320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    vaktsineeri.ee
    01.08 kell 11-16 Lasnamäel Pae pargis toimuval Pirukafestivalil (Paepargi 21). Vaktsineerib Qvalitas Arstikeskus ja esimesele 500-le kingib Selver kinkekaardi.

    Näen et võib olla kuus last ja raske. Eelmine õhtu vanemad 6 lapsega järtsu ja järgmine päev hakkab selkust toore jõuga süüa peale pritsima.
    A miks see ainuke koht on kus kingituse saab? Paes elab Tallinna kohalik nomenklatuur?
    No seal see lihtsalt vast täidab oma funtsiooni kõige paremini. Sa kujuta ette, et sa lähed kuhugi Vanalinna Pikale tänavale paned telgi püsti ja sildi, et 500le esimesele vaktsineerijale tasuta selveri kinkekaart. Mõnu saab oma katusekorterist lõpuks alla avab ukse, telefon käes LHV konto teeb järjekordse megahüppe peale Plingplingi, Glorias laud reserveeritud ja siis läheb mingi kuue lapse ema Natali, kes on juhuslikult õde, Mõnu juurde, et vabandust Härra tulge vaktsineerima ja saate oma perele kasutamiseks Selveri kinkekaardi (mida ta tahaks ka endale). Ma usun, et Natali ei oleks sellist põlastavat pilku ära teeninud ja Mõnu ei läheks vaktsineerima sellepärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      No seal see lihtsalt vast täidab oma funtsiooni kõige paremini. Sa kujuta ette, et sa lähed kuhugi Vanalinna Pikale tänavale paned telgi püsti ja sildi, et 500le esimesele vaktsineerijale tasuta selveri kinkekaart. Mõnu saab oma katusekorterist lõpuks alla avab ukse, telefon käes LHV konto teeb järjekordse megahüppe peale Plingplingi, Glorias laud reserveeritud ja siis läheb mingi kuue lapse ema Natali, kes on juhuslikult õde, Mõnu juurde, et vabandust Härra tulge vaktsineerima ja saate oma perele kasutamiseks Selveri kinkekaardi (mida ta tahaks ka endale). Ma usun, et Natali ei oleks sellist põlastavat pilku ära teeninud ja Mõnu ei läheks vaktsineerima sellepärast.
      No ma räägin. Kesklinnas pole ju ühtegi Selverit ka imo.

      Kommentaar


        Stockmanni kardula-peekonisalat on ainuke söödav salat pmst, mida kauplustest osta.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Stockmanni kardula-peekonisalat on ainuke söödav salat pmst, mida kauplustest osta.
          Siin veel kaks kuud tagasi oli värskendav lugeda sinu ja Mõnu vahelisi elulistel teemadel jauramisi. Nüüd, aga paistab, et ka sinul LHV aktsia tõuseb ja üleolev aristokraatilik level organismis ja ajus teeb meeletuid hüppeid ning üleolev pilk juba silmis. Mõned erinevused veel on, aga mitte enam kauaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Siin veel kaks kuud tagasi oli värskendav lugeda sinu ja Mõnu vahelisi elulistel teemadel jauramisi. Nüüd, aga paistab, et ka sinul LHV aktsia tõuseb ja üleolev aristokraatilik level organismis ja ajus teeb meeletuid hüppeid ning üleolev pilk juba silmis. Mõned erinevused veel on, aga mitte enam kauaks.
            Stockmanni kardula-peekonisalat on 7,90 euroopa ühtset rahaühikut tuhande grammi kohta. Selveri kodune kartulisalat on vastava koguse kohta 5,70. Mamma kardulasalat 6,70. Väga suur hinnavahe ei ole. Ja paarsada grammi pidupäeval lubada endale... siis juba midagi kvaliteetset!

