320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    tähelepanek elust enesest:

    Mõnu arvamused:

    kõige kohta elus üldse max levelil kõik teised on lollid vahet ei ole mis teema ( X )
    eesti jalgpall ja Pohlak ( )

    #bought
    Mul on nagu elu ka! Pohlak sinna ei kuulu. Mis teema temaga jälle muidu?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mul on nagu elu ka! Pohlak sinna ei kuulu. Mis teema temaga jälle muidu?
      aa ei muidu sa nuts valvekommentaator igas teemas mis üldse olla saab. noh nagu mina ja kaala eksole. aga siis paned selle asja alati üle võlli ka, sest oled ju tsunfti vend eksole (no homo). aga kui eesti jalkast ja florast ja kuressaarest ja pohlaklust jutt, siis see ainuke teema üleüldse siin foorumis kus sinu tarka infot kuskilt ei tule. nii väga ootan eksole. mis värk sellega on muidu? oled #bought? või lihtsalt ekspertsus jooksis kokku ja see jalgpall ongi lõpuks teema, millest sittagi ei tea vms ?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        aa ei muidu sa nuts valvekommentaator igas teemas mis üldse olla saab. noh nagu mina ja kaala eksole. aga siis paned selle asja alati üle võlli ka, sest oled ju tsunfti vend eksole (no homo). aga kui eesti jalkast ja florast ja kuressaarest ja pohlaklust jutt, siis see ainuke teema üleüldse siin foorumis kus sinu tarka infot kuskilt ei tule. nii väga ootan eksole. mis värk sellega on muidu? oled #bought? või lihtsalt ekspertsus jooksis kokku ja see jalgpall ongi lõpuks teema, millest sittagi ei tea vms ?

        Kommentaar


          mdea zelee, palk sõltub pohlakust vms?

          Kommentaar


            mu jaoks on lihtsalt huvitav, et meil foorumis tippajakirjanik, kes absoluutselt igas teemas, igas valdkonnas, kõik mis üldse olla saab, on mingi top 5 seletaja. aga kui on mingi keiss eesti jalgpalli kohta, siis on vaikus, null. otsige üks teema siit foorumist 5 aasta peale, kus mõnu ei ole oma arvamust öelnud? nullikoht ju.

            ple üldse halvapärast praegu vms, aga arusaamatu mu jaoks

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              aa ei muidu sa nuts valvekommentaator igas teemas mis üldse olla saab. noh nagu mina ja kaala eksole. aga siis paned selle asja alati üle võlli ka, sest oled ju tsunfti vend eksole (no homo). aga kui eesti jalkast ja florast ja kuressaarest ja pohlaklust jutt, siis see ainuke teema üleüldse siin foorumis kus sinu tarka infot kuskilt ei tule. nii väga ootan eksole. mis värk sellega on muidu? oled #bought? või lihtsalt ekspertsus jooksis kokku ja see jalgpall ongi lõpuks teema, millest sittagi ei tea vms ?
              Ma ei tea Eesti jalkast suurt midagi. Pole väga valdkond, mida igapäevaselt inimestega tööalaselt suhtleks. Selleks on spordiosakond ja Eika!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei tea Eesti jalkast suurt midagi. Pole väga valdkond, mida igapäevaselt inimestega tööalaselt suhtleks. Selleks on spordiosakond ja Eika!
                eino sa enamustest asjadest ei tea ju midagi.

                see ei takista arvamast ju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mdea zelee, palk sõltub pohlakust vms?
                  Jep, maksab natside kullaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuulge, ma tulin nüüd Montenegrosse, käisin päeval rannas ja siin pole ühtegi toplessina päevitavat naist. Nagu dafuq? See ei peaks tarbijakaitse keiss olema?
                    Hispaaniasse vaja minna Topless tavaline, ühel päeval toimunud eelmäng õnneks konkreetse panoni ei jõudnud
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      eino sa enamustest asjadest ei tea ju midagi.

                      see ei takista arvamast ju?
                      Ta ju ainult inglise jalgpalli ja offtopicus?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        kes on Dannar Leitmaa?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ta ju ainult inglise jalgpalli ja offtopicus?
                          no offtopicu pädevuse ja kooli pealt peaks ju tekkima mingid ideed ka eesti jalgpalli kohta...

                          Kommentaar


                            What do you tell a woman with two black eyes?

                            Nothing. She's already been told. TWICE!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Hispaaniasse vaja minna Topless tavaline, ühel päeval toimunud eelmäng õnneks konkreetse panoni ei jõudnud
                              ???????

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                What do you tell a woman with two black eyes?

                                Nothing. She's already been told. TWICE!
                                Racial slur! Why no cis eyes?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X