320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Flora reklaamib kodulehel tasuta sissepääsu. Respekt neile. Kalju piletihinnad nende mängu FB eventis. Täispilet kohapeal 15€, eelmüügist 10€. Tõsi, mingi jabura FB attendiga on 5€. Aga see täispileti hind meie kontekstis päris rõlge.
    Noh, see FB-ättend pole ju väga keeruline. Kui loota, et äkki soome fännid tulevad kohale, siis on igati mõistlik samm üldpilet lakke lükata.

    Kommentaar


      Noh siiski päris palju neid mitte FB kasutajaid. Sommide pealt koorimiseks loomulikult hea samm. Eks soomlased väänavad kalju fännidele vähemalt samasuguse hinna.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Eks soomlased väänavad kalju fännidele vähemalt samasuguse hinna.
        Soomlaste hinnad Helsinkis ikka vähe karmimad. €17.50-43.50

        €15 Tallinnas välja köhida pole nende heaolu juures küll eriti takistav tegur.

        http://www.lippupalvelu.fi/event/hjk...tickets/101955
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Kõige magusama maitsega maasikas on see, millelt lind on tüki küljest hammustanud.
          sigpic

          Kommentaar


            Sattusin sõbra juurde istumisele, kaasa võtsin ühe neiu. Üks teine tüüp oli kolm 18a sõbrannat kaasa kutsunud, kellest üks siis mingil hetkel mult uuris, et mis värk mul selle (niieölda minu tibiga) on. Vastasin et me lihtsalt mõnikord kepime. Neiu ei tahtnud hästi aru saada ja küsis üle. Selgitasin et jah tal on oma mees olemas kellega koos elab. Nende noorte jaoks tundus see üsna uskumatu et nii asjad käivad. Minu jaoks omakorda tundus jube uskumatu, et noorte jaoks see kummaline või ennekuulmatu on.

            Mismõttes räägitakse, et noorus on hukkas?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Selgitasin et jah tal on oma mees olemas kellega koos elab.
              Kas see oma mees on teadlik, et sa tema lillekest aeg-ajalt koinid?

              Kommentaar


                Ei usu.

                Veel üks tähelepanek. Alati kui suurem rahvas õlut (või siidrit) libistab, siis hommikul taarat koristades on nii mõnigi poolik pudel/purk kusagil vedelemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ei usu.
                  Ja sinu arust oleks okei ja tavapärane,

                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Minu jaoks omakorda tundus jube uskumatu, et noorte jaoks see kummaline või ennekuulmatu on.
                  kui sama inimene, kellele sa naistepäeval roosi ja kommikarbi voodisse viid, käib iga teine reede mingite suvaliste jörmide higiseid mune paitamas.

                  Kommentaar


                    Ma ei öelnud et see ok on. Ma lihtsalt ütlesin et see on üpris tavaline Eestis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ma ei öelnud et see ok on. Ma lihtsalt ütlesin et see on üpris tavaline Eestis.
                      Tavaline asi Eestis- võtan mõned oma tuttavad ja sõbrad ning nende arvamuste või käitumismustrite alusel teen üldistusi kogu ühiskonna kohta. Selle kohta oli statistikablogis ükskord hea post.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kas enda abikaasa/elukaaslane jne petmine on siis ühiskonnas ennekuulmatu?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Kas enda abikaasa/elukaaslane jne petmine on siis ühiskonnas ennekuulmatu?
                          Hea küll, ma vastan siin teemas."Ennekuulmatu" ja "tavaline nähtus". Skaalal kõrvuti või on need pigem skaalade erinevates otstes?
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Tavaline asi Eestis- võtan mõned oma tuttavad ja sõbrad ning nende arvamuste või käitumismustrite alusel teen üldistusi kogu ühiskonna kohta. Selle kohta oli statistikablogis ükskord hea post.
                            mina võin siukest nähtust kinnitada, endalgi juhtund(esimene kord teadmatusest, hiljem enam mitte)
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Ohh, ma ei räägi sellest, kas on sinisilmne romantika või hooramine igal pool ja laua all, vaid mul oli originaalis üks tähelepanek. Elust enesest.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Alati, kui televisioonis mingi loo taustaks illustratiivselt arvutis lahti olevat Facebooki näidatakse, siis on sellel isikul kindlasti mitu sõbrakutset, ja muud teadet aktiivsed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X