miskit arvanud?
                        lahe ise-küsin-ise-vastan-kutsun-sõbrad-appi teemapüstitus.

                        Üldiselt, tänu mitmete lähedaste otsesele või vähemotsesele kunagisele seotusele AMga, võiks kommenteerida, et kus suitsu seal tuld, kuid sellisest konkreetsest füüsilisest või pikaajalisest emotsionaalsest "seksuaalsest piinamisest" ei ole küll kellelgi juttu olnud. Et kui seal tõesti on mingid massaažilaua keissid, siis tsau-pakaa poisile, aga enamus muud asjad, väited ja sõnad, mis EE-s välja toodud, võivad väga vabalt ollagi "loomupärase joviaalsuse" väljundid, mis on tõepoolest kontekstist välja rebitud. Selle peale teooriaid ehitada on selline... lamp.

                        Et kui te hõumidega päris tõsiselt teate päris tõsiseid asju, siis kirjutage sellest. Mitte sellest, kuskil kultuurirühmituses eksisteerivad seksuaalse alatooniga naljad. Et kui me hakkame teatri, ajalehetoimetuse, panga või haigla sotsiaalseid suhtlusnorme reaalselt ühe puuga lööma, siis "I dont want to live on this planet anymore" gifinsert koht suht.

                        Praegu jääb veidi selline mekk manu, et teil on rohkem infot kui meil.

                        Kommentaar


                          Trumpil on/oli Redditi ja ka Twitchi konto - mõlemast sai kinga.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Helly Hanseni jopede müük on kasvanud euroopa turul circa 64% viimase 3-4 aastaga. Eriti on kasvanud sellises Saksamaa väikelinnas nagu Chemnitzis. Mis see küll tähendama peaks, jäägu igaühe enda otsustada või noh, kujutletava mõttemaailma juuurde.

                            Kommentaar


                              Trump gonna win it with landslide ja EKRE toetus küll kasvamas järgmistel valimistel, nii kurb kui seda enda maailmavaate juures tõdeda on.

                              Nüüd siis tuli BoJackis Diane'ile hääle andnud näitleja välja vabandusega... selle eest, et voice'is Vietnamese-American tegelaskuju... lisaks ka sarja looja Raphael Bob-Waksberg kirjutas pika postituse oma kahetsustest. Olgu öeldud, et sari lõppes ära jaanuaris 2020.

                              Olen vägagi toetav võrdsusepüüdlusele ja teistele liberaalsetele algatustele. Ei taha et inimesi diskrimineeritaks nende rahuvse, nahavärvi, seksuaalsete sättumuste jnejne põhjal. Toetan täiesti BLM algatust. Mind ärritab see "white lives matter" jaur/troll, sest see on obv troll teema - kõik teavad, et valged elud loevad ja keegi polegi öelnud, et ainult mustad elud loevad.

                              Aga hakata nüüd postitama vabandusi juba lõppenud telesarjade eest?!?Milleks. See on jabur ju.
                              Jumala cool, kui edaspidi voice'ivad mustanahalisi mustanahalised. See on tervitatav ja positiivne. Aga hakata vabandama juba millegi sellise eest on meeletu over-reaction. Nagu ka see L'oreali avaldus, et eemaldavad terminid nagu "whitening" mingi kosmeetika tootekrirjeldustest. Oeh.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Trump gonna win it with landslide ja EKRE toetus küll kasvamas järgmistel valimistel, nii kurb kui seda enda maailmavaate juures tõdeda on.

                                Nüüd siis tuli BoJackis Diane'ile hääle andnud näitleja välja vabandusega... selle eest, et voice'is Vietnamese-American tegelaskuju... lisaks ka sarja looja Raphael Bob-Waksberg kirjutas pika postituse oma kahetsustest. Olgu öeldud, et sari lõppes ära jaanuaris 2020.

                                Olen vägagi toetav võrdsusepüüdlusele ja teistele liberaalsetele algatustele. Ei taha et inimesi diskrimineeritaks nende rahuvse, nahavärvi, seksuaalsete sättumuste jnejne põhjal. Toetan täiesti BLM algatust. Mind ärritab see "white lives matter" jaur/troll, sest see on obv troll teema - kõik teavad, et valged elud loevad ja keegi polegi öelnud, et ainult mustad elud loevad.

                                Aga hakata nüüd postitama vabandusi juba lõppenud telesarjade eest?!?Milleks. See on jabur ju.
                                Jumala cool, kui edaspidi voice'ivad mustanahalisi mustanahalised. See on tervitatav ja positiivne. Aga hakata vabandama juba millegi sellise eest on meeletu over-reaction. Nagu ka see L'oreali avaldus, et eemaldavad terminid nagu "whitening" mingi kosmeetika tootekrirjeldustest. Oeh.
                                Reaalselt ei muuda see ju elus suurt midagi. Vabandavad, tulevikus leitakse päris vietnamlane mängima ja elu läheb edasi. Veits totter küll kohati, aga suht savi ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X