320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma nüüd ei tea, kas ma peaks nüüd nutma või naerma. Otsustan naerda ja jätan klaviatuuri vea paranduse õiguse dollarile endale, sest dollar on meil on siin veatu nagu ikka.
    Ah kõik saavad aru, et sul oli Ülle vastu erutus nii suur ja ainult ühe käega klaviatuuril toksides võib ikka vigu sisse tulla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ah kõik saavad aru, et sul oli Ülle vastu erutus nii suur ja ainult ühe käega klaviatuuril toksides võib ikka vigu sisse tulla.

      Kommentaar


        1st world dilemma probleem.

        Kas lasta 11 euro eest naise Hiina käekella patarei ära vahetada kodulinna kellamehel või tellida Hiinast 5euri eest otse postkasti tutikas asemele, mille patarei peaks taas see 2a vastu.

        Igatahes, ise ma seda kella tagakaant koduste vahenditega pole lahti saanud.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          aa proovi jõuga kodus ja siis telli uus.

          Kommentaar


            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            1st world dilemma probleem.

            Kas lasta 11 euro eest naise Hiina käekella patarei ära vahetada kodulinna kellamehel või tellida Hiinast 5euri eest otse postkasti tutikas asemele, mille patarei peaks taas see 2a vastu.

            Igatahes, ise ma seda kella tagakaant koduste vahenditega pole lahti saanud.
            Käekell 5 eurot? No see on ju küll hea hind. Ma võtaks varuga mitu, siis on alati käepärast.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Aasta seksikam naine on selgunud, selleks on Üle Lichtfelt. Unustage oma Liis Lassid ja kõik need klantsi ilu täis eesti wannabe kuulsused. Selleks on Ülle, oma enda Ülle.
              Noh kes see oma naist ei kiidaks. Teretulemast foorumisse Indrek

              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Paneks pildigi siis, möla ei maksa midagi.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Eks nüüd kui teada, et sambaz=Indrek Saar, siis on teada kuidas ja miks ta Berliini parimates öölokaalides gin tonicuid joob ja Londoni Hiltonis rikka ja tarka nägu teeb kui 14 naelast õlut kaanib, ta käib valijatega kohtumas.

                  Kommentaar


                    Nasfalilt esimesed kaks vaimukat postitust.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Nasfalilt esimesed kaks vaimukat postitust.
                      +1

                      Võta või ignore listist maha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Eks nüüd kui teada, et sambaz=Indrek Saar, siis on teada kuidas ja miks ta Berliini parimates öölokaalides gin tonicuid joob ja Londoni Hiltonis rikka ja tarka nägu teeb kui 14 naelast õlut kaanib, ta käib valijatega kohtumas.
                        +1
                        Mis juhtus Nasfal? Kus nii hea inside nali tuli nüüd välja?( hakkasin naerma kui lugesin) Oled muutunud ja ala ema panemise naljad jätsid minevikku?

                        Kommentaar


                          Kevin Rääbis mõtles täpselt samamoodi.
                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Käekell 5 eurot? No see on ju küll hea hind. Ma võtaks varuga mitu, siis on alati käepärast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            +1
                            Mis juhtus Nasfal? Kus nii hea inside nali tuli nüüd välja?( hakkasin naerma kui lugesin) Oled muutunud ja ala ema panemise naljad jätsid minevikku?
                            Sain eile elus esimest korda naist, nüüd Olen täiskasvanu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Käekell 5 eurot?
                              Jah, ise ka imestasin, et sellise raha eest saab nii kvaliteetse asja. Tegu Daniel Wellingtoni 120eurise kella replicaga.
                              Kusagilt pole värv maha kulunud ning kell käis 2aastat täpselt kuni patarei tühjaks sai.


                              Loodame, et DW omanik jääb ikka ellu, kui nüüd üks tema originaal kell ostmata jäi.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                See ongi tõenäoliselt originaal (samad jupid ja värgid). DW on kehva kraam ja need, kes 100+ maksnud võiksid end halvalt tunda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X