320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leidsin koristades enda vanad jalkamärkmikud ehk siis aastatel 1999-2009 panin ma kirja kõik jalkamängud, mida ma vaatasin. Veidi kummaline vaadata, et näiteks aastal 2003 õnnestus mul toona vaadata veidi üle 30 mängu. See oli veel see viimane enne streamide-aega aasta ja koondistes müdistasid Haavistud, Reinumäed ja muud tüübid.

    Kommentaar


      Mustamäe on imeline linnaosa:

      nüüd on valik teie kätes, head mustamäelased. Palun andke hääl oma lemmikule kuni 31. jaanuarini 2020. aadressil lauri.laats@tallinnlv.ee või posti teel aadressil Mustamäe Linnaosa Valitsus, Vilde tee 118, 12614 Tallinn, märksõna „Mustamäe slogan“.
      ▶ MUSTAMÄE. Mina elan siin! ▶ Kui Mustamäel, siis omadega mäel ▶ Mustamäe – Leiutajate küla ▶ Mustamäe. Igaüks on oma elu insener ▶ Mustamäe – inspiratsiooni kodu ▶ Mustamäel on hea isegi oravatel ▶ Mustamäe – terveks eluks! ▶ Tark Mustamäe ▶ Mustamäe – alati lähedal ▶ Mustamäe: TalTech, männid ja trollid ▶ Park, spaa, ülikool – Mustamäe ▶ Mustamäe – muusika hingele ▶ Ajud arenevad Mustamäel

      Kommentaar


        TalTech, männid ja trollid - raudselt. Eriti hästi kõlab see Aaviksoo leiutis seal.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          TalTech, männid ja trollid - raudselt. Eriti hästi kõlab see Aaviksoo leiutis seal.
          Ma oleks pakkunud "Mäkk, Szolnok, neegrid - Mustamäe".

          Kommentaar


            Pesupulbri reklaamid on selle saasta kõrval kõrgkultuur. Sm. Laats võiks vähem tundmatuid seeni süüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ▶ Mustamäel on hea isegi oravatel
              Reformierakonna propaganda

              Kommentaar


                Toreda nimega linn Saksamaal:

                Nusslohh

                Kommentaar


                  Maailm on ikka imeline. Karolin Tsarski sai otseeetris orgasmi eest 1000 sõbrakutset. Aga kui mõni mees oleks otse-eetris orgasmi saanud, siis oleks politseist kutse saanud
                  #hommikusedmõttedbussis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Maailm on ikka imeline. Karolin Tsarski sai otseeetris orgasmi eest 1000 sõbrakutset. Aga kui mõni mees oleks otse-eetris orgasmi saanud, siis oleks politseist kutse saanud
                    #hommikusedmõttedbussis
                    Kusjuures keegi on sõna sõnalt sama asja juba Twitteris öelnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kusjuures keegi on sõna sõnalt sama asja juba Twitteris öelnud
                      Damn, keskus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Damn, keskus?
                        Ausalt ei mäleta kes see oli, aga kui see Taavi Libe inteka klipp ringles, siis keegi juba tuli selle tõdemusega välja

                        Kommentaar


                          Täna rongi peale kiirustades motlesin siukse paradoksi, et joostes jõuaks aga joosta ei jõua.

                          Kommentaar


                            Aga kas jõudsid?

                            Kommentaar


                              Sireti ja Martini avalik jauramine viimaste päevade meeleolukaim sündmus

                              Kommentaar


                                Noo, Vahur Kersnast ilmselt ROHKEM PISARATENI LIIGUTATUD inimest täna ei leidu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X