320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://www.youtube.com/watch?v=RofgyVe3Cz4

    No ma ei tea, see mis sealt videost paistub, selle sinu kopeeritud kirjeldusega nüüd küll üks-ühele ei klapi ja ma pean oma silma kuningaks.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      See Floyd chillis oma kambaga rahulikult vanas mersu kurgikärus ilma igasuguse klaustrofoobiata. Kui politsei tahtis teda oma uude Ford Explorerisse viisakalt tahaistmele istuma panna kadus hapnik ära ja tuli kohutav klaustrofoobia hoog peale...
      Huvitav kokkusattumus

      Kommentaar




        Some excellent policework right there. Nii peabki olema, kõik õige. Üks suvaline hollyka turvamees paneks ka mehe autosse istuma 10 sekundiga, seal mingid pekikajakad vahivad käed taskus ja vaatlevad linde. Ja need vennad peaks kuidagi kasulikud olema v?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          BLM ei mõista seda ka sugugi hukka nagu me siin juba selgeks saanud oleme. Kui tema korraldatud meeleavaldused on juba selliselt üle pea kasvanud, siis peaks just see organisatsioon end kiirelt sellest vägivallast distantseerima. Miks seda ei tehta? Miks saab lugeda vaid õigustusi sellele?
          Siis peaks EKRE ka iga päev kuulutama, et nad ei toetagi juutide küpsetamist. Absurdne ja irrelevantne.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Siis peaks EKRE ka iga päev kuulutama, et nad ei toetagi juutide küpsetamist. Absurdne ja irrelevantne.
            Kas mõni Ekre liige või toetaja on juute küpsetama asunud? Hirmus, millal see küll juhtus?
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kas mõni Ekre liige või toetaja on juute küpsetama asunud? Hirmus, millal see küll juhtus?
              Kas mõni BLM liikmetest on kunagi avalikult poolehoidu toetanud eraomandi lõhkumisele? Hirmus, millal see küll juhtus?

              Aga samamoodi sellest "kui on must, siis näita ust" lausest läks vanker vedama, kus nüüd igast sotsmeedias saab lugeda, kuidas Soros ja Gates süstivad autismi ja woldikullerid on potentsiaalsed vägistajad. Vedurit tõlgendati äärmuslaste poolt vähe valesti ja nüüd on trobikond täiesti pööraseid inimesi jauramas päevad otsad.

              Kommentaar


                No EKRE paha ja BLM paha. Mõlemad pahad!

                Naljakas muidugi, et sa üldse EKRE mängu tõid. Ma saan aru küll, miks, aga ma pean sinu suureks pettumuseks sulle ausalt tunnistama, et...ma pole mitte kunagi EKRE-t valinud. Ja mul täiesti ükskõik, mis nad teevad või on.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Kas mõni BLM liikmetest on kunagi avalikult poolehoidu toetanud eraomandi lõhkumisele? Hirmus, millal see küll juhtus?

                  "For a country that drops bombs on people, for a country that incarcerates people, for a country that enslaves people -- to criticize us for vandalism is preposterous,"
                  "I think that it is a tool of white supremacy to say if you want freedom, then you get it by protesting peacefully''

                  Vandalism on ok, sest USAF viskab kuskile pomme. Rahulik protestimine on valgete vandenõu jne
                  Ma saan aru mida sa tegelt silmas pead selle poolehoiuga, aga reaalselt need inimesed on küllaltki radikaalsete vaadetega leebelt väljendudes. Tsiteeritud isik ütleb muuhulgas ka midagi sellist, et see ongi american way, bullets and blood, et midagi tehtud saaks.
                  See on kõik iseenesest väga tore, aga millegipärast on kohe kiun lahti kui lõunaosariikide valged relv käes oma arusaama american wayst taas kehtestama hakkaks.

                  Foorumi suunitlusele kohaselt, ka mõned briti jalgpalliga seotud persoonid on hakanud kahtlema, kas marksismi usku BLM liikumine on päris see asi, mida miljonäridest jalgpallurid peaks pimesi promoma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    See viimane kuritegu, mis fataalselt talle lõppes, oli muidugi jabur 20 taalane värk. Seda jaburam on mingi ellise teo eest politseinikule ka vastu hakata.
                    Ma ühe korra näitan veel, kuidas Nahkpea väidab asju, mida pole kuskil tõestatud. Pudel veini, kui sa suudad täna tõestada, et see sinu väidetud kuritegu tegelikult toimus. Parimal juhul on kahtlus, et kasutas valeraha. Fakti, et kasutas, pole. Võimalik, et suurema uurimise käigus selgub, et oli valeraha, kuid täna seda teadmist pole.

                    Kuid see, et fakti pole, ei peata muidugi Nahkpead seda kindlas kõneviisis väitmast. Huvitav küll miks.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Parimal juhul on kahtlus, et kasutas valeraha. Fakti, et kasutas, pole. Võimalik, et suurema uurimise käigus selgub, et oli valeraha...
                      Emotsioonid suunake reaalsesse seksi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Tahtsin seda ka öelda, et "defunding the police" ei tähenda automaatselt jõudude vähendamist, vaid igasugustelt idiootsuselt raha mujale suunamine. Miks on 30k elanikuga linnas fucking tanki vaja tegelastel, kes seda õieti opereeridagi ei oska ja kasutavad seda joyridemiseks nagu teismelised?
                        https://www.wired.com/2012/06/cops-military-gear/
                        Wow. Kohati on siis küla politsei paremini relvastatud, kui meie kaitseliit.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Damn, mõned on terve öö üleval olnud, et seda totrat jauru edasi toota :O

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Damn, mõned on terve öö üleval olnud, et seda totrat jauru edasi toota :O
                            haha, ma just tahtsin tulla siia ja öelda midagi sama. Ulme kuidas vanad ikka viitsivad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Nende kaebustega on ka nii, et kaevata võib iga kinnipeetav. Ma natuke uurisin, kas kuskil on kirjas, mille eest George Floydi tapnud Derek Chauvin on need kaebused ära teeninud. Väga infot selle kohta pole, aga üks on välja toodud (see vist kõige rohkem kaebust vabandav), et tiris kiirust ületanud naise autost välja.
                              Jocko Willinki teooria on veidi usutavam.

                              21:45

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Jocko Willinki teooria on veidi usutavam.
                                Ma nüüd küll vaatasin paar minutit, kuid endise üksuse juhina teab ta täpselt, kuidas eduka lahenduseni jõuda - selleks on vaja osapoolte vahelist suhtlemist.

                                Egoga paugutamine, võimu (füüsilise, vaimse, materjaalse) (kuri)tarvitamine lõhub austust, usaldust - nendeta inimesed hakkavad haarama liigset informatsiooni, mis päeva lõpuks viib ka kõige arukama inimese radikaliseerumiseni (lihtsalt öeldes - aju saab täis ). Sealt edasi tuleb siis üks suur pauk ja hakatakse mingist otsast uuesti peale.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X