320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Fakk, miks quote mulle koguaeg selle Piirissaare lause ette paneb...
    Selgrootu jutt sul, automaatne add-on

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Nonii sõbrad konservatiivid, kas te suudate nagu ühe päeva normaalsed olla ja oma võmpa mitte igasse ettejuhtuvasse auku toppida või peame tõesti rahvahääletuse hobuste nikkumise keelustamiseks tegema?

      https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...obustel-kulas?

      Kommentaar


        Ilm on sombune,
        Tori hobune on _o_ine

        Millal ükskord nähakse,
        kui halb on olla eestlane?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kes artiklit ei loe, siis selgituseks, et hobuselover on EKRE-s.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Kes artiklit ei loe, siis selgituseks, et hobuselover on EKRE-s.
            Ei ole võimalik
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Hormonaalselt kindlasti, samas see ajuvärk tunduvalt kehvem ja see oleks solvav keskmisele 15 aastasele..

              Hr Piirissaar võiks Robert Sarvele nüüd saata selle.

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Kes artiklit ei loe, siis selgituseks, et hobuselover on EKRE-s.

                Ja siis räägitakse et EKRE on konservatiivne...Või on EKRE-s vasakpoolne progressiivne tiib, mis on lihtsalt oma ajast ees?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Fakk, miks quote mulle koguaeg selle Piirissaare lause ette paneb...

                  Vajutsid quote ja see cache-ti ära.

                  Kommentaar


                    kuulge kamoon, jätke nüüd. Piirissaare reaktsioon on fair enough. Olukorra tekkimisel viskasid vennad kulpi (ma olin ainus, kes ütles, et "kena ei ole", allars väitis ka, et tegemist oli sarkasmiga kui IG küsis). Tõsi, võõrale inimesele ma seda infot ei oleks saatnud, oleks jutt mõnest kenast naispoliitikust olnud, siis ka mitte, sest comes with the job, eksole (või mis iganes näited siin veel olnud).

                    Sentimendi muutudes olid kõik kõvad arvamust avaldama, kuidas Piirissaar oleks pidanud käituma, aga millegipärast enne ei tuldud ise populatsiooni arvamusele vastupidist arvamust avaldama. Natukene isegi selline olukord, kus mõni julgem arvamusliider (khm khm mõnu) peab teed rajama, et teistel oleks pärast hea tuules targutada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ja siis räägitakse et EKRE on konservatiivne...Või on EKRE-s vasakpoolne progressiivne tiib, mis on lihtsalt oma ajast ees?
                      +1, see, et kutil veits vürtsikam fetish on, ei tähenda, et ta Brüsselist tulevat homopropagandat peaks heaks kiitma.
                      Samamoodi on selle Ungari eurosaadikuga. Mis siis on kui talle meeldib kommi ja mehi panna? See ei tähenda, et ta peaks oma vaateid homoabieludest vms muutma. Milline silmakirjalikkus vasakpoolses meedias...
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Või see vabariiklasest spiiker, kes häälekalt üritas pedofiilidele eluaegset vanglakaristust läbi suruda. Tulutult, sest kui ta ise lõpuks vahele võeti, pidi ainult aastakese vangis vedelema. Süda on õiges kohas ju inimesel (Y)

                        At a sentencing hearing, Hastert admitted that he had sexually abused boys whom he had coached.[7] Referring to Hastert as a "serial child molester", a federal judge imposed a sentence of 15 months in prison, two years' supervised release, and a $250,000 fine.[8][4] Hastert was imprisoned in 2016 and was released 13 months later.
                        Last edited by rahvaspordipäev; 22.12.20, 14:14. Põhjus: googeldasin järgi, et näha kas ta veel elus ikka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Sentimendi muutudes olid kõik kõvad arvamust avaldama, kuidas Piirissaar oleks pidanud käituma, aga millegipärast enne ei tuldud ise populatsiooni arvamusele vastupidist arvamust avaldama. Natukene isegi selline olukord, kus mõni julgem arvamusliider (khm khm mõnu) peab teed rajama, et teistel oleks pärast hea tuules targutada
                          Ma jäin hiljaks ja ei näinud pilte ega jutte. Seega sain pahaseks ja süüdistasin allarsit ja Piirissaart. Easy.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Selles samas Ekspressi artiklis kommenteerib TÜ õppejõud Toivo Aavik kapihomode, pedoflilide, zoofiilide jt tõmmet konservatiivsete erakondade poole.

                            Põhjus, miks zoofiilid või ka pedofiilid jt astuvad konservatiivsete vaadetega erakondadesse, võib olla põhjustatud nn kompensatsioonimehhanismist. Kui inimene ise kardab temast endast tulenevaid sisemisi impulsse, tahaks ta need impulsid suruda võimalikult kaugele oma teadvusest välja. Kui keskkond on konservatiivne, siis on seda palju lihtsam teha. Sellega on ka võimalik seletada nn salajaste homoseksuaalide olemasolu konservatiivsetes erakondades. Kui inimene pole ise oma identiteedis kindel ja ta kardab, on kergem olla nende hulgas, kes toetavad nn õiget lähenemist. Aga nagu tihti näha, siis liha on ikka nõder ja ei suudeta vastu panna.

                            Kommentaar


                              Too hobusenikkuja astus EKREsse ju ka pärast vahele jäämist. Küllap otsis jumalalt (Mardilt) lunastust.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Tähelepanek:

                                Ise on jäänud endale selline mulje, et ma olen peaaegu ainuke vend kes foorumis julgeb ja seda ka tunnistab kui millestki valesti olen aru saanud või valesti midagi ennustanud/arvanud.

                                Soovides ennast parandada, siis proovisin leida mõnda sellist hetke kus olen vastupidiselt käitunud. Ei leidnud.

                                Palun nüüd abi, et kui keegi on näinud ehk oskab aidata ja näidata mulle sellist hetke, et saaksin siis ennast tagantjärele analüüsida.

                                Kui aitaja mind kuskil näeb, teen esimesed õlled välja.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X