320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale pesumasina või nõudepesumasina käima lülitamist leiab peaaegu alati midagi mis oleks pidanud masinasse minema.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Peale pesumasina või nõudepesumasina käima lülitamist leiab peaaegu alati midagi mis oleks pidanud masinasse minema.
      Uut kodutehnikat hakkad mingihetk vaatama, siis lahenevad need mured ära

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Peale pesumasina või nõudepesumasina käima lülitamist leiab peaaegu alati midagi mis oleks pidanud masinasse minema.
        Uuematel Samsungi pesukatel saab ka pesemise ajal lisada.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Uut kodutehnikat hakkad mingihetk vaatama, siis lahenevad need mured ära
          Vihjad, et ta praegune naine pole piisavalt hoolas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Clingfilm
            Ma saan aru, et jätad joomise ( pole paha idee) , alustad trenniga, lähed kooli jne.
            Aga fakk, miks sa pead sellist asja tootma hakkama. Raadiost tuli just mingi toode. Ma isegi ei kujuta ette , kes võiks olla sihtgrupp.
            Padar Tanelist jutt.
            Sai sellel õhtul Tartust Pariis või mida sa mõtled, et teine postitus kohe nii negatiivne?
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              Sai sellel õhtul Tartust Pariis või mida sa mõtled, et teine postitus kohe nii negatiivne?
              Muidu segaseks jääb jah, aga Padari uuele loomingule vihjamine igati aus, kuigi alati nkn aitavad vanad The Suni hitid välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Clingfilm
                Ma saan aru, et jätad joomise ( pole paha idee) , alustad trenniga, lähed kooli jne.
                Aga fakk, miks sa pead sellist asja tootma hakkama. Raadiost tuli just mingi toode. Ma isegi ei kujuta ette , kes võiks olla sihtgrupp.
                Padar Tanelist jutt.
                Võtad sõnad suust, selline ollus oli varemalt ikka Alen Veziko või muude sarnaste muusikute repertuaariks. Rõemus inimene head muusikat ei tee.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Mary Krossi kohtuteemast ei saanud midagi, Alaveri teemat ei avaldata üldse, kuid muusiku surm detailideni lahti võetud koos jooniste ja graafikutega

                  Kommentaar


                    Ma polnud varem märganud, et EPL on oma netilugudes hakanud kasutama n-ö liikuvaid pilte (gif-ilaadsed loopid). Tõmbas junni jahedaks korraks küll kui lugesin mingit hipikommuuni dokumentaali artiklit ja ootamatult mingi naine pildi peal silmi pilgutas. Bljäd.

                    Kommentaar




                      Jep, köhimise emotikon.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        EMOs oli esmaspäeval ja teisipäeval üsna palju inimesi näomaskidega. Varem pole sellist asja täheldanud.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Sain elus teistkordse negatiivse Airbnb arvustuse. Mulle heideti ette, et ma võtsin köögist joogiklaasi.

                          Kommentaar


                            mis jooki limpsisid? Unustasi äkki kellelegi ka pakkuda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sain elus teistkordse negatiivse Airbnb arvustuse. Mulle heideti ette, et ma võtsin köögist joogiklaasi.
                              Mille eest esimene omistati?

                              Kommentaar


                                Ta oli klaasi tühjendamata jätnud. #OneManOneCup
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X