320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Huvitav täitsa, kas on hullem olla loll või rassist?
    The Bible teachings talks of helping others, so do the number 449. In this case, 449 biblical meaning relates to empathy. The angel wants you to use your emphatic gift in helping the people around you. Also, 449 numerology wants you to utilize your spiritual knowledge to develop your career.

    Eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel...

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      The Bible teachings talks of helping others, so do the number 449. In this case, 449 biblical meaning relates to empathy. The angel wants you to use your emphatic gift in helping the people around you. Also, 449 numerology wants you to utilize your spiritual knowledge to develop your career.

      Eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel...
      Just.

      The angel number 88 is a number with a powerful vibration. This number signifies achievement, progress, abundance and success. It is also the number of Karma and the Universal Spiritual Laws of Cause and Effect. This angel number signifies abundance and prosperity in your life.

      Kommentaar


        Vene raha liigub nüüd siis sellisel kujul läbi Eesti?

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Praeguse seisuga fake news, registris sellist numbrit pole.
          Mu meelest oli 550 OSS must bmw
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            Mu meelest oli 550 OSS must bmw
            Vastab tõele, X5 pealekauba
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              https://www.thesun.co.uk/sport/footb...europa-league/ Eilse päeva kõige toredam spordihetk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                https://www.thesun.co.uk/sport/footb...europa-league/ Eilse päeva kõige toredam spordihetk.
                Ära lingi sopalehte.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ära lingi sopalehte.
                  See oli ainus koht, kus ma meie piirkonnas legit lingi sellele videole leidsin...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See oli ainus koht, kus ma meie piirkonnas legit lingi sellele videole leidsin...
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      See oli esimene* koht, kus ma meie piirkonnas legit lingi sellele videole leidsin...
                      Parandasin

                      Kommentaar


                        TIL: "mütsi" eest saabki mütsi.

                        Kommentaar


                          Suuremad tanklaketid ei ole viimased paar nädalat kütusehindadega "mänginud".
                          Vanadele koertele ikka õpetab uusi trikke.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kas miski saaks olla rohkem 2020 kui peapiiskop Facebookis KFC kohta rantimas?

                            Kommentaar


                              Paavsti seriaali mõju.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Paavsti seriaali mõju.
                                Tellitud "arvamus". Järgmisel päeval (nädalavahetusel!) kfc kirjutab, et jajaaa, tegeleme probleemiga. Ja viilma tänab jumalat, et apollo 13 fc kino ja kirjastus oü apteegid maailmas olemas on.

                                Huvitav, mille jaoks viilma linnamäelt raha küsis, et kfc-le reklaami lubas teha
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X