320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Hea näide põhikooli tasemel huumorist.
    Aga vähemalt on ta ilmselt kuldsete kätega.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Kui kass leiab kasti või koti, kuhu istuma ronida. Siis inimene otsib mõne läbikäigu, kus seisma jääda ja võimalusel mitmekesi, et midagi tähtsat rääkida.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mõtlen, et ca 30-40 eluaastaks on mingi hea neljandik mehi nagunii mängust väljas. Kriminaalid, kes vanglast sisse-välja, mittefunktsionaalsed alkohoolikud ja narkomaanid, kasiinosõltlased jms pahed. Et noh, päris raske on naistel tõesti juba mitmendale ringile minna.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Hea näide põhikooli tasemel huumorist.
          Kus siin huumor oli? See on väga ehe pereelu väga paljudes kooseludes/abieludes.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Teine äärmus on jälle mingid põhikooli haridusega "kuldsete kätega" mehed kes võivad küll igati tublid olla aga ma ei kujuta ette, millest sellised oma kõrgharitud naisega kodus räägivad.
            Kohanemisvõime on intelligentsuse verstapost.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Kõik vabad 35-45 aastased naised on segod, kes kuidas, aga mingil moel ollakse napakad ja see ka põhjus, miks nad vabad on.
              Ma küll olin just täiesti normaalse 35 aastasega aga üksikemaks olemine vist võtab võimalusi meest leida kõvasti vähemaks.
              Aga tähele paneks, et neid kuradi bolti tõuksirisusid võib jätta kuhu iganes ja inimesed jätavadki kuhu iganes, tavaliselt otse keset kõnniteed. Varsti hakkan ma neid kuhugi katustele loopima...
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ei ole päris nii ka. Mul üks sõbranna elas ühes väikelinnas, tema kõrgharitud, aga vanus hakkas tiksuma ja siis võttis mingi puutöölise, kes päris õudselt ei joonud ja küttis lapse ära. Siis korraga sai aru, et mitte millestki rääkida pole. Et tahad õhtul filmi vaadata, siis mees valib mingi kuradi Adam Sandleri komöödia. Tema tahaks nagu miskit normaalset.
                Õnneks läks mees Soome tööle ja käis korra kuus kodus. Tema sõnul õnneks sellise stabiilse graafikuga, et naisel oli sel ajal koguaeg päevad. Nii nad lahku läksidki.
                sulle endale ei tundu, et su elu (ja arusaam, tõlgendus eludest, inimestest; nähtavasti ka su enda suhete ja suhtlemiste sügavus) on kuidagi väga pinnapealne? vastuseks siis mitte ainult sellele postitusele, vaid kõikidele nendele ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                  sulle endale ei tundu, et su elu (ja arusaam, tõlgendus eludest, inimestest; nähtavasti ka su enda suhete ja suhtlemiste sügavus) on kuidagi väga pinnapealne? vastuseks siis mitte ainult sellele postitusele, vaid kõikidele nendele ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.
                  Jah, eks Soccerneti foorum on juba aastaid olnud koht, kus sügavamõttelisi narratiive toota, eks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                    sulle endale ei tundu, et su elu (ja arusaam, tõlgendus eludest, inimestest; nähtavasti ka su enda suhete ja suhtlemiste sügavus) on kuidagi väga pinnapealne? vastuseks siis mitte ainult sellele postitusele, vaid kõikidele nendele ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.
                    Ma olen nõus ja jagan muret.
                    Jalgpalliliit võiks ikkagi agendi enda palgale võtta. Saaks ehk põnevamaid mängukokkuvõtteid lugeda siis (stiilis nagu tema filmiarvustused) ja ehk kasvatataks siis agendist ka parem inimene. Kunagi ei ole liiga hilja!
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Mõne inimese postitusi lugedes ei ole mul midagi muud öelda peale selle, et loodetavasti te päriselus naistesse samamoodi ei suhtu nagu siin. Muidu oleks nagu jube kurb või nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Mõne inimese postitusi lugedes ei ole mul midagi muud öelda peale selle, et loodetavasti te päriselus naistesse samamoodi ei suhtu nagu siin. Muidu oleks nagu jube kurb või nii.
                        Welcome to Estonia.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc.
                          Reaalses elus peituvad väga isaste postitustega kasutaja kontode taga nohiku välimusega tüübid nagu mina (Mõni kahjuks ära joonud nohiku näoga. Thats not cool). Aga muidu on mul rõõm.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ma olen hommikuti iseendale ohtlik. Täna ütlesin endast poole suuremale tüübile bussipeatuseks, et nah sa karjud siin. Õnneks oli ta vägivaldne ainult enda suunas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma olen hommikuti iseendale ohtlik. Täna ütlesin endast poole suuremale tüübile bussipeatuseks, et nah sa karjud siin. Õnneks oli ta vägivaldne ainult enda suunas.
                              Ja kui lähebki teemaks, siis löö munadesse nagu Montag.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                                ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.

                                ega kui keegi kirjeldab sulle mõne filmi süžeed või tõsielu-seika,
                                ei ole ometigi tema süüdi selle halvas sisus või olukorra kurbloolisuses
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X