320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arutelu peale mis enne ericbanat : Kõik kohad on hoorasi täis.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      uuringud on näidanud, et sarkasm tugevdab inimesi oskust probleeme lahendada. Sarkasmi mittemõistmine võib olla esimesi märke ajuhaiguse olemasolust.
      j,szdfadjgassdj

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        j,szdfadjgassdj
        Allikad? Ei taha kedagi elu24 artikli pärast haiglasse saata.
        sigpic

        Kommentaar


          Kommentaar


            Isikut tõendava dokumendi pikendamine lihtsurelike järjekorras teeb olemise meeldivalt ärevaks.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Isikut tõendava dokumendi pikendamine lihtsurelike järjekorras teeb olemise meeldivalt ärevaks.
              Heh? Mul läks hiljuti maksimaalselt 20 minutit. Foorumi juures käies.
              sigpic

              Kommentaar


                Tead, laiskusest ei mõelnud ma seda teemat väga läbi, sest viimane kogemus oli just tollest samast Foorumist. Nüüd sain näha igasuguseid huvitavaid manbag'e ja G-kategooria inimesi (üks tütarlaps oli vist otse postilt tulnud).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kas keegi on viitsinud mõõta palju Saaremaa vee pudelites tegelikult sees on?

                  Tunne on küll selline, et saarlased on lahked ja panevad pudelisse nii palju vett kui vähegi mahub, sest umbes iga teine kord, kui pudeli lahti teen, hakkab isegi ilma pigistamata vedelikke välja lendama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Või panevad pudelisse vähe plastikut hoopis?

                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Kas keegi on viitsinud mõõta palju Saaremaa vee pudelites tegelikult sees on?

                    Tunne on küll selline, et saarlased on lahked ja panevad pudelisse nii palju vett kui vähegi mahub, sest umbes iga teine kord, kui pudeli lahti teen, hakkab isegi ilma pigistamata vedelikke välja lendama.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Iphone'i akut saab laadida mikrolaineahjus. umbes 30 sekundiga paneb 0 to 100%.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Iphone'i akut saab laadida mikrolaineahjus. umbes 30 sekundiga paneb 0 to 100%.
                        ööö, kus sul üldse siuke idee tuli?
                        kas aku plahvatama ei peaks mikrokas?
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          ööö, kus sul üldse siuke idee tuli?
                          kas aku plahvatama ei peaks mikrokas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            ööö, kus sul üldse siuke idee tuli?
                            kas aku plahvatama ei peaks mikrokas?
                            üks sõber ütles. ma ei tea, millest pidur pildi pani, aga mul toimis nagu kulda.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kuigi Eesti ühiskonnas eksisteerib osside suhtes halvakspanu, siis näiliselt tekib neid üha juurde.

                              Kommentaar


                                Tartu tüdrukud/naised on kenamad kui Pärnu omad.
                                FC Bayern München!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X