320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Jep. See oleks olnud täiesti väljakannatamatu kogu ülejäänud maailma jaoks.
    Ah, ma ei tea. Ega suurt ju miskit muutunud poleks. Homseks oleks jälle kuumus ja parmud asja üle võtnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Jep. See oleks olnud täiesti väljakannatamatu kogu ülejäänud maailma jaoks.
      Sa ülehindad muu maailma hoolimist sellest.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Muu maailm on aastast 1966 seda tüütut haipi pidanud iga suurturniiri eel ja ajal taluma. See oleks topeltjube kui 2021 ka sinna oleks veel otsa tulnud. Inglise koondise market value on kaugelt üle isegi PSG oma ja nad mängivad ikka nagu Chievo. Let that sink in vms.

        #teamaltobelli

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Muu maailm on aastast 1966 seda tüütut haipi pidanud iga suurturniiri eel ja ajal taluma. See oleks topeltjube kui 2021 ka sinna oleks veel otsa tulnud. Inglise koondise market value on kaugelt üle isegi PSG oma ja nad mängivad ikka nagu Chievo. Let that sink in vms.

          #teamaltobelli
          Äkki oleks just nagu count, et sai paugu kätte ja siis rahunes maha.

          Kommentaar


            Ma pole isegi azzurri fänn nagu enamus itaalia alafoorumi rahvast, et nagu väga mööda läks see rahustus nüüd küll...

            Kommentaar


              Ma mõtlesin, et kui Inglismaa võitnud oleks, siis saanuks kõik need koledad ja paksud inglased rahulikumalt eluga edasi minna.

              Kommentaar


                Ma vist lõpetan igasuguse jalgpalli jälgimise kui selline social credit /everybody is a winner aeg kätte jõuab. Inglased ja nende fännid laksutasid oma lõugu kogu playoffide aja. Eriti enne finaali, nüüd tuleb kogu pasta ja gelato lihtsalt vapralt alla neelata.

                siin võiks veel eraldi ninapidi oma hunnikusse suruda plasticu sugused, kes aimas juba algusest peale, et Roomlaste järeltulijaid mingi asumaadest kokku kanditud punt ei suuda ausalt lahinguväljal võita ja ketrab nagu rikki läinud vene kassetmakk, et itaallased on peded. Itaallased on ausad katoliiklased ja teevad 5 last ja mõned armukestele ka veel peale. Pihil saab andeks kui vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Äkki oleks just nagu count, et sai paugu kätte ja siis rahunes maha.
                  +1. See on ikka nii, et kui ei saa, siis muudkui heietad. Sama Liverpooli fännidega. Said ühe korra kätte ja siis toodi kohe maa peale tagasi, aga enam pole vähemalt neil nii tunnetatavalt ora tagumikus.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Muu maailm on aastast 1966 seda tüütut haipi pidanud iga suurturniiri eel ja ajal taluma. See oleks topeltjube kui 2021 ka sinna oleks veel otsa tulnud. Inglise koondise market value on kaugelt üle isegi PSG oma ja nad mängivad ikka nagu Chievo. Let that sink in vms.

                    #teamaltobelli
                    Sest sa elad Inglise keelses meediaruumis peamiselt. Muud uudissed ei ületa väga meedia künnist ja nii lihtne see ongi.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Tüüp on vist kaks nädalat Eestis olnud ja esineb stuudios eesti keeles, päris uskumatu:

                      Kommentaar


                        Anu Säärits läheb üha rohkem White Chick'side nägu.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Tüüp on vist kaks nädalat Eestis olnud ja esineb stuudios eesti keeles, päris uskumatu:

                          Ta alustas ca aasta tagasi juba õpinguid kui teadis, et Eestisse tulek.
                          308

                          Kommentaar


                            see kui võtad paar kuud sabbaticali ja ilmad juhtuvad just nüüd olema sellised ja õlu on külm. hakka või uskuma, et jumal on olemas ja ta tänab mind... võta heaks, sõber!

                            Kommentaar


                              See moment kui pruudi öe parim söbranna nii kena et see tasub ära. Mis valesti saaks minna? Ma küll ei tea
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                See moment kui pruudi öe parim söbranna nii kena et see tasub ära. Mis valesti saaks minna? Ma küll ei tea
                                See on nüüd mingi kiilkirja ja niku lugu või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X