320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tänak on veidi teistsugune sport.

    Et kui ta kuskil Austria mägimajas vahele jääks, kus autole on külge lülitatud bensuvahetaja, siis oleks päris lahe.
    Minu paha jah, mõtlesin algselt, et postituse idee oli veits teine

    Kommentaar


      Kelly!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Pilt ütleb rohkem tuhat sõna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Niisama. Paari rea kohta sellest nimekirjast on muidugi sahistatud ka, aga ei miskit vettpidavat.
          Mägi...

          Kommentaar


            oleks nagu taas aasta '95 - kadunud pankurid ja eesti popartistid koverdavad sommide lugusid.

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              oleks nagu taas aasta '95 - kadunud pankurid ja eesti popartistid koverdavad sommide lugusid.
              Ja Eesti koondis lõpetab valiksarja nulliga

              Kommentaar


                Tähelepanek Eesti kohast Euroopas. Mul juhtub tihtipeale, et olen mõnest aparaadist taas Eurosport Playerist välja logitud. Kui uuesti sisse login, on kommentaar muutunud venekeelseks. Vaatamata sellele, et olen ammuilma seadetest inglise keele oma valikuks kinnitanud ja kui seadetesse vaatama lähen, on seal jätkuvalt inglise keel ka kirjas.
                Sellele kõigele vaatamata pean iga kord sisse logides uuesti ekraani pealt vene keele inglise keeleks muutma.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Lapsevanemaks olemine. Osad siin on kindlasti ka vanemad ja teavad, et vahel võib päris raske leida seda õiget käitumist. Ma proovin ka uue aja trende jälgida ja olla ka positiivne ja rahumeelne lapsevanem. Tihti ei tule välja, aga proovin. Eks igal ühel ole oma tõde kui karm või õiglane peaks olema. Anyway, kui osad siin loevad Virgiinia wolfi ja ekre fännklubide lehti fb-s, siis mina loen vanemluse postitusi. Vahel on seal head ja huvitavad mõtteterad ja vahel, piinlik tunnistada, loen sellepärast, et aru saada, et minul ei ole kõige hullem see seis või, et ma polegi ainukene kellel sama mure. Mõni kord, aga pingutavad seal inimesed väga vingelt üle. Näide ühest treenerist: Aga see treener oli ka kuri, karjus laste peale ja vilistas oma vilega agressiivselt.

                  Miks ma selle välja toon? Sellepärast, et tuletada endale ka vahepeal meelde, et kõik mõtted, mis peast käivad ei pruugi alati lõpuks väga ratsionaalsed olla.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Kontorikaaslaste tüüp, mis käib närvidele.
                    Kui ettevõtte kööki pannakse sidrunit, et saaksid inimesed seda teele vms sisse lõigata, siis on inimesi, kes pressivad sidrunist mahla välja ja jätavad selle lödi järeltulemi järgmist lolli ootama, kes saab selle siis ära visata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kontorikaaslaste tüüp, mis käib närvidele.
                      Kui ettevõtte kööki pannakse sidrunit, et saaksid inimesed seda teele vms sisse lõigata, siis on inimesi, kes pressivad sidrunist mahla välja ja jätavad selle lödi järeltulemi järgmist lolli ootama, kes saab selle siis ära visata.
                      +1 olen ka sellist asja täheldanud.
                      Ei ole raske enda järel koristada. Ja no cmon - keegi ei taha seda plönni millekski kasutada pärast.

                      Muidu rääkides sidrunist ja kontori köögist siis eile proovisin musta kohvi sisse sidrunimahla (1 tummise viilu poole tassi kohvi peale) pigistada. Tulemus oli üllatavalt maitsev - vähem mõru kui tavaliselt, hapukas maik oli man, aga see hapu oli nõrgem kui tavaline mõrudus. lisaks oli lõhn hea!

                      Kommentaar


                        Mustamäel rääkisid kaks neegrit omavahel vene keeles
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kontorikaaslaste tüüp, mis käib närvidele.
                          Kui ettevõtte kööki pannakse sidrunit, et saaksid inimesed seda teele vms sisse lõigata, siis on inimesi, kes pressivad sidrunist mahla välja ja jätavad selle lödi järeltulemi järgmist lolli ootama, kes saab selle siis ära visata.
                          HAHAHahahHAHAHAHAHAHAHAH ai blaaaaaaaaa kui hea
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Kaire Vilgatsi auto põleb (https://elu24.postimees.ee/6783995/p...-suure-leegiga)
                            ja Grete Paia auto sõidetakse lühikese ajavahemiku järel sodiks (https://elu24.postimees.ee/6790002/p...kla-vopsikusse).

                            Kommentaar


                              Kontorikaaslastega on muidugi palju erinevaid liike, alustades neist, kes ei suvatsegi külmikust oma "Kõlblik kuni 12. 2018" salatit ära visata, jätkates aasta nõudepesijatega, kes taldrikud lihtsalt vee alt läbi lasevad ja seejärel tagasi kappi panevad. Lõpetades peldiku saritriibutajatega ja nagu igas kollektiivis ja pundis - need, kes viimasena kohale tulevad ja esimesena vehkat teevad.

                              Kommentaar


                                Mulle tundub, et vahel läheb kellelgi lihtsalt meelest, et ta külmikusse mingi toidu pani ja teatud aja järel ei ole enam kindel, kas see üldse talle kuulus. Ja nii need sinna redutama jäävad. Meil oli kontori külmikus üks 3-4 aastat vana Karumsi kohuke. Keegi ei visanud seda minema, sest mingis mõttes omandas see uue väärtuse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X