320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Ma arvan ,et see on täiesti normaalne. Selle järgi on võimalik metsas inimene ülesse leida jne.
    Pigem on kummaline inimeste reaksioon. Mina küll ei tunne mingit riivet. See lisab hoopis turvatunnet.
    Samas pole mul midagi varjata.

    Hmm. Mis suur saladus on HV l?
    Kaitseministeerium ei peaks metsast otsitava inimese jaoks jälitusvahendit küll hankima.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Jubedad hinnatõusud viimastel kuudel. Kontoris vending machine´s oli MM kommid 1.80 asemel nüüd 2.20, sama ka coca fanta kohta. Nüüd avastasin, et selveris Monsterid kampaanias ja kui varem oli ultra 1.19 kampaanias, siis nüüd 1.25. Hinnad järjest tõusevad aga palgad? Või need hinnad tõusevad selle pealt, et kütus odavamaks läinud ja raha jääb rohkem kätte?
      Hinnad langesid aastaga 1,1%: https://www.stat.ee/et/uudised/tarbi...-november-2020
      Palgad tõusid aastaga 3,2%: https://www.stat.ee/et/uudised/keskm...i-kvartal-2020

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Jubedad hinnatõusud viimastel kuudel. Kontoris vending machine´s oli MM kommid 1.80 asemel nüüd 2.20, sama ka coca fanta kohta. Nüüd avastasin, et selveris Monsterid kampaanias ja kui varem oli ultra 1.19 kampaanias, siis nüüd 1.25. Hinnad järjest tõusevad aga palgad? Või need hinnad tõusevad selle pealt, et kütus odavamaks läinud ja raha jääb rohkem kätte?
        Hea menüü

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Hea menüü
          Aju vajab palju süsivesinikku ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Hea menüü
            Amsterdami maratoni jooksmiseks kogub energiat.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Amsterdami maratoni jooksmiseks kogub energiat.
              Latern'a maratoni?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Jubedad hinnatõusud viimastel kuudel. Kontoris vending machine´s oli MM kommid 1.80 asemel nüüd 2.20, sama ka coca fanta kohta. Nüüd avastasin, et selveris Monsterid kampaanias ja kui varem oli ultra 1.19 kampaanias, siis nüüd 1.25. Hinnad järjest tõusevad aga palgad? Või need hinnad tõusevad selle pealt, et kütus odavamaks läinud ja raha jääb rohkem kätte?
                Maxima sitamajapaber pandi ka toorelt 1.69 pealt 2.25le 8 rulli, enne oli üks paremaid hinna ja kvaliteedi suhtes pabereid.

                Kommentaar


                  Muutun imelikult härdaks, kui mõtlen Napoleoni ja tema languse peale. Valmistades homset tundi ette ja nüüd olen kurb, sest Napoleon ei väärinud sellist lõppu! Tra, mis mul viga on?

                  Kommentaar


                    Mihhail Kõlvart on juukseid värvinud

                    Kommentaar


                      Taavi Libe saade "Märgatud Eestis" meenutab veidi Võsareporterit. Väga vinge, et taoline saade tehtud.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        Muutun imelikult härdaks, kui mõtlen Napoleoni ja tema languse peale. Valmistades homset tundi ette ja nüüd olen kurb, sest Napoleon ei väärinud sellist lõppu! Tra, mis mul viga on?
                        Aga Hitler ei muuda härdaks? Ta oli tubli loomakaitsja, aga nagu näha siis ükski heategu ei jää karistuseta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Aga Hitler ei muuda härdaks? Ta oli tubli loomakaitsja, aga nagu näha siis ükski heategu ei jää karistuseta
                          Noh, Napoleon nagu müdistas monarhide vastu. See on ju tore.

                          Kommentaar


                            Napa oli norm vana ju - hoidis kämmalt oma keebi nööpide vahel nagu illuminaadile kohane ja hiljem tehti tast veel kook
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Aga Hitler ei muuda härdaks? Ta oli tubli loomakaitsja, aga nagu näha siis ükski heategu ei jää karistuseta
                              Ei tohiks ka ära unustada, et tegu oli esimese celebrity veganiga!

                              Kommentaar


                                Aga Hitler ei muuda härdaks?
                                Ei, olen rohkem Bismarcki poiss!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X