320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kusjuures mul on sinust isegi PILT vahetult enne pinnale jõudmist olemas.
    Irw 😁
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      fake news, kui mu mälu mind ei peta
      Evvu üks pruutidest vist oli jah
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Selle maja körval kuskil riidepoe juures oli ju kunagi kasutaja Even juures sünnipäevapidu, kust ma isegi ühe blondiga minema hiilisin. Seal oli veel teisigi foorumlasi ja juhtus nii möndagi. Taku ja vist Rein kindlasti mäletavad

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Dafuq sa noormees Brandoniga tegid?
        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Evvu üks pruutidest vist
        Brandon see ei olnud, aga Mõnu on õigel teel.
        Kaala kuulutab sìin jälle pooltõdesid .
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Brandon see ei olnud, aga Mõnu on õigel teel.
          Kaala kuulutab sìin jälle pooltõdesid .
          Mis see pooltöde on 😁
          Brandonit ei olnud seal peol ju. Seda näkki kelle ma sealt leidsin ei teadnud isegi Even ja ainuke alakas keda mäletan oli tema ekspruut
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Täna oli praktikantidel viimane päev.(20 ja 21 a naised) Võtsime rahulikult. St ei teinu peale kohvi joomise ja jutu ajamise midagi.
            Teemad olid seinast seina.
            Mingil hetkel jõudime väljas käimisteni. Ja mõlemad rääkisid suure õhinaga kuidas ööklubides saab rahulikult tasuta juua. Et, võta ainult leti äärde jäjekorda. Küll keegi sulle soovitud joogi ostab. Võib paar sõna ka ostjaga juttu ajada. Rohkemat pole vajagi.
            Minu küsimuse peale, et te siis pooldate palga lõhet? Muutusin sekundiga rahvavaenlaseks. Võtsin siis hästi rahuliku tooni ja püüdsin selgitada oma mõttekäiku. See ei jõudnudki kohale. Panin allkirjad alla lehtedele. Ja jätsime hüvasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
              Täna oli praktikantidel viimane päev.(20 ja 21 a naised) Võtsime rahulikult. St ei teinu peale kohvi joomise ja jutu ajamise midagi.
              Teemad olid seinast seina.
              Mingil hetkel jõudime väljas käimisteni. Ja mõlemad rääkisid suure õhinaga kuidas ööklubides saab rahulikult tasuta juua. Et, võta ainult leti äärde jäjekorda. Küll keegi sulle soovitud joogi ostab. Võib paar sõna ka ostjaga juttu ajada. Rohkemat pole vajagi.
              Minu küsimuse peale, et te siis pooldate palga lõhet? Muutusin sekundiga rahvavaenlaseks. Võtsin siis hästi rahuliku tooni ja püüdsin selgitada oma mõttekäiku. See ei jõudnudki kohale. Panin allkirjad alla lehtedele. Ja jätsime hüvasti.
              Seleta mulle palun kuidas see, et nikku lootev mees vabatahtlikult neidudele ööklubis välja teeb puutub palgalõhesse? Ma olen ka täispeaga miniseeliku ja pushupide toimel mõnusalt spendinud ööklubides libude peale, aga ma ei leia, et kõik naised sellepärast vähem palka peaksid saama????

              Kommentaar


                Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                Täna oli praktikantidel viimane päev.(20 ja 21 a naised) Võtsime rahulikult. St ei teinu peale kohvi joomise ja jutu ajamise midagi.
                Teemad olid seinast seina.
                Mingil hetkel jõudime väljas käimisteni. Ja mõlemad rääkisid suure õhinaga kuidas ööklubides saab rahulikult tasuta juua. Et, võta ainult leti äärde jäjekorda. Küll keegi sulle soovitud joogi ostab. Võib paar sõna ka ostjaga juttu ajada. Rohkemat pole vajagi.
                Minu küsimuse peale, et te siis pooldate palga lõhet? Muutusin sekundiga rahvavaenlaseks. Võtsin siis hästi rahuliku tooni ja püüdsin selgitada oma mõttekäiku. See ei jõudnudki kohale. Panin allkirjad alla lehtedele. Ja jätsime hüvasti.
                Tore, sest selle palgalõhe küsimusega panid sa ikka konkreetselt puusse.. Good for them!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Seleta mulle palun kuidas see, et nikku lootev mees vabatahtlikult neidudele ööklubis välja teeb puutub palgalõhesse? Ma olen ka täispeaga miniseeliku ja pushupide toimel mõnusalt spendinud ööklubides libude peale, aga ma ei leia, et kõik naised sellepärast vähem palka peaksid saama????
                  Sulle tehti ju puust ette ja punaseks - mehed peavad sellepärast rohkem palka saama, et klubis 10+ euriseid kokse mimmudele välja teha.

                  Kommentaar


                    Oot. Aga palgalõhe on müüt ju...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Sulle tehti ju puust ette ja punaseks - mehed peavad sellepärast rohkem palka saama, et klubis 10+ euriseid kokse mimmudele välja teha.
                      Mis siis, et see puudutab umbes protsenti elanikkonnast?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Hmm, kust nüüd see "kahman hommikuti külma vette ning igatmoodi annan sellest teada" mood alguse sai?
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Influencerid mõjutasid Icemani ja Iceman mõjutas Serie A chatti.
                        Iceman ei teinud ju mingit taliujumist. Kui ma ta rabasse ujuma kutsusin, siis oli veetemperatuur 12 kraadi. See taliujumisest üsna kaugel
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          no türa küll, kus kuradi kohast tulevad sellised inimesed? nagu päriselt ka. vaatad peale, kenad väljapeetud inimesed ja siis loed teksti ja raputad pead ja siis mõtled, et see ei saa ju päris olla, aga on.https://elu.ohtuleht.ee/1020849/mikr...postiteenistus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            no türa küll, kus kuradi kohast tulevad sellised inimesed? nagu päriselt ka. vaatad peale, kenad väljapeetud inimesed ja siis loed teksti ja raputad pead ja siis mõtled, et see ei saa ju päris olla, aga on.https://elu.ohtuleht.ee/1020849/mikr...postiteenistus
                            Viimsi maximas ja selveris on neid ka näha olnud. Huvitav, kas need poeketid kuuluvad ka neile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Viimsi maximas ja selveris on neid ka näha olnud. Huvitav, kas need poeketid kuuluvad ka neile
                              No Viimsis keelati ju Maxima ära ja tehti ilmselt Evelandi territooriumile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                no türa küll, kus kuradi kohast tulevad sellised inimesed? nagu päriselt ka. vaatad peale, kenad väljapeetud inimesed ja siis loed teksti ja raputad pead ja siis mõtled, et see ei saa ju päris olla, aga on.https://elu.ohtuleht.ee/1020849/mikr...postiteenistus
                                See on Donald Trumpi viimane õlekõrs - nimetada end postipakiks.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X