320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sisserännanud üliõpilased!?

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      üks sõber ütles. ma ei tea, millest pidur pildi pani, aga mul toimis nagu kulda.
      Viimati oli sul midagi sellist.
      Norm edasiminek.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        sisserännanud üliõpilased!?
        Ilmselt küll.
        FC Bayern München!

        Kommentaar


          2005. aastal foorumiga liitunud djüüd on viimase tunni jooksul teinud suure osa enda postitustest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            2005. aastal foorumiga liitunud djüüd on viimase tunni jooksul teinud suure osa enda postitustest.
            ..ja kõik postitused on täpselt samad
            FC Bayern München!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Iphone'i akut saab laadida mikrolaineahjus. umbes 30 sekundiga paneb 0 to 100%.
              Kui see toimib, siis on elektriautode aeglase laadimise probleem lahendatud. Patenteeri ära ja saad miljonäriks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                üks sõber ütles. ma ei tea, millest pidur pildi pani, aga mul toimis nagu kulda.
                Mina ei julgeks ühtegi tehnikavidinat uuni panna.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Tänu facebookile on klassikokkutulekut üsna jamad, kuna kõik seal läbi käiv info on eelnevalt facebooki seinal mingi aeg juba olnud/käinud.

                  Kommentaar


                    Topeltpost aga ei osanud mujale ka panna.

                    Täna kell 03.10, õigemini homme hommikul kell 03.10 näitab Kanal 2 dokumentaali "Jalgpalli MM 2006".
                    Nagu välk selgest taevast.

                    Kommentaar


                      Kui suitsukala jäänused (nahk luud) lõkkesse visata tuleb sealt väga ebameeldivat lõhna.

                      Kommentaar


                        Võttes arvesse praegu aktiivseid kasutajaid ning sirvides vanu teemasi hakkas silma, et AS Roma avatariga tegelasi on vaat, et kõige enam Itaalia klubide arvestuses. Kummaline.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Võttes arvesse praegu aktiivseid kasutajaid ning sirvides vanu teemasi hakkas silma, et AS Roma avatariga tegelasi on vaat, et kõige enam Itaalia klubide arvestuses. Kummaline.
                          license to rant

                          Kommentaar


                            Mängige seltskonnas mõnda mängu, mis sisaldaks täringu veeretamist, ning jälgige kuidas enamik seda teevad. Ma olen vist ainuke, keda sellised asjad muigama ajavad...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Mängige seltskonnas mõnda mängu, mis sisaldaks täringu veeretamist, ning jälgige kuidas enamik seda teevad. Ma olen vist ainuke, keda sellised asjad muigama ajavad...
                              Oh, you dirty-minded boy

                              Kommentaar


                                Alkohol meeldib.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X