320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laulupidu ja Tänak ühel nv-l tõmbaks toimetajad ribadeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mina ei saa sellest aru, et kui ma ühes ajalehes töötades näen täielikku kliki- ja lugemiskülmust laulupeo uudiste, videote ja muu säärase kohta, siis Delfi ja PM kütavad teemaga totaalhullu. Nagu nad teevad seda missioonitundest või on seal tõesti täiesti teistsugune lugeja?
      Ma klikin neil. Loen blogi ja mõningaid uudiseid. Õhtulehe kodulehel ei käi.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kui ma Soccernetis ei käiks, ei teaks ma, et üldsegi laulupidu toimub. See nädalavahetus siis, ma saan aru?
        Siis Sa vist Tallinnas silmad- ja kõrvad lahti ringi ei liigu väga ?

        Tundub, et see vist esimene üldlaulupidu mille ajal pidevalt ise Tallinnas olen... sest varem pole küll niimoodi silma jäänud aga terve see nädal -
        - ühistransport on rahvast täis
        - poeletid suurte koolide läheduses on paremast kraamist tühjad
        - lõuna ajal on kesklinnas igas toidukohas järjekorrad (rahvariietes inimestest)

        Lisaks need krdi Selveri reklaamid.
        Iga kahe minuti tagant 30 sekki eriti aeglast koorilauli ja "Lähme koos peole. Meie peole" vms.

        Suht tüütama hakkab.

        Disclaimer - arvestatava võimalusega lähen astun P ühelt kontserdilt läbi.

        Kommentaar


          Mitu korda on tantsu-ja laupeohuvilisi Eestis rohkem kui jalka (spordi) huvilisi?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mitu korda on tantsu-ja laupeohuvilisi Eestis rohkem kui jalka (spordi) huvilisi?
            https://www.kantaremor.ee/pressiteat...atajarekordid/

            Kui neid mitu korda enam on, kas siis vähemalt 2 miljonit eestlast kavatsevad tantsupidu vähemalt 20min järjest vaadata?

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              https://www.kantaremor.ee/pressiteat...atajarekordid/

              Kui neid mitu korda enam on, kas siis vähemalt 2 miljonit eestlast kavatsevad tantsupidu vähemalt 20min järjest vaadata?
              Mitu tuhat inimest kavatseb ühe kuu jooksul vähemalt 20 minutit aktuaalset kaamerat vaadata? Aktuaalse kaamera rahvas hoopis...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Hirmus lugu ühest ajalehe toimetusest.
                Helistab järjekindlalt inimene, kes muudkui küsib raieluba. Inimene on pahane ja räägib kurjalt. Kui talle selgitati, et tegu on ajalehega ja siin ei saa keegi luba anda, siis on ta veel pahasem.
                Jant kestab mitu päeva.
                Helistab veelkord, on veel pahasem: "Mul on mehed objektil, kas ma saan juba lõpuks selle raieloa!"
                Lehetöötajal viskab miski punasesse: "Hea küll, ma luban, see on küll ajaleht endiselt, aga hea küll."
                Helistaja oli marurõõmus.

                Ilmselt tuleb sellest mingi jama...

                Kommentaar


                  hahahhaaaaa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Hirmus lugu ühest ajalehe toimetusest.
                    Helistab järjekindlalt inimene, kes muudkui küsib raieluba. Inimene on pahane ja räägib kurjalt. Kui talle selgitati, et tegu on ajalehega ja siin ei saa keegi luba anda, siis on ta veel pahasem.
                    Jant kestab mitu päeva.
                    Helistab veelkord, on veel pahasem: "Mul on mehed objektil, kas ma saan juba lõpuks selle raieloa!"
                    Lehetöötajal viskab miski punasesse: "Hea küll, ma luban, see on küll ajaleht endiselt, aga hea küll."
                    Helistaja oli marurõõmus.

                    Ilmselt tuleb sellest mingi jama...
                    Ilma metsateatise paberita raie alustamine on nagunii juba seaduse rikkumine. Keskkonnaametisse saada siuke

                    See metsaäri üks sketchy business nii ehk naa. sul vöib luba olla nt 200 tm, aga suht raske kontrollida, et sul langilt 600 tm kadund pole. Jätad möned koormad kirja panemata lihtsalt. Nii päris mitmed äri üles ehitanud, stora enso ja möned metalliärikad nt.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Ootan esimest arvamusartiklit stiilis:" Kas tantsupeole ikka sobib tants, millel osalevad ka alaealised, Tuljak, mille sõnad on: "viina viiskümmend vaati" ja on üldse üks kole peopidamise lugu".
                      Dannar võib Delfisse lugejaküsimuse saata.

                      Kommentaar


                        Oti fänne on ilmselt kõige lihtsam kettasse ajada. Ütle ainult, et X spordialal on palju raskem tippu jõuda kui rallis ja jauru jätkub pikaks ajaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Oti fänne on ilmselt kõige lihtsam kettasse ajada. Ütle ainult, et X spordialal on palju raskem tippu jõuda kui rallis ja jauru jätkub pikaks ajaks.
                          Selles mõttes, et laulupidu toimub üks nädalavahetus ära ja kõik on rahulik. Aga Tänak on kogu aeg. Mul ajavad juba sõnad "Tänak", "Ott" ja "ralli" okserefleksi.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Siis Sa vist Tallinnas silmad- ja kõrvad lahti ringi ei liigu väga ?

                            Tundub, et see vist esimene üldlaulupidu mille ajal pidevalt ise Tallinnas olen... sest varem pole küll niimoodi silma jäänud aga terve see nädal -
                            - ühistransport on rahvast täis
                            - poeletid suurte koolide läheduses on paremast kraamist tühjad
                            - lõuna ajal on kesklinnas igas toidukohas järjekorrad (rahvariietes inimestest)

                            Lisaks need krdi Selveri reklaamid.
                            Iga kahe minuti tagant 30 sekki eriti aeglast koorilauli ja "Lähme koos peole. Meie peole" vms.

                            Suht tüütama hakkab.

                            Disclaimer - arvestatava võimalusega lähen astun P ühelt kontserdilt läbi.
                            Mul praegu puhkus - olen sisuliselt terve nädala kodus lebotanud. That explains.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ott Tänak ei täida kogu Su Facebooki ega uudisteportaale 90% ulatuses. Tahaks inimestele halvasti öelda, aga ma saan aru, et jääksin sellega vaid kõikidest sõpradest ilma.
                              Uudistest ja facebookist saab vajadusel nädalavahetusel +- 2 päeva eemal hoida aga kui eile pidin töölt koju tulemiseks teekonda vahetama, siis täna tegin vea ja proovisin autoga liigelda.

                              Kommentaar


                                A ok, inimesi häirib facebookis toimuv, nüüd sain aru.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X