            Kommentaar


              LHV-d ei oma. Oleks tahtnud omada, aga ma ma lihtsalt nii vihkan neid LHV lakutud pedesid igalpool kaubanduskeskustes. Ja need guccimucci pifid ka, kes seal oma 10 eur per klient nimel kingi klõbistavad ja silma teevad... Alati tahaks küsida, et mis tundega te oma vanematele otsa vaatate kui nii odavalt ennast müüte. Ettevõtte enda jaoks nad muidugi kasulikud, aga käsi ei tõuse ostma. Selline tunne tekiks ostes, et mingi väikse upside nimel oled nõus oma põhimõtteid müüma. Not for me. Ei taha selline vend olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No ma räägin. Kesklinnas pole ju ühtegi Selverit ka imo.
                Mul ainult Selverid siin ongi. Torupilli 750m, Must Luik 300m ja töö kõrval ka üks(krt, sa töötad samas majas...).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  No seal see lihtsalt vast täidab oma funtsiooni kõige paremini. Sa kujuta ette, et sa lähed kuhugi Vanalinna Pikale tänavale paned telgi püsti ja sildi, et 500le esimesele vaktsineerijale tasuta selveri kinkekaart. Mõnu saab oma katusekorterist lõpuks alla avab ukse, telefon käes LHV konto teeb järjekordse megahüppe peale Plingplingi, Glorias laud reserveeritud ja siis läheb mingi kuue lapse ema Natali, kes on juhuslikult õde, Mõnu juurde, et vabandust Härra tulge vaktsineerima ja saate oma perele kasutamiseks Selveri kinkekaardi (mida ta tahaks ka endale). Ma usun, et Natali ei oleks sellist põlastavat pilku ära teeninud ja Mõnu ei läheks vaktsineerima sellepärast.
                  No mõnused vennad saaksid SuperAlko kinkeka. Perignoni järele vaja nkn minna.

                  Aga tegelikult seal erinevad kohad veel lasnamäel jne. Mustakal nt. lööks Maksima kinkekaga laineid küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Mul ainult Selverid siin ongi. Torupilli 750m, Must Luik 300m ja töö kõrval ka üks(krt, sa töötad samas majas...).
                    Comarket pole legit Selver. Comarketis valge inime ei käi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No ma räägin. Kesklinnas pole ju ühtegi Selverit ka imo.
                      Solarise toidupood on juba mõnda aega Selver

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        LHV-d ei oma. Oleks tahtnud omada, aga ma ma lihtsalt nii vihkan neid LHV lakutud pedesid igalpool kaubanduskeskustes. Ja need guccimucci pifid ka, kes seal oma 10 eur per klient nimel kingi klõbistavad ja silma teevad... Alati tahaks küsida, et mis tundega te oma vanematele otsa vaatate kui nii odavalt ennast müüte. Ettevõtte enda jaoks nad muidugi kasulikud, aga käsi ei tõuse ostma. Selline tunne tekiks ostes, et mingi väikse upside nimel oled nõus oma põhimõtteid müüma. Not for me. Ei taha selline vend olla.
                        Kas need mitte hoopis mingis müügiagentuuris ei tööta, kes seda teenust pakub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Kas need mitte hoopis mingis müügiagentuuris ei tööta, kes seda teenust pakub?
                          kas see muudab midagi?

                          Kommentaar


                            Äärmiselt kummaline on reivida loo taustal, mille sõnumiks on, et Paul on surnud!
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              guccimucci
                              Ma nean seda päeva kui oli see vist Peeter Oja, kes selle sõnavärdja laia publiku ette tõi.
                              Samasugune värdsõna on tööamps, mille võttis kasutusele vast goworkabit.

                              Kommentaar


                                Esmaspäeva hommik lasteaias.
                                "Väike Jüri, sul oli eile sünnipäev! Vanaks said?"
                                "Kuus!"
                                "Ohoo, kuidas sünnipäev möödus?"
                                "Hästi, aga siis tuli politsei ja lasi onu Kuitsi maha."
                                #thuglife

                                Kommentaar

                                Working...
                                X