320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Eriline shoutout kanal12-le, mis otsustas jõulud pühendada hitlerile ja tuumapommidele
    +1

    Eriti kui veel arvesse võtta, et filmide sisu oli puhas porr.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      ise ka märkasin täna et üks kanal, kes head püha raisku ei lase

      Kommentaar


        L. Kampuse emotsionaalse säutsu sõnastab Siim Sinamäe värskes lehenr-s veidi rahulikumas toonis lahti: kapiparadiisis kõrgel kohal olevad töötajad on santažeeritavad
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          https://www.youtube.com/watch?v=GmSf...ature=youtu.be Leidsin tööarvuti kõvaketast sorteerides vana video, mille mulle kunagi keegi saatis. Kuna see kipub alailma kaotsi minema, siis lisasin ka YouTube'i. Ehk Sundja ja tema hümn.

          Kommentaar


            Algus ju pole kõige hullem, paljud lauljad laulavad hümni n.ö enda omaks, aga lõpp on kole.
            Kaussi vast poleks ikka pidand sõitma talle.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://www.youtube.com/watch?v=GmSf...ature=youtu.be Leidsin tööarvuti kõvaketast sorteerides vana video, mille mulle kunagi keegi saatis. Kuna see kipub alailma kaotsi minema, siis lisasin ka YouTube'i. Ehk Sundja ja tema hümn.
              Äge kui noored kõik seal paistavad, olid ajad, olid majad... tore meenutada

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                https://www.youtube.com/watch?v=GmSf...ature=youtu.be Leidsin tööarvuti kõvaketast sorteerides vana video, mille mulle kunagi keegi saatis. Kuna see kipub alailma kaotsi minema, siis lisasin ka YouTube'i. Ehk Sundja ja tema hümn.
                krt see oli küll hea, näod on rublasid väärt ikka. eesti jalgpalli koondise ajaloo kõige wtf-im moment ilmselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Äge kui noored kõik seal paistavad, olid ajad, olid majad... tore meenutada
                  Jah, Sander Post on veel eriti lühike ka.

                  Kommentaar


                    Tuleb t6deda, et sai ikka asja eest.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Liverpooli jalgpallimeeskond soetas 84 euro eest keskkaitsja Virgil van Dijki. Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho ei jätnud võimalust kasutamata ja nöökis kolleeg Jürgen Kloppi kallal.

                      Liverpooli jalgpallimeeskond soetas 84 miljoni euro eest keskkaitsja Virgil van Dijki. Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho ei jätnud võimalust kasutamata ja nöökis kolleeg Jürgen Kloppi kallal.


                      Ma võtaks siis kohe kolm, mitte ei viitsi ise lund rookida enam.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Tähelepanekud Hillar Kohvi blogist:
                        "Alasti naised ja seriaalide tegelased on uudistes kajastamist väärt, aga DJ Heiki Hainsalu ja Hillar Kohvi lauludega ilmunud uus plaat ei ületa Õhtulehes avaldamise künnist
                        Kui ma Facebookis veel Dannar Leitmaaga sõber olin, siis küsisin, et kas Õhtuleht avaldab uudise, kui DJ Heiki Hainsalu ja Hillar Kohvi CD plaat uute lauludega välja tuleb? Dannar Leitmaa teatas, et Õhtuleht sellest uudist ei tee, aga Dannar endale pidi selle plaadi ostma küll."

                        Kommentaar


                          Vene turistid teevad ilmselt 31.12 poodidele parema kassa kui eestlased jõulude ajal.

                          Kommentaar


                            Jaak Allikul on rohud võetud, ei? Nikolai Bentsler on igati tsill tegelane, kes armastab Eestit rohkem kui paljud põliseestlased kokku ja siis tuleb härra Jaak, kes lihtsalt nokib, lihtsalt nokib tera, et saaks lihtsalt huijata.

                            Kommentaar


                              Ma hakkan vaikselt täheldama. Et, ma ei pruugigi kõikse meeldivam inimene olla.
                              Kui lähem perering välja jätta. Siis sain ainult ühe kõne ja ühe sms i.
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Ma hakkan vaikselt täheldama. Et, ma ei pruugigi kõikse meeldivam inimene olla.
                                Kui lähem perering välja jätta. Siis sain ainult ühe kõne ja ühe sms i.
                                Lamp ju, pididki vähem vaeva nägema vastamisega. Ma ise ei saa üldse aru nendest uue aasta soovidest. 31. detsember on täpselt samasugune päev nagu 1. jaanuar. Couldn't care less.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X