320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik, kes talliga seotud, kuulsid, et sellised intsidendid olid. Meie hobune sai vigastada ja mõned hobused said rahuldust.
    See tsitaat sealt hobunikkumise loost jäi kuidagi silma...

    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Siin foorumis halltoonidega üldiselt kaugele ei jõua.

    Aga pöörame asja teistpidi. Oletame, et keegi postitab Perekooli foorumisse või Virginia Woolf'i gruppi (samasugused kõigile nähtavad/loetavad kommuunid) pilte kaalast – viisil, et ta nimi on igaühele lihtsasti leitav –, lisab sinna detaile ühistest deitidest ja seksiseikadest, ta minevikust, lahutusest, lemmikpodcast'ist, jagab pilti ta raamaturiiulist. Lisab sinna varjamatu põlgusega, et noh, need naistemehed ongi kõik sellised – hea jutuga, aga voodis saamatud. Seejuures ei ütle terve päeva jooksul keegi, et kuule, võtaks maha selle. Ja ma ei peaks sellest kaalat informeerima? Kui seda teen, siis põhiprobleemiks pole enam see, mida kaala kohta postitati, vaid see, et talle sellest teada andsin? Päriselt?

    Aga olgu, kes tahab aru saada, see sai juba ammu.
    Mina seilan ikka hallis edasi - see tähendab, kui sa tood sellise konkreetse näite Perekoolist, siis minu jaoks oleks see okei, sest Perekool ongi selline vähe retakas koht ja nad saavad sellest ise ka aru.

    Kui selline konkreetne näide oleks Virgiiniast, siis mind häiriks see ainult põhjusel, et nad ise sätivad ennast seal moraalselt kõrgelseisjateks ja teistele ülevalt alla vaatajateks ning korralekutsujateks. Minu meelest oleks silmakirjalik, kui nad seal niisuguselt käituksid (btw, seal silmakirjalikkusele tähelepanu juhtimise eest olen ma nüüd ka lõppuks bännitud...)

    Ehk minu jaoks näiteks kaala ise on küll vahel minu skaala järgi labane (võiks tema järgi isegi defineerida kaala-skaala), aga ta ei varja seda, on ehe ja mu meelest võiksid ka temaga läbi käivad naised sellest aru saada.

    Ja soccerneti foorum ise liigitub minu jaoks selliseks toredaks kohaks, kus vahel minnakse üle piiri, aga vähemasti saavad kõik osalised siin sellest aru. Kihlvedudest peetakse üldjuhul kinni, aga teiste perse saatmine on samuti tolereeritud. Kes kirjutab meelega sitta , kes üritab päriselt arutleda, kelle jaoks on see koht, et ennast AP peal välja elada... Mõni meist jaurab siin kohtunike kallal ja ajab ennast enne koondise mänge energiat täis. Aga foorum ise ei püüa ennast kuidagi ilustada või paremana näidata sellest, mis ta tegelikult on (mõnes alateemas ainult grammikese kõrgemal peldikuseinst, teises aga juba täitsa esinduslik).

    Aga omalt poolt selle pika tiraadi lõpetuseks - ma ei arva, et kaala tegi mega valesti, a samas, ma ei arva ka, et Lämmijärve geograafiline, veega täielikult ümbritsetud maalapp (aga väiksem kui kontinent) oleks mega valesti teinud. Kaala käitus oma kaala-skaala järgi ja Piirisaar oma kaala-skaala kohaselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Soovin hobusenikkujat tänada selle eest, et leidsin tänu temale juhuslikult üles klipi, kus Hando Tõnumaa sokk munni otsas korvpalliplatsile jookseb, mida ma varem päris pikalt otsida olen üritanud.

      Üks tuttav mainis, et ilmselt on EKRE vabandus stiilis "aga teised sittusid ka", mul tuli see skandaal meelde ja 2:40 peal on kauaotsitud lõik

      Selles klipis on õpikunäide ka viimane uudis, kus purjus mees sõimas esmalt politseiniku pedeks ja pärast seda võttis püksist välja peenise ja lehvitas sellega pollarite poole.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Selles klipis on õpikunäide ka viimane uudis, kus purjus mees sõimas esmalt politseiniku pedeks ja pärast seda võttis püksist välja peenise ja lehvitas sellega pollarite poole.
        Õpivõimeline.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Hakkasin Piirissaare kohta huvi tundma ja taipasin, et olen Eesti saartest ainult Saaremaal käinud. Viitna järve saarekese peale olen ka ujunud. Mis on Eesti kõige lahedam saar?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Hakkasin Piirissaare kohta huvi tundma ja taipasin, et olen Eesti saartest ainult Saaremaal käinud. Viitna järve saarekese peale olen ka ujunud. Mis on Eesti kõige lahedam saar?
            Muhu saarel ka?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              Ehk minu jaoks näiteks kaala ise on küll vahel minu skaala järgi labane (võiks tema järgi isegi defineerida kaala-skaala), aga ta ei varja seda, on ehe ja mu meelest võiksid ka temaga läbi käivad naised sellest aru saada.
              Võtmekoht ilmselt. Mulle on kaalast jäänud mulje kui pool-sotsiopaadist, kes on lademetes PUA raamatuid läbi töötanud ja kellel ei saaks oma "vallutustest" rohkem ükskõik olla. Väheusutav, et ta neile naistele sama juttu räägib, mida hiljem siin foorumis. Ei saa välistada, et eksin.

              Muus osas ilusti kirjutatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mis on Eesti kõige lahedam saar?
                Mohni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Muhu saarel ka?
                  See vist pigem selline Kopenhaageni lennujaamas vs Taanis käimise küsimus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Hakkasin Piirissaare kohta huvi tundma ja taipasin, et olen Eesti saartest ainult Saaremaal käinud. Viitna järve saarekese peale olen ka ujunud. Mis on Eesti kõige lahedam saar?
                    Mulle isiklikult on meeldinud Piirissaare ja Kihnu. Laheda vaibiga saarekesed.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Mulle isiklikult on meeldinud Piirissaare ja Kihnu. Laheda vaibiga saarekesed.
                      Kihnule +1.

                      Tahaks kunagi Ruhnus ka ära käia...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        See vist pigem selline Kopenhaageni lennujaamas vs Taanis käimise küsimus?
                        Poolmuhulasena võin öelda, et sa tõusid mu kill listis jälle paar kohta.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          päevakajaline

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Poolmuhulasena võin öelda, et sa tõusid mu kill listis jälle paar kohta.
                            Ma mõtsin seda ju nii, et kui sa Norrast Eestisse lendad ja vahepeal Taani lennujaamas ümber istud, siis sa ei saa ju väita, et sa oled Taanis käinud? Kuivastu sadamas on vist mingi restoran kah, seega päris läbi ei sõitnud. Samas Kopenhaageni lennujamas sai kah 10 eurist õlli joodud.

                            Kommentaar




                              Mis värk sellise Twitteri ümberkirjutamisega on? Miks ta siis otse Tweete ei linkinud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nikkuda võib, abiellumine on paha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X